Erbis

Днепр

Работаю в этой компании 1,5 года. Всё очень нравится — коллектив, ценнности, отношение к сотрудникам. Это моя первая IT-компания и все мне говорили, что «первые» такие себе обычно попадаются. Но мне очень повезло! Здесь уютно и комфортно работать. Прислушиваются к мнению и хотят его слышать. С любой проблемой можно придти и ее постараются решить. Дарят крутые подарки! Устраивают совместные мероприятия. Можно работать из дома, можно из офиса — все очень гибко и лояльно. График тоже можно подстроить под свой комфорт. Есть больничные и отпуск, который прям заставляют брать и всячески поощряют отдых. Интересные задачи. Компания в постоянном развитии! В общем, отличное место для работы.

Работаю в Erbis с июня, 2020 года, и вот нет ничего что бы меня не устраивало. Вот правда!
Отличная компания, условия и подход к сотрудникам. Всегда помогут, подскажут, поддержат.
Есть ощущение комфорта и добра в компании:)
Отдельно хочется отметить манеру подачи информации от менеджмента: всегда профессионально и при этом максимально по-человечески. Тот момент, когда не отбивают охоту работать, а наоборот.
Рада быть частичкой этой большой команды!

Поддержали: Yaroslav Kernytskyi

Недавно прошел испытательный срок, работаю удаленно
Могу сказать только хорошее
Зарплатой доволен
Лояльное отношение к дедлайнам, времени работы, маленькие подарочки регулярно приходящие на почту во время прадников, совместные онлайн квизы/квесты
Доброжелательные коллеги
Английский пару раз в неделю

Працюю в Ербіс вже майже рік і ні на що не маю жодних нарікань. От дійсно — всім задоволений.
Можна перерахувати багато плюсів цієї компанії, але я хочу зазначити лише один, головний — колектив. Це не просто колеги — це друзі. Ми постійно збираємось разом, тусимо десь поза офісом чи в самому офісі зависаємо за настільними іграми, їздимо разом на відпочинок, хтось разом займається спортом. І ще мені дуже подобається те, що такі дружні не лише самі колеги, а й наші сім"ї. Ми всі як одна велика родина! :-)

Про Ербіс мені би і хотілось щось сказати погане, але щось нічого в голову не приходить. Це компанія, яка складається зі справжніх матьорих девелоперів і ще матьоріших тестерів. А найцікавіше те, що вони при цьому ще харизматичні, веселі, відкриті люди. Вони займаються спортом, мандрують світом, пʼють віскі, ходять по квест-кімнатах і взагалі радіють життю, як можуть. І часто все це вони роблять разом, бо серед колектива Ербіса немає чужих людей, тут всі свої. Після запатентованого методу трьохступеневої фільтрації в Ербіс потрапили лише найкращі, дружні люди. Тепер уявіть собі, що цей дрім тім береться за цікаві задачі, а натовпи менеджерів їм не заважають (бо їх тут взагалі нема). Ви взагалі уявляєте, що ці люди можуть наробити за певний проміжок часу? Короче кажучи, якщо ви профі і полюбляєте цікаву роботу серед друзів і однодумців, то вам в Ербіс, вас тут залюбки приймуть. Якщо ж ви полюбляєте працювати один, щоб ніхто вам не заважав, то вам все одно в Ербіс, бо ви зможете це реалізувати тут теж, цікавих задач вистачить на всіх, сумувати ви точно не будете.

Зовсім забув сказати про чарівних дівчат, що виконують адміністративну роботу. Важко не помітити, що вони дуже стараються. Це теж професіонали в своїй області і невідʼємна частина колектива. В Ербісі вони свій хліб їдять недарма. Комфортні умови роботи для всіх — це їхніх рук справа. Дякую вам, дівчата, ваша робота потрібна і важлива.