Епіцентр К

19 січня 2022 20:10

Denys Galyuk, AQA в Epicentr Marketplace

Тема: РИЗИК НЕВИПЛАТИ ЗП та ВІДПУСКНИХ у разі вашого звільнення за власним бажанням.

Напишу в обидва місця тому що точно не знаю в яку із компаній писати відгук ЕпіцентрМ чи ЕпіцентрК. Не знаю хто відповідальний за ситуацію і багато інших правдивих, технічних деталей процесів та бізнес домовленостей між компаніями, власниками та їх директорами...

АЛЕ маю їх результат у вигляді НЕВИПЛАТИ ЗП та ВІДПУСКНИХ за півтора місяці. (близько 150 000 грн. Така сама ситуація ще десь в 15+ колег. Це значно більше чим 1 500 000 грн). Вже скоро лютий а за листопад та грудень розрахунку за отримані від мене та колег послуги не було. Свої забовʼязання ми виконали а оплату за них проігноровано.

Пропрацював відповідально в компанії ЕпіцентрМ більше року. Це був Найкращий досвід та умови по всім рокам в ІТ. Мав плани далі розвиватись адже все влаштовувало Але потім велику частину команди розробки вирішили перевести із М в К. Я потрапив в список переведення в К. В К Я прийняв рішення не йти, за низки власних причин, та негативних відгуків про умови праці в ЕпіцентрК. Багато колег також вирішило не переходити (дуже мало хто погодився. Що також насторожило).

В результаті ЛИШЕ ТИМ хто не захотів працювати в ЕпіцентрК — не видали ЗП. Тобто поки ви співпрацюєте з ЕпіцентрК та ЕпіцентрМ — ви потрібні і за ваші послуги будуть платити. Але якщо ж вирішили піти з компанії — фінансові забовʼязання перед Вами є ризик що не будуть виконані.

Раджу про всяк випадок тримати фінансову подушку, якщо вирішили працювати в ЕпіцентрМ чи ЕпіцентрК або вже працюєте. Вигулювати всі відпускні відразу. Ну й коли відчуття підказуватимуть що ситуація на проекті стає нестабільною — не чекати доки це вплине на ваш фінансовий стан. Як це зробив я. Тепер «розгрібаю» наслідки. Думав що мав опору та можу розраховувати на чесне відношення до працівників.

Епіцентр має величезні прибутки та успіх. Це чудово що відкрили величезний новий офіс IQ із інвестиціями 350 млн грн. Я дійсно радий що Україна має такий розвиток та вклад від Епіцентра. Виходить що не виплатити ЗП працівникам 1.5+млн це не відсутність можливості а прийняте рішення. Шкода.