EPAM

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці

18 жовтня 2019 14:49

Dima Ivanishyn

Дуже дивний досвід з цією компанією.

Всі три рази контакту з ЕПАМом закінчувались дуже дивно.

П’ять років тому, я подавався до них, пройшов тех інтерв’ю. Але ЗП запропонували на $50! менше, ніж я просив. Тоді я подумав, що там не всі вдома і забув про них на довгі 5 років.

Цього року я вирішив подати заявку знову.
На офіційному сайті подав резюме на 2 вакансії — одну на віддалену роботу, іншу на фронтенд розробника в рамках hiring week(вказавши основні скіли JS/React/Node.js).

На віддалену вакансію зі мною чомусь вийшла на звязок рекрутер з Маскви. Ми з нею погодились, що зі мною продовжить розмову її колега з Києва. Мені після цього так ніхто і не написав.

Щодо другої вакансії зі мною зв’язались скайпом з пропозицією пройти інтерв’ю і визначитись з часом для цього. На моє питання, що я маю очікувати на інтерв’ю, відповіли «будуть розмови про досвід, теоретичні питання, практичні задачі». Ніякої вступної розмови не було, що дивно.

В кінці інтерв’ю, під час якого мене чомусь питали восновному до бекенду, в мене поцікавились, чи маю я якісь запитання. Я запитав, а чому мене не питають по фронтенду, на що отримав відповідь, що інтерв’ю на позицію Node.js розробника(!). Просто моя поточна позиція — Node.js розробник і рекрутер припустив, що саме ця позиція для мене підходить, не уточнивши зі мною. Потім було ще одне інтерв’ю, нарешті фронтенд орієнтоване.

Наступного дня отримав фідбек від рекрутера в стилі «все непогано», але по зарплаті ви нам не підходите :) Ніякої зацікавленості з боку компанії не було. Все робиться для закриття абстрактного «плану по співбесідах».

Мої спостереження:

1. Все живе своїм окремим життям. Комунікація ніяка.
2. В компанії бардак. Все робиться для галочки.
3. Немає етапу initial interview з рекрутером, який би хоч якось відсіював кандидатів — все валиться напряму до інтерв’юерів. Ще один мінус — кандидат співбесідується не за тим напрямком, тому що не було вступного інтерв’ю з рекрутером, де ці питання обговорилися б.
4. Технічна співбесіда була непоганою.
5. Немає фідбеку від тех інтервьюерів. «Було все добре» — це не фідбек.
6. Ні хвилини розмови про проект. Єдине про що говоримо — про мої очікування фінансові.

Beware!

На мене геть чисто образились сьогодні, що я замість зарплатних очікувань попросив опис проєкту і потім відмовився. На думку їхніх рекрутерів-фрілансерів, все починається з зарплатні... Ну що ж :-)

Підтримали: Dima Ivanishyn

8-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»