EPAM Anywhere

Мехіко (Мексика), Italy, Viet Nam, Uzbekistan, USA, Ukraine, Poland, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Argentina, India, Georgia, Colombia, China, Canada, Brazil, Belarus, Armenia

23 жовтня 2021 21:06

Taron Sarkisyan, AI Developer в Arnelify

Компания делает Job Offer на вакансию Software Engineer после успешного прохождения технического интервью, которое состояло из двух этапов: проверка теории и выполнения 3-ех тестовых заданий в режиме реального времени

Как бы это удивительно не прозвучало, но после всего пройденного придется ждать свой первый проект без какой-либо оплаты. Так же компания не сообщает сколько времени может уйти на поиски первого проекта.

Казалось, что нет ничего страшного, мол ерунда, скорее всего ждать придётся 2-3 дня. Статус айпиошной международной компании почему-то обнадёживал и почему-то напрасно отпали сомнения, что может произойти что-то неприятное.

Но как говорится, век живи — век учись. Ничего небыло сделано и спустя пол месяца напрасных ожиданий пришлось отменить Job Offer от EPAM

Тароне, вітаю.

Ви проходили співбесіду в рамках проєкту EPAM Anywhere. Ви маєте рацію, пошук першого проєкту може зайняти деякий час. Це передбачено форматом співпраці з EPAM Anywhere, і ми відкрито це обговорюємо на етапі найму та співбесіди. Безумовно, вам хотілося б знати більш конкретні терміни на старті, але процес і термін підбору проєкту індивідуальний для кожного спеціаліста і залежить від технічних навичок кандидата, рівня англійської, soft skills.

В період очікування проєкту, цей час можна приділити самоосвіті та розвитку навичок. Тим більше, що ми даємо доступ до всіх навчальних матеріалів, тренінгів, баз знань, безкоштовних курсів англійської мови. Такий підхід дозволяє підвищувати затребуваність фахівців та рівень компенсації у майбутньому.

Щодо оплати — наскільки нам відомо, ми з вами не розпочали офіційної співпраці. На цьому етапі ще не передбачена базова оплата (до отримання першого проєкту), але спеціалісти вже отримують бенефіти у вигляді доступу до нашої екосистеми та до низки тренінгів. Зрозуміло, це обговорюється на зустрічі та фіксується в оффері, який ми детально обговорюємо з кожним кандидатом і дотримуємось всіх умов.

Нам шкода, що ваші очікування по термінах не виправдалися, але, якщо в майбутньому формат співпраці з EPAM Anywhere буде знову актуальним для вас, ми будемо раді спілкуванню! Всього найкращого!