Empeek

Київ, Харків, Львів

1 листопада 2018 18:36

Vasyl Barna, Software Developer з 2017 року

Працював у даній компанії близько 1 року. Про компанію можу сказати тільки хороше. Чудовий колектив, гнучкий графік і так, під словом гнучкий я і маю на увазі гнучкий, а не те як у деяких фірмах буває=) А тепер в деталях.
Хороший офіс з різними плюшками (такими як печенько та фрукти кожен день і багато іншого). Немає опенспейсів — всі знаходять в кімнатках по 5-6 чоловік в середньому (здебільшого менше ніж більше)
Проекти різної тривалості. Більшість проектів тривають коло 6 місяців, але є і довші. Наприклад я пропрацював на одному рік і він ще триває. Тому кожен може знайте саме те, що йому до душі.
Також окремо хотілось виділити б стек технологій, який обираєтсья максимально круто, тому завжди можна вивчити щось реально нове. Один раз навтіь було весела ситуація, коли кастомер хотів підключити одну бібліотеку, пререліз якої він побачив пару тижнів тому на конференції)
Звичайно окрема історія — це замовники, які тут максимально класні і так, з ними вам частенько прийдеться розмовляти, тому проблеми з англійською швидко зникають через величезну кількість практи.
Зарплата виплачується своєчасно без ніяких там відставання у пів місяця чи як там зараз модно робити серед роботодавців.
Керівництво кльове і завжди йде працівникам на зустріч. Колектив теж класний та дружній — завжди є з ким поговорити та пограти в теніс))
Проте, нажаль, мінуси теж є. Коли офіс поча рошриряитсь і уже робились ремонти, бо численнем порадам програмістів таки не дозволили пробити на кухні диру і пустити між поверхами пожежний шест, який маб би бути покликаним пришвидшувати комунікацію між працівниками.)
Всім рекомендую, хороша компанія, особливо для старту кар’єри!

Ми всі надзвичайно сумуємо що не буде пожежного шеста, адже дуже надихнулись ідеєю)