EPAM

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці

28 квітня 2019 14:09

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Нейтральний відгук, після танців і співів захотів подивитись на компанію, у лютому 2019 року рекрутер на Djinni запропонувала одразу дві вакансії, багато тексту, але мало інформації по технологіям

· Experience with RESTful API
· Experience with BackEnd development
· Experience with Micro Services
· English level: Intermediate or higher

Трохи уточнив по проектам і відкрив контакти

Через 3 робочі дні запросила на технічну співбесіду, без уточнення на який саме проект, мені було цікаво та був час, тому й пішов, маленькі затримки на 2-3 хвлини з пошуком переговорки, технічна співбесіда сподобалась, два розробника з іншого проекту розпитували по ділу

Розчарував проект (можливо зовсім інший ніж ті два): розробляти плагін до WordPress на Go
Розчарувало робоче місце: великий openspace з кабінками, нагадує фрагмент фільму Матриця 1999 року

Через тиждень після співбесіди рекрутер набрала і сказала, що можемо переходити до наступного етапу, відмовив, бо вже погодився на кращу пропозицію і вже як пару днів працював, чим здивував рекрутера

8-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»