EMRG Capital

Київ, Цюрих (Швейцарія)

31 травня 2023 16:09

Vitalina Sakhniuk, QA Engineer в Cadence Development

Пропрацювавши в EMRG більше 2х років, думаю, варто написати свій відгук про компанію.
Прийшла в компанію я на посаду Marketing Assistant (основний обов’язок — публікація статей на сайтах). Буквально за 3 місяці мені почали доручати задачі, які прямо були пов’язані з налаштуванням сайтів. Тоді ж мене чекало і перше підвищення. Такий швидкий темп розвитку зумовлений був кількома причинами, серед яких зокрема хороша комунікація з менеджером та її непідробне бажання дати мені можливість проявитись в тому, що я вмію найкраще. На той момент мене найбільше цікавила розробка сайтів і мене забезпечували такими задачами як могли.
За два роки з посади, на яку я прийшла, змогла дорости до Head of IT. Список обов’язків збільшувався разом з кожним підвищенням.
За весь час роботи в мене лише 1 раз виникло відчуття наче моя робота не цінується, в решті випадків навіть найменша дрібниця завжди була помічена. Тут тобі завжди підуть на зустріч, у разі проблем — допоможуть, якщо тобі треба психологічна підтримка — з тобою поговорять)

З плюсів роботи:
1) Величезний «плейграунд» для здобуття досвіду у сфері, яка вас цікавить
2) Класний колектив
3) Хороша комунікація всередині команди, кожні тиждень-два зідзвони з менеджером
4) Вимогливе і в той же час розуміюче керівництво (у разі чого завжди підуть на зустріч, відкриті до нових ідей)
5) Твоя думка дійсно цінується. Раніше раз на півроку у всіх менеджерів, серед яких була і я, просили надати список ідей стосовно того, що б ви хотіли покращити в компанії. Дрібниця, але приємно, що мою ідею з Таємним Сантою свого часу втілили в життя)
6) Величезний плюс — система внутрішнього навчання
7) Якщо ви готові розвиватись — вам нададуть усі можливості для того, аби себе проявити

З мінусів:
1) Особисто для мене було важко вибудувати здоровий work-life balance. Всередині команди є правило — не писати стосовно робочих питань в неробочий час, але часто воно ігнорувалось. Можливо, для когось читання робочих чатів не є частиною роботи, але зосередитись на чомусь іншому і не думати про робочі задачі стає важко. Ідучи в цю компанію, подумайте, чи зможете ви самостійно вибудувати кордон між роботою та особистим. Якщо ні, то є великий шанс, що виникне аналогічна ситуація.
2) Компанія не для того, щоб заробити мільйони, але досвід здобутий тут може бути хорошим стартом для початківців.

Компанію однозначно рекомендую. Бажаю EMRG Capital тільки найкращого та щиро дякую за плідну дворічну співпрацю! ♥

Підтримали:  Olha Horshkova Kate Berz Anna Bohach Tatyana