Enjoy Gaming Ukraine

Київ

Працюю в компанії інтеграційним інженером і маю лише найкращі враження від роботи тут. Проект цікавий, працюєш з відчуттям, що разом з командою створюєш класний продукт. З одного боку чітко розумієш свої задачі, а з іншого можеш проявляти власну ініціативу і своє бачення. Приємно працювати з колегами, які є і професіоналами своєї справи, і дружелюбні та готові до співпраці по будь-яких питаннях. Компанія створює комфортну атмосферу для роботи, офіси нові, техніка для роботи підбирається відповідно до запиту співробітника, компанія допомагає під час війни. Кращого ставлення до своїх співробітників я не зустрічала. Таке відчуття, що ти не просто приходиш працювати в компанію, а потрапляєш в родину❤️
В Enjoy Gaming є не просто можливості для розвитку, а компанія підтримує те, щоб співробітники розвивалися.
Однозначно рекомендую Enjoy Gaming, адже сама з величезним задоволенням тут працюю❤️

Підтримали: Vadym Koppe

Более года работаю в команде Enjoy Gaming и хочу поделиться своим впечатлением. Взаимодействие с коллегами с первых недель работы было максимально легким и комфортным. Ребята настоящие профессионалы в своей области, очень отзывчивы и дружелюбны. В такой атмосфере взаимопонимания и поддержки командная работа становится ещё более успешной ❤️
Руководство компании проявляет гибкий и индивидуальный подход к каждому сотруднику, что делает рабочий процесс ещё более приятным. Особенно ценю возможности для профессионального роста и развития. Задачи могут быть трудными, но всегда интересными, что подчеркивает наше постоянное стремление к совершенствованию, а современные технологии стимулируют быть креативными и искать новые решения и подходы.
Горжусь тем, что являюсь частью динамичной и крутой команды, которая активно расширяется в такое не простое время. Уверена, что будущее компании Enjoy Gaming будет таким же успешным, как и настоящее.

Достойная компания с достойными людьми. Зрелые взгляды, современные технологии и гибкий подход в разработке и менеджменте. Могу только рекомендовать! 💙💛

Працюю в компанії з березня 2021 року. За цей час переконався, що кращої компанії для мене просто не існує. Просто неймовірно професійна команда топ рівня, яку зібрала найкращий HR у світі. Кожен знаходиться на своєму місці, кожен знає свою справу і кожен щиро любить те що робить. Ліди дуже досвідченні, при цьому підтримують в командах відчуття комфорту та домашню атмосферу. Мене не покидає відчуття, що я роблю щось не за гроші, а просто для себе. Керівництво зуміло зберігти атмосферу стартапу в команії навіть через декілька років, і велика заслуга в цьому це дбання про співробітників та найкращий work life balance який я колись бачив. Анлім відпустки, лікарняні, оплата розвитку на навчання. До речі, кажучи про гроші, на мій субʼєктивний погляд оплата вище середньої по ринку.
Мені здається я тут надовго затримаюсь

Понад року тому я з великим задоволенням долучився до неймовірної команди Enjoy Gaming, як Automation QA. Від хвилини співбесіди було зрозуміло, що це — компанія, де цінують не тільки професійність, але й розуміння важливості правильної архітектури та вдосконалення підходів до розробки. Співбесіда була захоплюючою і нестандартною, а оточення відразу стало відчутним. Це неймовірна команда, де справжні експерти своєї галузі і просто прекрасні люди. Керівництво компанії вражає своєю підтримкою та турботою про співробітників. Тут я відчуваю себе не просто як частина колективу, але і як член сім’ї. Ніяка проблема не залишається без уваги, а вирішення відбувається неймовірно оперативно. Окрім професійного зростання, компанія піклується і про особистий відпочинок. Регулярні неформальні зустрічі дозволяють розслабитися, поспілкуватися і покращити розуміння в команді. Особисто мені дуже подобається можливість працювати, спілкуватися і відпочивати з колегами. Enjoy Gaming — це не просто компанія, де ви працюєте, це місце, де ви знаходите справжню любов до своєї роботи. Тут створено неймовірну атмосферу, де кожен має можливість вчитися, ділитися знаннями та досвідом, і це робить нашу команду дійсно неперевершеною. Навіть після цього часу, відчуття захоплення і вдячності залишається зі мною. Enjoy Gaming — це справжнє кохання до того, що ми робимо. ♥️

Работаю в компании уже почти 2 года бэкенд разработчиком. Очень крутая команда как в плане работы так и общения. В плане технологий используется только все новое и интересное, нет легаси, проекты новые, задачи интересные. Любого человека в компании всегда выслушают и помогут. Классные и веселые корпоративы и тимбилдинги, отличные социальные бенефиты. Однозначно рекомендую.

Працюю в компанії більше року як гейм-дiзайнер. За цей час дуже сильно поглибив знання та експертизу в сферi гемблiнгу, чому сприяла робота з професіоналами своєї справи. Вже встиг взяти участь у розробці декількох проектів.

C початку війни працював віддалено з Днiпра та згодом переїхав до Словаччини і компанія фінансово допомогла з орендою житла, за це я їй дуже вдячний.

Технологiї — вибір інструментарію роблять з вишуканою скрупульозністю до деталей. Робимо магію навіть в Unreal ;)

Офіси, дійсно, комфортнi. Нема опенспейсів та шуму. Зручне розміщення по кімнатах.

Знаючи на ділі, яка у нас позиція і що подолала компанія за останній рiк, дуже пишаюся, що я частина компанії. Enjoy Gaming це команда, в якій максимально можливо розвинути свої професійні навички та бути в оточенні адекватних і чуйних колег! ♥️

Працюю в компанії QA лідом вже рік і просто в захваті від відношення, яке є і професійним та приязним.
Вся команда дуже фахова та, що також головне, дружня та з неймовірним почуттям гумору :)
Багато цікавих і не завжди легких задач, але з такою крутою командою ти їх завжди вирішуєш, бо зростаєш професійно в компанії, а тебе тільки підтримують и допомагають в цьому. Завжди прислухаються, надихають до розвитку себе та команди в цілому.
Жодної хвилини не пожалкувала, що перейшла в Енджой, бо знайшла не тільки роботу, але і команду мрії, що стала і друзями і, здається, другою сім’єю ❤️
Впевнена, що попереду ще більше крутих ідей та стрімкий ро́звій.
А ще Компанія максимально підтримує кожного працівника в наші нелегкі, але і все ж таки і радісні моменти і підтримує Україну на своєму шляху до Свободи ❤️

Поділюсь своїми враженнями, бо працюю в компанії продуктовим дизайнером вже більше року, одже буду першою☺️ Крутий та досвідчений колектив, багато захоплюючих ідей, постійний розвиток, гнучкість та підтримка — це все про енджой 😉 хоча і далеко не все... Enjoy Gaming — це можливість вчитись у професіоналів live сфери. Компанія має величезну перспективу та багато ідей, і це неймовірно надихає — працювати в оточенні людей, захоплених своєю справою💫
Компанія завжди підтримує тебе як у професійному розвиткові так і особистому, і це так круто мати можливість звернутись з будь-яким навіть особистим питанням і бути впевненим, що тобі допоможуть☺️

Окрім того, компанія підтримує Україну та робить все можливе щоб кожен працівник знаходився у безпеці та мав можливість жити повноцінним життям, а це так важливо всім нам зараз.

Попереду ще багато цікавого, тож бажаю нам успіхів та нових звершень❤️