Elogic Commerce

Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Краків (Польща), Лісабон (Португалія), Таллінн (Естонія)

3 квітня 13:28

Yuriy Bilous, Magento 2 Frontend Developer в Elogic Commerce

Всім привіт)!
Працюю в компанії вже більше двох років, прийшовши сюди на інтернатуру.З першого мого робочого дня, я постійно відчував підтримку та заохочення з боку своїх колег і керівництва.
Наша команда — це справжній професійний колектив, де кожен член має можливість розвивати свої навички та внести власний внесок у спільний успіх.Тут панує атмосфера співпраці та взаємодопомоги.
Найбільше мене вражає культура компанії, де кожен працівник відчувається як цінний член команди. Підтримка та визнання, які ми отримуємо, дійсно надихають нас до досягнення нових висот у своїй роботі.Я вдячний за кожну можливість, яку надає ця компанія для мого особистого та професійного зростання. Радий бути тут)

Юра, ми раді бачити, як з інтерна ти виріс в сертифікованого спецаліста, який уже і сам може поділитися знаннями! Цінуємо твою готовність братися за складні проекти і бажання освоювати нові технології!
Дякуємо, що ти з нами!

Підтримали: Yuriy Bilous