EPAM

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці

3 грудня 2021 12:17

Taras Chuiko, Front-End Developer в Grid Dynamics

Я вирішив податись на Train2Middle. Це менторська програма на 2 місяці для підвищення скілів з Junior до Middle, але за це тобі ще платять $1000 в місяць. Я пройшов HR співбесіду і мені призначили технічну. Я в останніх компаніях займав позицію Strong Junior, а потім Middle. Перед співбесідою готувався пів дня. Сама співбесіда пройшла класно, легко і не напряжно. Майже на всі питання відповів, всі практичні задачі виконав. Думав, що я можу пройти. Але на наступний день мені прийшла відмова. Мені навіть не сказали чому я не пройшов, що саме не підійшло, що треба підтягнути. Таке враження що вони просто шукають Middle розробників, але дають нижчу зарплату на перші два місяці.

Вітаю, Тарасе. Дякуємо вам за інтерес до програми Train2Middle, шкода, що цього разу ми не розпочали з вами співпрацю, але сподіваємося, що все ще попереду) Ця програма саме для спеціалістів, які мають певний досвід, але поки що не можуть претендувати на позицію рівня Middle і саме завдяки програмі, що триває 2 місяці, ми допомагаємо підвищити технічний рівень. Ролі рівня Middle також є і вони не передбачають проходження такої програми, спеціалісти відповідного рівня одразу можуть приєднатися у такій ролі на один з багатьох проєктів, які ми можемо запропонувати — найповніший перелік таких ролей завжди доступний на нашому кар’єрному сайті. Щиро сподіваюся, що змогла надати потрібну інформацію, а також — наші колеги додатково з вами зв’яжуться, щоб надати більш детальний зворотній зв’язок стосовно результатів вашої співбесіди. Дякую вам за ваш відгук!

В разі, якщо не передали відгук, ражду пінганути HRів. Комітет завжди розписує відгук дуже детально зі всіма плюсами, мінусами і настановами.
На рахунок підготовки, раджу не зупинятись на відмітці у пів дня. Готуватись можна і тиждень і місяць. Завжди можна знайти щось нове та цікаве. Зайвим точно не буде)

Підтримали: Serhii Honchar

8-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»