EPAM

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці

21 жовтня 2017 13:06

Валерій Гусак

Доброй день. В мене виникло питання щодо тренінгів. Цієї осені я проходив тестування по тренінгам: FRONTEND/JAVASCRIPT DEVELOPMENT [KYIV] AUTUMN 2017, JAVA [KYIV] AUTUMN 2017, QUALITY ASSURANCE [KYIV] AUTUMN 2017. Дуже добре що EPAM надає можливість проходити тренінги. Але чому коли я прийшов на тестування по Java web-programming яке проходило 02.10.2017 о 14:00 разом з нами здавали люди тести по Quality Assurance, хоча по Quality Assurance я отримав результат на електронну пошту ще 29.09.2017. А це часові параметри тренинінгу Quality Assurance : Реєстрацію продовжено до 18.09, 12-00 Етап тестувань — 18.09 — 22.09 Етап співбесід — 25.09 — 6.10.17 Орієнтовна дата старту групи — 09.10.17. Тобто після того як були вже результати , реєстрація закінчілась 18.09, 12-00, етап тестувань — 18.09 — 22.09 хтось ще здає тестування 02.10, як це можна пояснити?

Підтримали:  Sergey Brovinsky

Доброго дня, Валерію,

дякуємо за Вашу зацікавленість у наших програмах. Описана Вами ситуація пов’язана, перш за все, з можливістю перенесення дати тесту, у разі, якщо дата та час критично не підходять кандидатам. Ми інколи йдемо назустріч кандидатам, які, наприклад, знаходяться у відряджені за межами країни у період проведення тестування і нас заздалегідь про це повідомляють. Щодо результатів тестування, то на момент, про який Ви згадуєте, була розіслана тільки частина результатів з найменшим балом на тих, хто гарантовано не пройшов тест — щоб кандидати не витрачали час на зайве очікування.

Добрий вечір. Це дуже добре, що Ваша компанія така лояльна до кандидатів і є можлівість перенесення дати тестування. Але інформація яку Ви надали в останньому реченні щодо результатів з найменьшим балом — неправдива, бо я особисто знаю людину, яка отримала запрошення вже на співбесіду по Quality Assurance також 29.09 але ще раніше від мене. І при цьому перші співбесіди по Quality Assurance почалися в понеділок 02.10, а в цей час ці люди тільки здають тестування щоб потрапити на співбесіду. Тобто є результати 29.09: кандидати запрошені на співбесіду і є ті хто не пройшов співбесіду і тут 02.10 коли вже почалися співбесіди з’являються люди, які тільки проходять тестування.

8-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»