Enixan Entertainment

10 вересня 2019 18:16

Dmitriy Polikarpov, UI design в enixan

Через місяць буде 5 років, як я працюю в компанії Enixan.
Коли я прийшов, було 3 проекта в продакшні. Зараз вже більше 20 різножанрових проектів для різних платформ.
До приходу в компанію, в мене не було досвіду в ігровій індустрії, знання фотошопу дуже низькі і я не зовсім розумів з чим мені прийдеться працювати, але мені дали шанс проявити себе і взяли на випробний термін.
Зараз я на посаді начальника відділу GUI, в мене дуже крута команда. Як говорять в компанії Дімині «ципочки» )
В цілому в компанії працюють дуже щирі і позитивні люди з якими приємно працювати і проводити час після роботи.
Ще нас радують піченьками, або фруктами, морозивом, або ще іншими укусняхами.
Графік роботи, насправді не зовсім влаштовує. Тому, що я більш Сова, і вставати рано інколи тяжко, хоча і на 10:00 це і не так рано)) Коли спізнююсь, відносяться адекватно, бо знають, що я можу після роботи і відпрацювати ) Шкода, що наш офіс закривається на ніч і треба йти додому ))
Відпустка, надається по бажанню і без проблем, головне попередити керівництво вчасно )
Зараз компанія розробляє багато нових, цікавих проектів, над якими хочеться працювати.
Насправді дуже подобається те чим займаюсь. І дуже вдячний Enixan за неймовірний досвід, крутих людей з якими і в вогонь і в воду, цікаві проекти над якими довелося працювати. Я думаю далі буде ще цікавіше )