Більше місяця тому проходив співбесіди у цю компанію. Відбулось 2 чи 3 етапи. Запам’яталась технічна співбесіда, яка була максимально комфортною. В цілому здалось, що співбесіда пройшла добре і напевно рік тому я би міг розраховувати на оффер. Але зараз такий наплив безробітних ІТ-шників, що конкуренція занадто висока, тому мені відмовили. Тим більше шукали готового техліда, а я не мав повноцінного досвіду у цьому напрямку.
Отримав ще один позитивний фідбек, але з відмовою.

Серед багатьох компаній, які я розглядав, у цій я би точно хотів спробувати попрацювати, тому однозначно рекомендую.
Це просто по своїх відчуттях і по враженню від тих декількох розмов. Здається, це комфортне місце для роботи :)

Підтримали: Julia Frolova

Петро, привіт!
Дуже дякуємо за такий розгорнутий відгук 😎 Я обов’язково передам його нашій команді. Наш технічний консультант дуже високо оцінив твої знання і ми були б дуже раді попрацювати разом із тобою у майбутньому!

Привіт, DOU спільнота!)

Я працювала в Epom майже півтора року до зими 2022 на позиції content manager. Але хочу заохотити майбутніх роботошукачів придивитися до цієї компанії🙌

Моїм природним середовищем був маркетинг, тому особливо підкреслю мою невмирущу симпатію до всіх моїх колег і особливо СМО Ліни, яка створює супердружню атмосферу в команді і дає 101 можливість розвитку і росту (аби б було бажання, як кажуть). Але усі колеги з інших відділів — приємні люди і класні спеціалісти своєї справи.

HR це окрема любов: може порадити щось стосовно кар’єрного розвитку, а може і організувати класний корпоратив, виїзд до притулку тварин чи більш традиційний тімбілдінг типу Що?Де?Коли? (Користуючись нагодою хочу сказати, що наша команда три рази посідала перше місце 😏).

Зарплата ринкова, переглядається щороку, а якщо ви зробили більше ніж було задано в КРІ, то і скоріше.

З мінусів, якщо чесно, не знайшла нічого. Може якби я довше попрацювала...😈

Короче, 10 з 10, Рекомендую!

Всім успіхів у пошуках!)

Підтримали: Julia Frolova

Катерино, привіт!
Ми вдячні, що ти була частиною Epom та з теплом згадуємо про нашу співпрацю 💓
Бажаємо тобі крутого продовження кар’єри та запрошуємо на бранч у наш офіс :)

Проходив співбесіду на позицію Middle UI/UX Designer. Співбесіда з рекрутеркою була гарно проведена, чим я цілком задоволений, інформативно було проведено інтерв’ю і приємна комунікація.

Отримав тестове завдання для виконання. Завдання було описано зрозуміло і логічно. Після того, як відправив виконане завдання, я довго очікував на фідбек. Коли прийшов фідбек я був дуже здивований оскільки, виявляється завдання оцінювалось за критерієм про який не говорилось і про нього не було вказано в тестовому завданні — це «візуальна складова».

З відгука можна зрозуміти, що «візуальна складова» це ключовий критерій, оскільки — «Тестове виконано не зовсім акуратно, в макеті хаос...» Але моє рішення вирішує проблему тестового завдання — «Запропоноване рішення вирішує проблему». Але не дивлячись на це — «Наразі ми не готові рухатись далі по вакансії...» 🤯

Я і не намагався в макеті працювати над UI, іменувати фрейми, і т.д, оскільки ніде про це не було сказано, ніхто про це не говорив, в завданні чітко були описані очікування і там нічого не було про «візуальну складову». Коли компанії це важливо — це чітко про це комунікується. Як дизайнер який робив не одне тестове завдання для продуктових компаній, з упевненістю можу сказати, що дуже рідко в продуктових компаніях про це просили, або на це звертали увагу, важливіше було зрозуміти як я думаю і приймаю рішення і чому я так думаю, як я вирішую проблему. Хоча знову повторю, якщо компанії це важливо, то вона про це говорить, власне це дуже легко робиться в контексті виконання тестового завдання.

Виконане завдання з моєї сторони описувалося у вигляді mini case study в Notion зі скріншотами і посиланням на прототип, я там описав всі кроки, оскільки я хотів щоб було максимально чітко зрозуміло хід моїх думок і послідовність моїх рішень.

З цього можу зробити висновок, що завдання перевірялося не професійно, оскільки де взявся критерій «візуальна складова» об’єктивно сказати складно. Власне витрачений час і марні сподівання...

Євгенію, добрий день!

Нам прикро, що у вас лишилось таке враження, але ми вдячні вам за цей фідбек. В майбутньому ми детальніше розписуватимемо вимоги до ТЗ, щоб максимально уникнути непорозумінь.

Дякую вам за приділений час та щиро бажаю успіхів 🙌

Проходила собеседование здесь неделю назад. Фидбек обещали во вторник, сейчас пятница, им и не пахнет, соответственно)
позиция Web designer. в итоге больше полу часа поговорила с хваленной HR Еленой. Было в целом интересно, милая девушка.
После разговора с Еленой пришли две девочки, одна из — тот самый дизайнер, которая уходит, вторая — руководитель маркетинга (в команде с которыми будущий дизайнер будет работать)
На мое желание увидеть примеры работ дизайнера, та самая дизайнер ответила «Мы сейчас как бы не мое, а ваше портфолио рассматриваем». Мда, я просто хотела увидеть с чем мне бы пришлось сталкиваться в работе, ребята )))
В общем, фидбека не слышно, но он мне больше и не интересен.

Підтримали: Max Shulgin

Извините, что долго отвечала. Поиск соискателя на эту вакансию оказался более затруднительным, чем мы ожидали) Мы все еще в поиске нашего кандидата.
Спасибо Анастасия, что пришли к нам и уделили время.
Желаю вам как можно скорее найти вашу компанию! :)

Дисклеймер! — оставляю здесь свое личное впечатление.

Работала в Epom на позиции pr/smm manager больше года с потрясающими людьми и настоящими профессионалами своего дела. (люблю вас)
Офис в самом центре — центрее некуда, соц пакет — очень норм. Мед. страховка действительна до конца года осталась, а не как некоторые зажимают. Кофепеченья — завались, лично для меня это не главное. Каждый день в офисе дежурит медсестра.
Эйчар Лена — лучшая, ИМХО (сорян, если кому не то пальто).
Корпоративная культура очень развита — крутые корпоративы, тимбилдинги, игры, оплата билетиков на конференции.
ИТОГ: у меня осталось приятное послевкусие, желаю и вам того же ;)

Працював в компанії контент-менеджером/копірайтером і дуже радий цьому досвіду.

На етапі співбесіди все було дуже прозоро: одне інтерв’ю для обговорення досвіду й навичок та одна контрольна зустріч (за моєї ініціативи), щоб зрозуміти, чи ми спрацюємось, і вуаля — я отримав джоб-оффер. Компанія з розумінням поставилась до моєї відпустки перед працевлаштуванням.

Щодо безпосередньої роботи, то працюючи тут я суттєво підтягнув свої навички копірайтера, освоїв сучасні інструменти контент-менеджменту та розібрався з маркетинговими трендами. Звісно, спочатку я лажав, інколи навіть доволі серйозно, але фідбек був конструктивним, і завжди була можливість усе виправити. До того ж, компанія пропонує компенсацію коштів, витрачених на професійний розвиток. Це створює дуже комфортні умови для роботи.

А ще люди! Я жодного разу не був свідком бодай якогось конфлікту між колегами (хоча колектив дійсно великий). Заплановані та спонтанні тім-білдінги тут не рідкість.
Все ж найголовнішим для мене є те, що за час перебування в команді мені пощастило знайти дійсно хороших друзів.

Моє думка: якщо вам тут пропонують роботу — пощастило! Смачнющі фрукти й солодощі, достойний соц. пакет, неймовірна команда та робота над амбітним проектом — ось що ви отримуєте, прийшовши сюди.

Підтримали: Anna PozniakElena Belousova

Оставлю свои 5 копеек. Проходил интервью на QA engineer(middle). Пришел, начали. Задают вопросы, но понимаю, что не из вакансии, на которую я пришел. Уточняю. Говорят, что действительно попутали, а вопросы были по вакансии QA, но senior. Ясное дело, что по другой вакансии я не готовился и вышло все не очень хорошо, но когда узнали, что ошиблись с вакансией, то сказали «ну и ладно, но мы все равно разочарованы»:)

Проходил интервью в этой компании. Пытался выбить фидбек из рекрутера (спойлер: безуспешно). На email не отвечает, после звонка сказала, что меня не помнит, но наверно нет. Ясно, понятно.

Хочу выразить свои мысли по поводу собеседование в EPOM, хоть и было это давно.
Я собеседовался на позицию JavaScript Developer, собеседование было не легкое. Прозрачно помню, что в процессе собеседования стало понятно что «возможно» я не пройду судя по реакции собеседуещего на мои ответы. И собственно так и случилось.

Но я больше хочу рассказать о человеке которые меня собеседовал (разработчика зовут Сергей). Когда он зашел, у него уже не было настроения, и это было видно. Он не спрашивая как дела, чем занимаешься, он просто начал задавать вопросы. Но!, больше всего мне не понравилось как он сравнивал меня с людьми из EPOM, вот они знают как это определение работает а ты нет, «мы таких как ты не берем (не дословно, но намек был явный)». И видимо как только его шкала не удовлетворенности перешла все границы он прервал собеседование и сказал «извините но вы нам не подходите, тут нет смысла продолжать» и убежал захлопнув за собой дверь (какой-то нервным он был).

В общем и целом, для меня такие люди описывают компанию в целом, что там ходят все злые и без малейшего понимания к тебе. Я настоятельно не рекомендовал и не рекомендую идти в EPOM кому-либо из своих знакомых. И я считаю что все такие случаи должны быть публично максимально описаны людям которые соберуться сюда пойти, просто что бы избежать недопониманий в будущем.
Ну, а на завершение я хочу сказать а для меня это собеседование было просто отвратительным и не приятным.

Александр, сочувствую, что с Вами так непрофессионально обошлись :( Парадокс еще в том, что Вы у нас и не проходили собеседование, да и разработчика Сергея у нас нет на такой должности, чтобы он мог собеседовать. Возможно Вы перепутали компании, (epom — epam) все возможно. Надеюсь у Вас все уже хорошо :)

Была на собеседовании в этой компании, собеседование действительно довольно длительное по времени, что, по моему мнению, является плюсом. Затем мне прислали тестовое задание, после отправления им готового тестового задания никакого ответа не последовало. Пользуясь случаем хочу сказать как меня бесят такие вещи. По прошествии недели с момента отправления готового теста, я написала письмо с просьбой дать фидбек по тесту, включив в цепочку НR и пару человек, от которых я получила тест. Ответа не последовало. Спустя еще неделю я позвонила НR’у с просьбой поинтересоваться результатами проверки теста, на что мне ответили, что вышлют ответ на почту. Шлют до сих пор) Уважаемые работодатели и НR’ы , если хотите, чтобы ваше время уважали — уважайте чужое, иначе карма вас настигнет)

Колись була на співбесіді в цій компанії. Так і не почала там працювати з певних життєвих обставин. Проте залишились позитивні спогади й вирішила написати відгук, думаю людям буде приємно знати що їх роботу оцінюють не тільки в компанії, але й за її межами:)
Елена Белоусова прекрасний HR, спілкувалась з нею з легкістю та задоволенням, наче з психологом:) Не запитувала стандартних «заїжджених» питань «а чому ми, а чому ви....», а дійсно професійно провела співбесіду. І всю необхідну їй інформацію отримала в формі дружнього діалогу.
Антон Биков(якщо не помиляюсь з прізвищем) також запам"ятався (англ. частина співбесіди:). Прекрасні знання англійської, теж майстер своєї справи. Все чітко пояснював, коли щось не розуміла та підбадьорював))
Співбесіда тривала 2 години. Найдовша моя співбесіда, але найприємніша. Люди дуже хороші і привітні. Тому залишилось враження, що компанія високого рівня і дбає про своїх співробітників, які в свою чергу віддячують їй тим самим. Це місце, куди хочеться прийти.
Перший і мабуть останній відгук, що пишу про НRів, але вони дійсно класні!

ставлю EPOM +5!
Антон та Елена,good luck to you guys!

Компанией более чем довольна. Хороший соц.пакет, офис между Майданом и Золотыми Воротами, возможности для профессионального и карьерного роста. Бухгалтерия по доверенности. Радует прозрачная система взаимоотношений с компанией. За год работы не возникало никаких дополнительных вопросов, все работает как часы.

Ну а кроме того кофе/чай/печеньки/фрукты, футбол и аэрохоккей, бюджеты на ежемесячные командные тимбилдинги, курсы английского для желающих.