Отримав запрошення на навчання через телефонний дзвінок. Всі хто займається телефонним спамом мають горіти в пеклі.

Добрий день, Євгене! Цілком можливо, що ваш номер потрапив до нас через помилку або через згадку від іншого студента. Розумію, що такі ситуації можуть бути некомфортними та запевняю, що це не стандартна і неетична практика для нас.
Як варіант, можна написати на email [email protected], щоб ми змогли видалити заявку з вашим номером. Написати варто, якщо під час крайньої розмови з менеджером ED ви не згадали про помилковий запит на вивчення англійської в нашій школі.

Прийшов в школу з 0 рівнем, не вчив ніколи англійську. Мені підібрали викладача з яким комфортно, зручний графік і на разі мій рівень англійської виріс. Я навіть не помітив як це сталось. Дуже зручний кабінет, лояльні ціни і класний підхід до студентів. Раджу всім

Підтримали: Oleksii Pyvovarov

Навчаюсь на платформі вже рік, і мій рівень англійської помітно виріс. Раніше не могла два слова зв’язати англійською, та завдяки курсам вже проходжу співбесіди англійською. Працювати ще є над чим. Платформа зручна для занять як з мобільного так і з пк.

Підтримали: Oleksii PyvovarovOlena Badovska

Працюю в компанії вже рік. За цей час вийшло не тільки застосувати попередній досвід, а й навчитись нового) Тому радію, що задачки різноманітні та цікаві + є свобода впроваджувати свої ідеї та впливати на процеси. Також для мене важливо, що робота віддалена, але є і опція приїхати в офіс побачити людей, якщо захочеться)

хочу залишити відгук про сервіс компанії — його немає. Людей нізащо не ставлять, викладачі не приходять, мануали не відповідають дійсності, всі негативні відгуки про «сервіс» — правдиві.
якщо з такими проблемами стикається «користувач» боюся уявити що там із процесами

Підтримали: Alyona Popova

Руслане, дякуємо за ваш відгук. Ми розуміємо ваше розчарування і прикро, що не вдалося врегулювати ситуацію. Наша команда зробила все можливе, пропонуючи різні рішення, у тому числі зміну викладача та бонуси. Також вжили заходів у роботі з викладачем та продовжуємо працювати над поліпшенням якості наших послуг, і ваш відгук став важливою частиною цього процесу. Ми відкриті до подальшого діалогу, якщо ви зміните свою думку.

Я працюю в Englishdom уже більше 2х років. Безмежно вдячна компанії за те, що дала можливість розвиватись, з постійною підтримкою і допомогою досягти хороших результатів і рости всередині компанії. Можу відзначити лояльне керівництво, зручний графік, віддалену роботу (але за потреби можна працювати з офісу в Дніпрі), вчасні виплати і прозорий KPI, можливість впливати на процеси та вносити свої пропозиції, які обов’язково будуть розглянуті.

Приємним є і те, що компанія піклується про емоційний стан співробітників — проводить тренінги та зустрічі з психологом, щоб підтримати колектив у непростий час.

Багато моїх колег працюють тут по 3, 5, 10 років, що означає відданість своїй справі і сприятливій атмосфері всередині, яка допомагає нам розвиватись як спеціалістам і створювати класний продукт!

www.linkedin.com/...​ompany/englishdom/people
29 працівників з країни окупантів.
Цинічно виглядає обкладинка “EnglishDom stands with Ukraine and its people”

Компанія не співпрацює з росією та росіянами у будь-якому вигляді після лютого 2022. Це викладачі, які вказали у себе на сторінці в linkedin, що працювали в Englishdom. На жаль, видалити цю інформацію на linkedin ми технічно не можемо.

Проходила співбесіду на позицію Junior DevOps, після спілкування з рекрутером — Нінель Новіковою, отримала тестове завдання. Оскільки наше спілкування було в п’ятницю, за вихідні зробила і відправила ввечері у неділю 11.12.22. Наступного дня отримала повідомлення від рекрутера, що тестове передала на перевірку та пообіцяла повернутися з відповіддю протягом 3-х днів. Нажаль відповідь я не отримала, а отримала повний ігнор, оскільки на 4-й день я спитала стосовно фідбеку в нашій переписці, а моє повідомлення проігноровано по сьогоднішній день.

Раджу 100 разів подумати чи варто витрачати свій час на виконання тестового завдання в EnglishDom

Добрий день. Дякую, що повторно написали та проінформували про ваш інцидент. Річ у тім, що Нінель завжди надає зворотній зв’язок кандидатам, у тому числі фідбек був сформований і для вас. На жаль, він був збережений на пошті, але не відправлений. Щойно Нінель вам його надіслала. Перепрошую за тимчасові незручності.

Працюю в компанії Englishdom 4,5 роки.
Можу сказати точно, що в цій компанії вигорання точно не може бути, тому що компанія розвивається постійно, не стоїть на місці, а ти разом із нею.

Круто працювати в компанії, яка допомагає підвищити свої знання тисячам людей і ти стаєш частинкою цієї події.

У Englishdom працює дуже сильна команда і ти не маєш шансів від них відставати. І це дає можливість тобі постійно зростати і ставати краще.

У компанії панує дружня атмосфера, всі готові прийти на допомогу та підказати, порадити якнайкраще.

Оцінюю Englishdom як співробітник та студент. До речі, за всі роки навчання у мене завжди були сильні викладачі.

Для мене важливим критерієм оцінки компанії є: пораджу я її своїм друзям чи ні. Так ось, вже близько 7 моїх знайомих працюють у Englishdom

Про englishdom як роботодавця нічого не можу сказати, але як про платформу — розчарований. Нестабільна, негнучка, усі уроки прибиті цвяхами, контент тіма нічого не робить зі словником, немає тренінгу помилок, на самої платформі немає інтервального тренування, яке є тільки в їхньому іншому додатку, синхронізація з яким не працює. Про інших викладачів нічого сказати не можу, мені пощастило з моїм, але в мене був запит на пошук досвідченого викладача. Взагалі то шукаю кращу альтернативу платформи для вивчення мови. Якщо хтось знайшов таку будьласка поділиться.

Вячеслав, вітаю. Дякую, що поділились з нами конструктивним зворотнім зв’язком. Ваші відгуки допомагають нам подивитись на наш продукт з боку, очима клієнтів. У понеділок планую обговорити ваші побажання та зауваження з колегами різних відділів, щоб взяти до уваги для покращення платформи та наших навчальних матеріалів.

Подумайте 20 разів, перед тим як йти в цю школу, якісь викладання і кваліфікація викладачів — нижче плінтуса

Oleksii Pyvovarov не отримав нічого, але напишу детальніше. В вашій школі вчилась моя дівчина, серед основних претензій: некваліфікованний викладач, який навіть не знав переклад таких простих словосполучень як «Плоска земля» (причому, це майже на кожному уроці, коли викладачка просто починала гуглити), уроки тривали в кращому випадку 40 хвилин, а не годину, ваша програма часто зависає, після зависання ніхто додатковий час не давав, основний запит на уроки був — підготовка до співбесіди, але чомусь по 3 рази розмусолювались теми типу «Різдвяні свята». Особливо абсудрно виглядала пропозиція отримати додаткові уроки за хороший відгук

Працюю в компанії близько 4 років. В першу чергу, подобається продукт, який допомагає тисячам людей вчити англійську цікаво, зручно, мобільно та можливість впливати на його розвиток. Також, колектив — сильні топ-менеджери та чесні, скілові співробітники, що горять своєю справою.

Підтримали: Oleksii Pyvovarov

Я работаю в компании чуть меньше 3 месяцев. В компании очень крутая и дружелюбная команда, тебе всегда помогут и подскажут, не оставят 1 на 1 с проблемами и переживаниями. Твои успехи замечают и ценят, и это вдохновляет работать ещё лучше ☺️
1 раз была задержка зп (в период длинных выходных), но об этом сообщили заранее и всё выплатили.

Працюю в компанії вже 3 місяці. Приємний, дружнів колектив, своєчасні виплати ЗП. Є всі можливості для розвитку і росту — головне, твоє бажання. Тебе завжди підтримають і допоможуть, завжди є зворотній зв’язок і відповідь на робочі питання (оскільки на випробувальному терміні це дуже важливо). Компанія активно розвивається, підтримує свої співробітників — відпустка, лікарняні. Тому, сміливо можу рекомендувати до працевлаштування)

EnglishDom открыл для меня IT мир и вот уже больше года я являюсь частью очень крутой команды) Спасибо за возможность личностного и профессионального развития!) Рад быть частью ED)

Рекомендую українцям уникати цю компанію.

На FB запускають рекламу московським язиком без вибраного таргетингу мови, вважаю таку рекламу нав’язуванням московського язика.
Така ситуація вже доволі тривалий час, відгуки.

Добрий день, Ярославе. Дякуємо вам за повідомлення.
Так, реклама мала бути українською мовою, ми передали інформацію у відділ маркетингу для перевірки. Ми активно працюємо над перекладом і приведенням всього контенту EnglishDom у відповідність. Однак, зізнаємось, це дається нам не легко, оскільки ми намагаємось утримувати баланс між перекладом контенту, якого зібралося за 10 років чимало, і впровадженням нових більш зручніших функцій для клієнтів, таких як відеозв’язок. Нам, як стартапу, не просто робити вибір на користь тої чи іншої задачі в умовах обмеженого ресурсу. В той же час, ми переклали сайт, особистий кабінет студента, створили україномовні спільноти у соцмережах Facebook / Instagram, запустили YouTube канал українською. Ми працюємо над тим, щоб відповідати запитам клієнтів та просимо віднестися з розумінням до нашої ситуації. Дякуємо, що допомагаєте нам ставати краще.

На днях уже отметила свою первую годовщину работы в EnglishDom.
Сказать, что мне нравится моя работа — это ничего не сказать.
Это тот редкий случай, когда реальность превосходит все ожидания.
Я пришла на новую позицию в школе, поэтому большинство процесов выстраивались с 0. При этом всегда было и есть четкое понимание задач, которые стоят перед тобой.
У меня ооочень крутой руководитель, Профессионал с большущей буквы.
Да, и в целом, за год убедилась, что других у нас в школе быть не может.
Нереальный коллектив, о котором даже и не мечтала.
И вообще, когда ты видишь, как постоянно развивается продукт, над которым мы все работаем — это вызывает еще бОльший восторг и желание бежать на работу в ожидании чего-то нового и интересного.
И я без преувеличения счастлива быть частью команды EnglishDom

Имею удовольствие работать и учиться в онлайн-школе английского языка EnglishDom) В плане работы тут просто все чудесно. Я всегда знаю свои задачи, нет никакого давления. Если у тебя появляется идея как улучшить что-то или добавить, то это обязательно будет учтено) Как сотруднику, нравится, что проводится много тимбилдингов, есть возможность посещать тренинги по своему направлению и развиваться в нем) Как студент школы, хочу отметить удобность платформы, график обучения. Очень круто, что я могу выбрать преподавателя, ориентируясь на свои предпочтения. Очень много материала, который можно использовать для изучения английского. И аудио-, видеоуроки, и онлайн курсы, а также разговорные клубы. Рад быть как сотрудником школы, чтобы помогать популяризировать продукт, так и студентом, чтобы им пользоваться!)

Работаю в EnglishDom уже 3 года, отличный коллектив и супер позитивная амосфера в компании. Я так же обучаюсь английскому в школе. Могу сказать, что платформа удобная для работы, все уроки уже готовы и мне нужно с ними просто ознакомиться. Есть автоматическая проверка домашнего задания, поэтому на это время тоже не тоже трачу. В общем очень удобно и интересно обучаться :)

Чуть больше года я являюсь сотрудником в компании EnglishDom. Продолжаю работать и дальше по ряду причин. Первое, это возможность работать удаленно. Все воспринимают тебя как полноценного сотрудника, который честно выполняет свои обязанности. Второе, это график работы и заработная плата. Они полностью меня устраивают. О созвонах сообщают всегда заранее, я могу спокойно уйти на обед и знать, что меня не будут зря теребить. Если нужно отпроситься на пару часов — это тоже возможно без проблем, главное всех предупредить. Зарплату платят вовремя (бывают только небольшие задержки из-за праздников). И последнее, что мне важно, это коллектив. Хоть я и удаленный сотрудник, но команда у меня крутая :)

Спасибо большое за хороший отзыв и внимание к Компании:)
Мы очень ценим, что у нас есть такие отзывчивые сотрудники, как вы.

Писала девушка об переложении о работе на джине. Писала мало и редко. Потом выпала посередине недели на два дня, вернувшись в пятницу сказала, что она была выходная. И продолжила беспощадный допрос по одному вопросу в 2 часа, примерно 2 вопроса в день. При том, что перед этим попросила у меня cv, но вакансию не показывала. В конце концов предложила вместо ТЗ поискать баги где-то, где она покажет (джин не даёт вставлять чужие ссылки в переписку). Я не поняла чем ТЗ отличается от того, что она предложила. Кстати, график работы у них четкий- 9-18. А что самое интересное- так это то, что своим работникам они предлагают скидку на свои курсы 50% всего.

Добрый день, Арина! Благодарим за внимание к нашей Компании и уделенное время.
Вам действительно написали с предложением рассмотреть открытую вакансию и переписка шла по мере Ваших ответов. Данный сотрудник действительно был вынужден взять выходной и не мог отвечать на протяжении одного рабочего дня, но выйдя на работу в пятницу 23.04 сразу вышел в Вами на связь, извинился и предложил продолжить общение. Мы считаем что выражение «беспощадный допрос» тут не уместно, т.к перед тем как уточнить 3 вопроса касаемо Вашего опыта работы, у Вас спросили о готовности ответить на них и Вы были не против. Перед тем как попросить у Вас CV, мы рассказали о компании, кратко о вакансии и задачах на вакантной позиции, а также про формат работы, т.е информация о вакансия была вся предоставлена. Да, график у нас с 9 до 18, о чем Вам и было сказано в переписке. Также Вы правы по поводу скидки на изучение английского для сотрудников 50%, мы действительно ее предоставляем, т.к «за» их развитие :)

Проходил собеседование на маркетолога. Устроили допрос на час времени, задали 1000 вопросов, получили ответы, работу само собой не предложили. Не люблю когда работодатели разводят кандидатов на информацию, получают экспертное мнение бесплатно и сваливают) За такие собеседования надо платить.

Анатолий, спасибо за отзыв, нам жаль что вы получили негативный опыт при взаимодействии с нами. Для нас важно оценить экспертизу каждого кандидата и, конечно, для это мы проводим собеседование.
Собеседование — это обоюдный процесс, и нам кажется, что это подходящее время и место для вопросов как с нашей, так и с вашей стороны.
Мы стараемся улучшить качество своей работы и очень благодарны за ваши замечания касательно количества вопросов.

Прийшов в лінкедін такий собі Михайло Ісаєв, методист цієї школи. Попросився в контакти і одразу заспамив рекламної пропозицією школи. Це зветься спамом, бо повідомлення небажане і таке, що просуває якийсь товар чи послугу.
Я бачу, що відгуки про компанію добрі, тож, сам EnglishDom виглядає адекватно, але проведіть виховну роботу із вашими «рекламниками». Просто без запиту розсилати агіт-матеріали — це спам. Тому ж Михайлу достатньо було запитати, чи не зацікавлений я в курсах англійської і в разі позитивної відповіді вже абослютно легально запостити свою агітку.

Здравствуйте, Александр! Благодарим за отзыв. Просим прощения, не хотели предоставить вам неудобства.

ED — это о людях, челленджах, достижениях и вдохновении! Попав в EnglishDom чуть больше двух лет назад я подумала что да, я чувствую себя на своем месте. Здесь особая атмосфера душевности, поддержки и понимания. Это именно та история в которой каждый член команды важен и ценен!

В компании отличный уровень профессионализма и хорошая «школа». Проработал год, но он навсегда в моем сердце, ровно, как и все с кем я работал. Очень надеюсь, что вы и дальше будете такими же потрясающими.

В EnglishDom попала чуть меньше года назад и моя команда самая лучшая =), с хорошо выстроенными процессами, флоу. Каждый день на работе ждут интересные, сложные задачи, которые не дают заржаветь. Все нацелены на качественный результат и улучшения процессов. У каждого есть возможность прокачивать свои скиллы в интересном для себя и компании направлении. Атмосферность, положительность, проактивность, открытость, честность и взаимодействие. Все это объединяет нас вместе.Присоединяйтесь ;)

Работаю в компании год, и могу сказать, что это самая лучшая IT команда, сильных прокачанных специалистов, которые развиваются со скоростью света, которые работают не просто за зп, а «болеют» своим продуктом, своим детищем, толкают свои идеи и предложения по бизнес логике, которые, конечно же, будут услышаны, проанализированы и реализованы)) Поддержка менеджмента и лидов на отличном уровне, это и помощь, и командная работа, и план развития личностного и профессионального) Отмечу так же атмосферу в компании, которую мы между собой называем «душевная» :) что является, конечно, немаловажной заслугой нашего HR-отдела, девочки постоянно устраивают разные тимбилдинги, конкурсы, активности, сюрпризы... Итого — очень рада быть частью ED)

Уже почти год работаю на данную компанию. Дружная команда компетентных специалистов. Интересные задачи, которые умножают скилы и держат в тонусе старые знания. Оплата — без нареканий. Рекомендую.

работаю над расширением команды компании) на моих глазах за пол года открылось несколько абсолютно новых должностей, что подтверждает успешный рост бизнеса.
Здесь удобно работать, так как у каждого есть своя зона ответственности. Каждый может влиять на дальнейшее развитие продукта (сама учусь в нашей школе и вношу предложения по фичам).
Здесь уютно, душевно отдыхать, так как команда достаточно творческая.
Сотрудники составляют собственный план развития на пол года, поэтому я знаю, что меня ждет по осени:)

Уже давно работаю разработчиком в этой компании. Перетянул и несколько своих друзей) Что могу сказать: команда сильных специалистов, поддержка лидов и интересные задачи дают мне уверенность, что я здесь надолго. Ну и корпоративный лазертаг тоже:)

Для меня EnglishDom- это всегда интересные и инновационные проекты, дружная команда, которая стала мне уже почти родной и атмосфера свободы и комфорта. Рад быть частью компании. Так держать!

За 4 года моей работы написать можно многое, но компания не была бы такой успешной если бы не грамотно построенный менеджмент ;)
У каждого из нас есть возможность влиять на развитие проекта и привнести что-то новое.

Огромная благодарность нашим лидам благодаря которым у каждого есть возможность развиваться и всегда открыты двери для нового.

Работаю в компании больше года и счастлива, что нахожусь именно тут. Все ребята очень крутые специалисты с классными soft скилами. Очень радует, что в компании есть люди, которые действительно готовы помочь и подсказать в нужный момент.

Очень сильные ребята, мониторят (измеряют) то, о чем я только читала. HR — замечательный человек. Антон — легенда. Спасибо вам!

Jenny Borodina, спасибо Вам за такой теплый отзыв!

Підкажіть адресу офісу в Дніпропетровську, район?

Добрый день! Офис находится в центре: ул. Чкалова, 12.

Вакансії Englishdom