11 червня 2018 18:03

Yuriy Osadchuk

Працював в компанії контент-менеджером/копірайтером і дуже радий цьому досвіду.

На етапі співбесіди все було дуже прозоро: одне інтерв’ю для обговорення досвіду й навичок та одна контрольна зустріч (за моєї ініціативи), щоб зрозуміти, чи ми спрацюємось, і вуаля — я отримав джоб-оффер. Компанія з розумінням поставилась до моєї відпустки перед працевлаштуванням.

Щодо безпосередньої роботи, то працюючи тут я суттєво підтягнув свої навички копірайтера, освоїв сучасні інструменти контент-менеджменту та розібрався з маркетинговими трендами. Звісно, спочатку я лажав, інколи навіть доволі серйозно, але фідбек був конструктивним, і завжди була можливість усе виправити. До того ж, компанія пропонує компенсацію коштів, витрачених на професійний розвиток. Це створює дуже комфортні умови для роботи.

А ще люди! Я жодного разу не був свідком бодай якогось конфлікту між колегами (хоча колектив дійсно великий). Заплановані та спонтанні тім-білдінги тут не рідкість.
Все ж найголовнішим для мене є те, що за час перебування в команді мені пощастило знайти дійсно хороших друзів.

Моє думка: якщо вам тут пропонують роботу — пощастило! Смачнющі фрукти й солодощі, достойний соц. пакет, неймовірна команда та робота над амбітним проектом — ось що ви отримуєте, прийшовши сюди.

Підтримали:  Anna Pozniak Elena Belousova