ETEC

Київ, Dearborn (USA), Gladbeck (Germany)

7 липня 2022 19:57

Roman Ishchenko, Engeneer support в ETEC

Я працюю в компанії на позиції Тех.саппорт вже близько 6 місяців.
Почитавши деякі вігдуки в мене склалося враження що мультивсесвіт дійсно існує і я подумав що можливо я знаходжусь десь в іншому всесвіті.
За весь час роботи тут компанія жодного разу не затримала виплату зарплати. А коли я пишу цей відгук, то в країні також йде війна, і навіть не дивлячись на це, компанія продовжує виплачувати вчасно.Колектив чудовий. Так, всі люди різні, у кожного свій характер. Це IT компанія, але тут не працюють роботи. Не дивлячись на різний характер кожного тут, за весь час що я працюю в компанії жоден із колег не відмовив у допомозі і не залишав із робочими проблемами. Завжди допомогають, підказують.Але працюючи тут я бачу зовсім обратну ситуацію — співробітників навчають тому що вони повинні бути самостійними.До деяких процесів в компанії треба звикнути, бо для кожного тут може бути щось нове,типу 3D друк чи інше.Крутий офіс, парковка, кухня,апаратне забезпечення. Маленькі ніштяки типу фрукти, кава, солодощі. Так як у всіх) Про це не говоримо але маємо на увазі що це є.Далі потрібно згадати про корпоративні курси англійського.Ну якось так.)

Підтримали:  Inna Boiko