ENESTECH Software

Це БУЛА гарна компанія!
Наразі кошти працівникам не виплачуються з осені.
Працювала в компанії 4 роки.
Чудовий, прекрасний колектив, компанія підтримала всіх на початку повномасштабного вторгнення. За що я щиро вдячна!
Але зараз працівники працюють БЕЗКОШТОВНО!

Підтримали: Yana Shum

Працювала в ENESTECH майже 2 роки і згадую з теплом. Надзвичайно дружній та енергійний колектив, якісний продукт і дуже перспективна компанія. Це місце, де людей сприймають як спеціалістів, підтримують ініціативи і разом їх розвивають.

Працювала в Enestech 1.5 роки і це був самий крутий досвід. Проект складний але тут можна вирости як спеціаліст дуже високо. Вас завжди підтримають, допоможуть, підскажуть, а на Ваші пропозиції чи ідеї не забудуть і обов’язково нададуть відгук. У компанії високий рівень менеджменту, підтримки колег в різних ситуаціях та вимоги щодо якості продукту. Це справжня родина професіоналів яка любить свою роботу. Я була рада бути частиною цієї родини. Бажаю щоб компанія лише росла і не знала важких часів.

Працюю в компанії вже майже рік, на посаді Customer Integration Specialist. Працюю переважно з португаломовними клієнтами.
Всім дуже задоволена: надзвичайно дружній колектив, цікава робота, яка дає змогу вдосконалювати себе та свої навички. Ще один великий плюс — офіс розташований біля метро, тому легко та практично добиратися додому, навіть, в другу зміну.
Саме в нашій компанії познайомилася ближче з іспанською мовою і почала її вивчати.
Загалом, компанія дає чудові перспективи молодим спеціалістам, які хочуть навчитися чомусь новому.

Підтримали: Anna PolishchukOleksandra Shtompel

Пригласили на собеседование.
Сначала по телефону с HR Анной, после чего в офисе компании с Senior QA
Хороший офис рядом с метро, профессиональная работа HR и классное собеседование с Senior QA. Общались очень непринужденно, в дружеской атмосфере, все по теме.
Одно из самых приятных собеседований на моей практике.
Анна всегда была на связи, отвечала на все мои вопросы и фидбеки были получены в оговоренные сроки.
Жаль, что моего уровня оказалось недостаточно для занятия вакантной должности, тем не менее о компании у меня остались самые приятные впечатления.

Проработал в компании ENESTECH год.
Скажу, что остались очень приятные воспоминания, и впечатления.
Классная команда, хороший уютный офис, и удобное расположение офиса, в тихом и спокойном районе (а не в шумном центре).
Были приятные плюшки, тимбилдинги, классные и удобные кресла, и прочие мелочи, которые очень положительно сказываются, на процессе работы. Работать было в этой компании — круто)
Исключительно положительные впечатления)))
Желаю , ENESTECH удачи, и большего развития)
Присоединяюсь, к предыдущему комменту «Thank you, Enestech!»

Підтримали: Anna PolishchukTatiana Voloshina

I was extremely happy to work with these guys! Good experience, healthy and friendly atmosphere, opportunities for growth and promotion. And the last comment — is not just a typical phrase to “copy-past”. My salary grew upon my performance and I’ve been promoted after 6 month on the position.
Thank you, Enestech!

Підтримали: Anna PolishchukDenis Konieiev

Даша, спасибо тебе большое! Было очень приятно с тобой работать и спасибо за твой вклад в Enestech :)