17 березня 2025 12:54

Анастасія Кашуба, Менеджерка талантів (HR-manager) в Ukraїner

Більше року працюю в ED на посаді рекрутра, цей час пройшов дуже продуктивно і допоміг мені здобути нові навички та поглибити свої попередні вміння. Подобається атмосфера та дружня команда, завжди можна розраховувати на підтримку. Дуже спрощують роботу налагоджені та прозорі процеси комунікації. Загалом, ED — це місце, де комфортно працювати і розвиватись.


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.