17 березня 2025 12:54
Більше року працюю в ED на посаді рекрутра, цей час пройшов дуже продуктивно і допоміг мені здобути нові навички та поглибити свої попередні вміння. Подобається атмосфера та дружня команда, завжди можна розраховувати на підтримку. Дуже спрощують роботу налагоджені та прозорі процеси комунікації. Загалом, ED — це місце, де комфортно працювати і розвиватись.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.