8 липня 2024 17:04
Привіти!
Працюю в Elogic Commerce уже майже 4 роки і хотів би поділитись фідбеком.
Весь цей час компанія виконує свої обіцянки і пропонує хороший соцпакет.
Затримок з виплатою ЗП не було. Незважаючи на кризу в ІТ, Elogic не зупиняє перегляди зарплати.
Компанія також підтримує і надає можливості для професійного розвитку, забезпечуючи всім необхідним.
Привіти!)
Вадиме, дякуємо тобі за відгук!
Вже більше 3,5 років ти з Elogic, і ми вдячні за твою цілеспрямованість та проактивність у команді! Знаємо, що ти людина надійна та добра — Хмельницький офіс пишається мати такого чудового колегу та товариша!
Цінуємо, що ти з нами!
З тобою завжди приємно мати справу!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.