EPAM

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці

12 лютого 2016 18:27

Tetiana IU, BA з 2014 року

Переглядаючи попередні коменти щодо праці з «Епамом», маю бажання поділитись своїми також. За плечима досвід праці в різних IT компаніях. Працюю на Епамі 1± рік — бізнес аналітиком.
Прийшовши на інтерв’ю на Епам, найперше вразила атмосфера поваги, дружелюбності з боку менеджменту: не відчувається ані натиску, ані дискомфорту. Після закінчення інтерв’ю — мені провели ексурсію по офісу: імпонує те, що тут багато зелені навколо, і незважаючи на open spaces — не повірити — ніхто нікому не заважає... звуків і шуму не чути взагалі.
Присутній європейський етикет: всі працівники дуже ввічливі одне до одного — вітаються, усміхаються, хоча бачили вони мене перший раз.
Топ-менеджемент працює пліч-о-пліч з усіма працівниками, в порівннянні з іншими компаніями (в ізольованих закритих кабінетах).
Не можу не згадати і про English teacher’s department — класні, сучасні і смартові!! Але не тільки англійську — можна і іншу іноземну вивчити при бажанні — теж тут.
Без сумніву, перебуваючи в стрімко мінливому середовищі — IT Industry — в ситуаціях постійної боротьби з конкурентами, яких потрібно випередити, компанія повинна робити ставку на зовнішніх спеціалістів, і при цьому (не забувати) розвивати і внутрішніх, адже праця має приносити задоволення, працівник має бути задіяний в роботу, і праця має відповідати потребам.
Через підвищені вимоги КЛІЄНТІВ, з якими ми працюємо, є постійна потреба в пошуку нових рішень і нових знань. Конкуренція вимагає постійного прагнення оновлювати продукти і послуги, спосіб ведення бізнесу і продуктивність.
і «Епам» — не виняток: Все для працівників — хочеш рости технічно — Програма Саморозвитку (to improve hard and soft skills) є + допоможе визначити тобі прогалини щодо цього — Business Partner; Програми Менторства і Ментіі — хочеш поділитись досвідом знаннями з іншими — Супер — проведи Трейнінг і отримай бонус — чи навпаки у когось навчитись — прошу тобі — семінари, трейнінги, конференціі, або і Ментора особистого призначать (якщо забажаєш)!
А якщо ти не тільки технічно підкований, а ще й маєш купу інших талантів — то приєднайся до комуніті, яка найбільше тобі пасує до твоїх інтересів — Шахи, Танці, Йога — і все це всередині офісу...
Мені дуже подобається працювати у компаніі, яка з ентузіазмом приймає нові ідеї і інноваціі — цінить своїх працівників і робить все можливе, щоб ми були найкращі в усьому — адже — ми — головний капітал!

8-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»