Elogic Commerce

Хмельницкий, Тернополь, Черновцы

Працюю уже 5 років і був свідком росту від групи девів в квартирі до офісу 600 кв.м. Зараз в компанії адекватна система оцінки роботи, є програма підтримки і розвитку. З кожним роком росте рівень проектів над якимим працює команда як і росте екпертиза у всіх аспектах повязаних з Magento.
Компенсація відповідає ринку, всі плюшки присутні. Новий офіс з хорошою системою вентиляції, регулярні корпоративні заходи.

Працюю в компанії 4 роки, на разі на позиції ПМ і ще жодного дня не пошкодувала.
Тут працюють прекрасні люди. Так, як і є представником менеджменту, то розумію, що багато процесів створюю і оптимізую сама. Мені подобається той рівень свободи і той же час підтримки, яку ми отримуємо.
Коли стало зрозуміло, що ми ростемо швидше, ніж можемо знайти нових Мадженто програмістів, то стартували академію — і вуаля, вже 2 роки академія випускає нових програмістів і кращі отримують роботу. Коли ми шукали ПМа і не могли знайти релевантний досвід — почали курси і на них вже знайшли нового кандидата. Дуже люблю такий підхід. Коли кожен член команди може повпливати на вектор розвитку і реалізуватись не лише, як найнятий працівник, але й впроваджувати нові ініціативи.
Починала, коли це була компанія до 20, зараз нас 70+ і офіси в трьох містах.
Стандартні зп вчасно, плюшки в офісі і корпоративи нікого не здивують. А от можливість росту всередині компанії, подорожі за кордон до клієнтів, участь в світових івентах і робота на проектах з всесвітньо відомими брендами — це я ціную понад усе.