Kiev Devops Meeting 2018 with Solera and RedHat representatives + signature cocktails, VR, and a DJ. Join us!

Empeek

Киев, Харьков, Львов

Пропрацювавши в Empeek близько 1,5 року, захотів залишити відгук про компанію. Одразу хочеться сказати, що за весь час роботи мінусів я так і не помітив. Дуже рекомендую, особливо людям, які тільки починають свій шлях в IT, адже тут допомагають і розвивають.
Відправивши резюме на вакансію, буквально через кілька годин отримав фідбек і пропозицію виконати тестове завдання. На наступний день після виконання тестового і відправки на рев’ю -
отримав пропозицію пройти співбесіду з рекрутером і вже після — з техлідом компанії. В той же день отримав офер і погодився на співпрацю.
Працював ремоут з Києва, хоча основний штат працівників знаходиться у Львові, незручностей у цьому не було абсолютно ніяких. Дуже радує відкритість і дружелюбність колективу. Всі члени команди були постійно на зв’язку і надавали необхідну допомогу у вирішенні питань, що виникали, навіть у неробочий час.
Є дуже багато проектів, які пишуться з нуля, що не може не радувати, оскільки не доводиться розбиратися в тоннах старого коду і латати там дірки. Проекти не дуже довгі за терміном — в основному 3-6 місяців. В компанії всі слідкують за якістю коду і присутня практика Code Review.
Керівництво адекватне і завжди йде на зустріч. Регулярно відбуваються тімбілдінги у вигляді з’їзду у якесь місце (Одеса, Буковель, Карпати тощо) і туси на весь вікенд. Одним словом, сумно не буває :)

На доу офіси з адресами у 5 містах. В переписці рекрутер відповіла, що офіс лише у Львові.

Привіт, Дмитро!
Так дійсно ми на доу вказали основні міста — щоб кандидати, які знаходяться не у Льовові могли дізнатись про можливості, які компанія пропонуєм потенційним співробітникам з інших міст. Оскільки функціонал доу не дозволяє показувати вакансію у містах — в яких немає офісів, ми обійшли це обмеження саме таким чином. Також ми у всіх вакансіях зазначаємо, що це рімоут позиції.

Пишу от имени хорошего знакомого(попросил написать с своего аккаунта дабы не светить сразу ФИО), который поведал о «интересной» практике ожидания получения ответа от данной компании.
В кратце: не трать свое время по месяцам ожидая ответа.
Было подано резюме, после чего получено и выполнено тестовое задание. Как и писали господа в других ккомментариях, после этого ни слуху ни духу несколько недель, хотя обещали ответить в течении недели. Далее после настырного мейлинга таки ответили, мол тестовое задание выполнили хорошо давайте назначим тех интервью, но назначить сразу мы не можем, давайте неделю подождем. Подождали. Опять ни слуху ни духу. Но мы же настрные, давай опять писать и просить респонса хоть какого-то. В итоге таки еще через неделю ответили очередными шаблоными фразами аля «нам все понравилось но приглашать вас не будем». Так вот внимание вопрос: почему человек должен ожидать месяцами ответ от вас? Где елементарное уважение к потециальным сотрудникам?

Поддержали: Vasyl Stepulo

Привіт Віталій! Я намагався вийти з вами на зв"язок у Linkedin, але не отримав відповіді на даний момент. Тому щоб розібрати ситуацію — нам потрібно як мінімум особисті дані кандидата, про якого йде зараз мова.
Незважаючи на те що наш HR відділ за весь час обробив порядка 1500 кандидатів тільки на позицію .NET — неточність могла мати місце. Нам прикро за це непорозуміння і вибачте за незручність.

Подавал заявку некоторое время назад. Написал тестовое, о себе, отправил резюме.
Прошел месяц как HR обещал(а) сообщить о результатах через две недели. Все бы ничего — у нас это обычная практика, но смутила надпись “Відповідь обіцяємо кожному кандидату” присутствующая у них почти повсюду.
В связи с этим и оставляю отзыв, чтоб другие не рассчитывали на достоверность подобных заявлений как это сделал я :)

Поддержали: Vladimir KulievichVolodymyr R.

Не актуально. Через месяц ответили, была задержка с проектом.
Интересы, к сожалению, разошлись.