25 січня 2019 13:47
Був досвід співбесіди в Epam у місті Львів.
Про компанію, про бенефіти ніхто не розповідав, перед технічною співбесідою рекрутер сказала "Ви мабуть наслухані про нас і хтось зі знайомих точно тут працює«..ем ну ок. Ну менше з тим, то насправді дрібниці, але навіть в них можна побачити ставлення компанії до кандидатів.
Технічну співбесіду проводили два чоловіка. Почалось все з того, що почали згадувати що в них був співробітник з того ж самого міста і тієї компанії, де я колись працювала і він покинув роботу в Epam через пів року. Почалися запитання чи я так не зроблю. Особисто мені дуже дивно, яке відношення я маю до тієї людини і чому маю оправдовуватися наперед, що я теж так не вчиню? Потім на одне з технічних питань відповіла «Я не цікавилась цим», отримала коментар типу «Бо тобі просто наср***».
І вишенькою на торті стало запитання «Чи збираєтеся ви народжувати в найближчі 5 років» :) В час коли всі боряться за рівноправ’я, в одній з «провідних» IT компаній країни задають такі питання, про що тут далі можна говорити?
А точно, ще одне, фідбеку ніхто не дав. Говорили, що має бути протягом
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.