Empeek

Киев, Харьков, Львов

24 января 2018 11:32

vaaaa

Пропрацювавши в Empeek близько 1,5 року, захотів залишити відгук про компанію. Одразу хочеться сказати, що за весь час роботи мінусів я так і не помітив. Дуже рекомендую, особливо людям, які тільки починають свій шлях в IT, адже тут допомагають і розвивають.
Відправивши резюме на вакансію, буквально через кілька годин отримав фідбек і пропозицію виконати тестове завдання. На наступний день після виконання тестового і відправки на рев’ю -
отримав пропозицію пройти співбесіду з рекрутером і вже після — з техлідом компанії. В той же день отримав офер і погодився на співпрацю.
Працював ремоут з Києва, хоча основний штат працівників знаходиться у Львові, незручностей у цьому не було абсолютно ніяких. Дуже радує відкритість і дружелюбність колективу. Всі члени команди були постійно на зв’язку і надавали необхідну допомогу у вирішенні питань, що виникали, навіть у неробочий час.
Є дуже багато проектів, які пишуться з нуля, що не може не радувати, оскільки не доводиться розбиратися в тоннах старого коду і латати там дірки. Проекти не дуже довгі за терміном — в основному 3-6 місяців. В компанії всі слідкують за якістю коду і присутня практика Code Review.
Керівництво адекватне і завжди йде на зустріч. Регулярно відбуваються тімбілдінги у вигляді з’їзду у якесь місце (Одеса, Буковель, Карпати тощо) і туси на весь вікенд. Одним словом, сумно не буває :)