Elogic Commerce

Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Краків (Польща), Лісабон (Португалія), Таллінн (Естонія)

25 лютого 2021 16:36

Oksana Yakovlieva, Head of delivery в Elogic Commerce

Працюю в компанії 4 роки, на разі на позиції ПМ і ще жодного дня не пошкодувала.
Тут працюють прекрасні люди. Так, як і є представником менеджменту, то розумію, що багато процесів створюю і оптимізую сама. Мені подобається той рівень свободи і той же час підтримки, яку ми отримуємо.
Коли стало зрозуміло, що ми ростемо швидше, ніж можемо знайти нових Мадженто програмістів, то стартували академію — і вуаля, вже 2 роки академія випускає нових програмістів і кращі отримують роботу. Коли ми шукали ПМа і не могли знайти релевантний досвід — почали курси і на них вже знайшли нового кандидата. Дуже люблю такий підхід. Коли кожен член команди може повпливати на вектор розвитку і реалізуватись не лише, як найнятий працівник, але й впроваджувати нові ініціативи.
Починала, коли це була компанія до 20, зараз нас 70+ і офіси в трьох містах.
Стандартні зп вчасно, плюшки в офісі і корпоративи нікого не здивують. А от можливість росту всередині компанії, подорожі за кордон до клієнтів, участь в світових івентах і робота на проектах з всесвітньо відомими брендами — це я ціную понад усе.