EPC Network

Київ, Варшава (Польща), Сан-Дієго (США)

10 червня 2022 13:49

Andrii Riabushev, E-mail Marketing Specialist в EPC Network

Так швидко минув рік в компанії EPC-Network.😁

Це був рік насичений новими знаннями, цікавими челенджами та великою кількістю нових знайомств. Прийшов в компанію з нульовим уявленням про e-mail marketing, заспокоювало лише те, що компанія відкривала школу, де навчала всього з нуля до найменшої дрібниці. Чи було важко?! Так!!! Коли для тебе все нове та невідоме, потрібен час, аби вся ця інформація засвоїлась. Допомагав мені попередній досвід у дизайні та фінансах, адже в e-mail marketing важливо розуміти споживача, задовільнити його потреби якісним контентом та гарною картинкою, і паралельно аналізувати усі метрики по відправлені листів в Inbox.

Компанія дуже цінує своїх співробітників: в перший день навчання кожному інтерну було видано по найновішому макбуку, безлімітний доступ до різних напоїв, холодильники забиті продуктами, свіжими овочами та фруктами. А ще велика чілл-зона з PS5, пінг-понгом та настолками. В компанії є власна бібліотека з великою кількістю крутих книжок. Також є курси англійської з носієм мови! Загалом все для вашого професійного та особистого розвитку.

Компанія зацікавлена у кар’єрному рості своїх працівників, тому при бажані навіть без досвіду роботи можна отримати швидкий кар’єрний ріст. За рік я став Deputy of Team Lead та невдовзі планую стати Email Marketing Team Lead зі своєю командою професійних маркетологів.

Не дивлячись на усе, що відбувається в країні, EPC-Network розвивається, росте та відкриває нові робочі місця, а це гарний показник для новачків, яких ми з радістю чекаємо в нашій EPC Family.