Enkonix

Київ, Амстердам (Нідерланди)

Минуло близько року роботи і я можу впевнено заявити кілька ключових для мене моментів, які комусь теж можуть стати корисними.
В Enkonix мені пощастило бути частиною вправної, винахідливої команди, тут я маю можливість постійно прокачуватись від колег. В такій атмосфері я й сама щодня намагаюсь робити те, чого очікують і + «ще трошки більше». Загалом усе це + проактивність + залученість + відповідальність = рецепт стрімкого росту в Enkonix. А усі докладені зусилля тут повертаються сторицею. Так я, наприклад, стрибнула з рекрутерів у керівники HR відділу.

Ми з командою дбаємо, аби кожен почував себе на своєму місці, піклуємось про прозорість та простоту процесів, фізичний комфорт та психологічний мікроклімат. Наврядчи HR може сказати інакше😃, та я щиро жодного ранку не ловила себе на думці, що не хочу на роботу. Мої понеділки такі ж довгоочікувані, як і п‘ятниці. І так, я та інші колеги можемо попрацювати понаднормово, але виключно за власним бажанням, просто маючи на меті «зробити ще краще». Натомість компанія не підтримує і не пропагує овертайми. Попри дистанційну роботу в нас немає трекінгових систем, тому що за них говоритимуть щоденні результати. Вимоги до них високі, але справедливі. На 3-місячний випробувальний встановлюються зрозумілі цілі, досягнення яких відсотків на 80 визначатиме результат. Інші 20% — це те, наскільки класно ви адаптуєтесь у команду та знайдете спільну мову з усіма Enkonixers). Додам, що ми обов‘язково проговорюємо очікування від співпраці не лише зі сторони компанії, а і ваші, адже випробувальний термін — двостороння історія.
Працюючи в Enkonix, ви матимете змогу долучитись до роботи над проєктами, що створюють користь світові (gaming, gambling — то не наші домени), працювати в ефективних командах справжніх профі: у нас і контриб’ютори Django, і супер ПМи з широкопрофільними знаннями, і BA-поліглоти, і найкрутіший техлід, і точно такий глибинний підхід у біздевів, з яким ви, гадаю, не стикались досі. А ще фаундери (CEO та CTO компанії), залучені настільки, що без перебільшень є прикладом та мотиваторами. Ну і жодної співпраці з рашкою, але то так, за замовчуванням:)

Підтримали: Valentyna Tyshchenko

Два мучительно долгих выходных. Когда уже наступит этот чертов понедельник? Как же я соскучился за Вами, дорогие мои )

Вакансії Enkonix