EPAM

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці

17 листопада 2021 23:46

Bohdan Kryvyi, Junior Software Testing Engineer з 2018 року

Співпрацював з даною компанією 3 роки.
Чудове місце, особливо для початківців- менеджери, ментори, велика кількість реально якісних внутрішніх курсів на всі технічні теми, щотижня різні вебінари по твоєму напрямку.
Проектів багато, платять стабільно і десь медіанно по ринку, хороша страховка, компенсація спорту, безкоштовні і якісні курси англійської. У Львові був навіть нейтів спікер як викладач.
Офіси непогані, зараз у Львові зокрема найгірший офіс закрили, а інші два- якісні.
Що класно, що в даній компанії є дуже круті професіонали у всіх напрямках. Людям дають можливість рахутись у будь-якому напрямку, який вони собі обирають в плані кар’єри та розвитку.
Техніку видають потужну, можна ріквестати все необхідне без проблем ( додаткові девайси, монітори, тощо).
Для мене сталось тільки одне розчарування, яке в дану мить перекреслює всі плюси((( ЕПАМ- відвертий прихильник і драйвер антиконституційного закону ДіяСіті. Топ-менеджери кожого мітінга розказували, який цей закон класний, як це всім нам потрібно тощо. Щиро надіюсь, що вони змінять свою політику стосовно даного недозакону.

8-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»