Пропрацював у Equal 2 роки дизайнером інтерфейсів. Можу рекомендувати компанію, особливо починаючим спеціалістам, тут ви точно оволодієте не лише прикладними навичками, але й зрозумієте усі процеси та тонкощі роботи з клієнтами, проєктами, взаємодії з командою тощо.

Багато цікавих проєктів, вони усі різнопланові, тож засумувати не вийде. Але й від рутинних проєктів та задач нікуди не дітися.

Атмосфера у команді була кльова та весела, з теплом пригадую часи роботи у офісі)) Особлива подяка Валі, Дімі та Сергію, їх підхід та поради я досі використовую у своїй роботі ❤️

Підтримали: Sergey Guba

Виглядає так, що я тебе попросив написати цей пошук. 🙈

Дякую, Макс.

Хочу поділитись своїм досвідом роботи в Equal. Я працювала на позиції Lead Generation Manager, прийшла туди без досвіду роботи в IT, але зі знанням англійської мови, оскільки до цього працювала зовсім в іншій сфері. У компанії дуже класний підхід, у мене був ментор Валентина, яка була моїм вчителем-наставником і пояснила мені процес роботи.))
Навколо мене працювали дуже креативні та позитивні дизайнери, з якими приємно не тільки обговорювати робочі питання, але й спілкуватися на будь-які теми) Графік роботи зручний, класні проекти, на кожному проекті працює дизайнер та арт-директор, тому завжди можна вчитися чогось нового. Висновок такий, що Equal — це компанія, що поєднує у собі чудову робочу атмосферу та по-справжньому великі проекти, де можна реалізуватися як професіонал.

Підтримали: Sergey Guba

Дуже круто було працювати разом. Дякую Настя!

Після співпраці з компанією залишилися тільки теплі спогади та величезна подяка за можливість розвиватися та здобувати безцінний досвід. В компанії дуже тепла та дружня атмосфера, підтримка та менторство від досвідчених спеціалістів.

Equal співпрацює з зарубіжними клієнтами, має широкий спектр проектів та продуктів. Це дає можливість дизайнерам спробувати себе в різних направленнях та розвиватися різностороннньо.

Супер компанія для тих, хто цінує здорові стосунки в команді та хоче професійно розвиватися💙

Юля, в саме серденько
Дякую

Улюблена команда, з якою я провела 3 роки. Місце росту, гарної та підтримуючої атмосфери, і людей, які горять своєю справою. Як сейлзу клієнти мені завжди казали, що на дзвінках по мені видно, як я пишаюся нашими роботами, і тому довіряли. Ніколи б не пішла, якщо б сейлз були до серця 🥺

Валя, дякую за була з нами та за слова. Для мене це важливо.