EPAM

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Винница

15 мая 2019 11:07

Vadym Pinchuk, Mobile ( Flutter ) Developer

Мав можливість проходити співбесіду в Київський офіс ЕПАМ. Відверто — низ. Я не прихильник гадити, чисто моя суб’єктивна думка, однак — на співбесіді розмову вели навколо базових, зовсім нерелеватних речей. Крім того змусили перейти на російську мову, оскільки один інтерв’ювер з Мінська. Для мене це особиста образа. Про такі речі потрібно попереджати. Якби я знав про таку умову — я б не виділяв свій власний час, у відпустці, для того щоб поговорити ні про що, мовою яка мені чужа.

6 комментариев

Я не знаю обставин технічного інтерв’ю, однак я не зрозумів до чого тут мова.

Звісно було б ідеально, якби всі співробітники знали англійську на рівні вільного спілкування, однак є статистична погрішність, якою б великою та відомою компанія не була. У всякому разі краще вибрати мову, яку досконало знатимуть ВСІ учасники інтерв’ю.

У вас є проблеми у спілкуванні російською чи у вас особиста неприязнь до цієї мови? Якщо друге, то мушу зазначити, що розробка (в першу чергу!) — це бізнес. А мова має бути засобом бізнесу, а не питанням особистих вподобань, які б засади вони не мали.

А пол, цвет кожи, национальность интервьюеров тебя не обижал?

Я не расист, не сексист і не націоналіст. Хоча подібні речі не готовий обговорювати з людиною, яка одразу звертається на ТИ.

Тобто якщо мова була б з замовником з США — вас би це теж образило?))) Да ви, пане, зажрались)

Ви помиляєтесь. Я спокійно спілкуюсь Англійською. Це міжнародна мова бізнесу. Але в Україні, наймаючись на роботу, для мене є неприйнятним прохання переходити на російську.