ELVTR

Київ, Львів, Ірвайн (США)

Плюси: компанія вкладається в розвиток працівників, дуже приємні perks&vacation policy, душевні люди в команді та responsive management)
Недоліки: пока що не виявила

Мені особисто ELVTR подобається — підходить стиль роботи і люди. Немає мікроменежменту, справді гнучкий графік, який дозволяє дотримуватися балансу. Ніколи раніше не працювала в компанії з безлімітною відпусткою, і це виявилася дуже крута штука. Приємно, коли про твоє ментальне здоровʼя насправді піклуються. А ще, моє улюблене, — доступ до курсів усіх брендів Лаби.
Колектив дуже молодий, люди працюють з різних куточків світу, але всі на одній хвилі і всі люблять свою роботу (принаймні, таке складається враження 😅). Єдиний мінус, що ми просто фізично не можемо всі разом зібратися і влаштувати нормальну вечірку, але може колись дійдемо і до цього

Неприємне враження.

Якщо у вас виникне думка «Та мені не важко робити то тестове», раджу подумати двічі.
Я дійшла до етапу неоплачуваного (!) тестового на позицію Affiliate and Influencer Marketing Program Manager, написала відповідно до всіх вимог, потім чекала та мусила фолоапити, шоб отримати відповідь. Коли отримала відповідь, то це було GPT chat згенероване повідомлення.

Gamar Ismayilova, яка листуватися, навіть не відповіла на мій запит надати фідбек по тестовому. ELTVR, спробуйте для різноманіття вести перемовин професійно.

Наталіє, добрий день!

Дякуємо за Ваш коментар! Я Employer Brand Manager компанії ELVTR.
Дозвольте виразити щирі вибачення за затримку з відповіддю на Ваш відгук та тестове завдання. Розгорнутий фідбек був відправлений на Вашу електронну пошту.

Цінуємо Ваш інтерес та затрачений час на участь у відборі. Ще раз вибачте за будь-які незручності, та сподіваюся на ваше розуміння. Хочу запевнити вас, що ми активно працюємо над оптимізацією процесу рекрутингу, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Ваш відгук цінний для нас, і ми вдячні за нього.

З повагою,
Валерія