Elogic Commerce

Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Краків (Польща), Лісабон (Португалія), Таллінн (Естонія)

Я працюю в Elogic Commerce вже майже рік, і це захоплюючий досвід для мене як Senior Account Manager. Компанія не тільки надає висококласні послуги своїм клієнтам, але також створює ідеальне середовище для своїх співробітників.

Один із найбільших плюсів Elogic — це колектив. Це дійсно вражаючі люди, завдяки яким робочий процес стає не тільки продуктивним, але й захоплюючим. В колективі панує атмосфера співпраці та підтримки.

Також я хочу відзначити різноманітність цікавих проєктів, над якими ми працюємо. В роботі багато викликів та можливостей для особистого та професійного зростання. Робота в Elogic — це стимулюючий досвід, де кожен може внести свій внесок та бачити його результати.

Загалом, Elogic Commerce — це компанія, в якій я відчуваю себе дуже класно і комфортно. Я вдячна за можливість працювати тут і раджу цю компанію всім, хто шукає не лише робоче місце, але й справжню команду та можливості для розвитку. Дуже рада бути частиною Elogic:)

Оленка, дякую тобі за відгук!
Захоплююсь твоїм професіоналізмом, добротою і щиро рада, що ти з нами ❤️

Elogic став моїм першим місцем роботи, і факт того, що я продовжую працювати тут вже три роки, свідчить про багато речей. Ця компанія відмінно підходить для початку кар’єри та її розвитку. Тут ви знайдете чудовий колектив та розуміння з боку керівництва. Вони завжди готові прийти на допомогу, підтримати та навчити.

Олексію, дякуємо тобі за відгук!
Радію твоєму позитивному досвіду роботи з компанією і сподіваюсь на довгострокову співпрацю ще багато років 🙂

Працюю тут вже майже 2 роки. Зараз займаю позицію UI/UX Designer. Робота у цій компанії не тільки надихає на досягнення нових вершин, але й забезпечує можливості для особистого зростання та професійного розвитку.
І окремого визнання заслуговує Ternopil Team тут справді працюють найбільш професійні фахівці свого профілю і щодня робити з ними круті проєкти це одне задоволення.
Протягом двох років у складі Elogic я мала можливість не лише розширити свої професійні навички, але й бути частиною великої та дружної команди.

Наталко, дуже приємно працювати з таким професіоналом і чудовою колегою, як ти!
Ternopil Team пощастило :)
Дякуємо, що ти з нами!

Пропрацював у компаніїї 3 роки

Спочатку вважав що це компанія мрії для роботи, але згодом почали виповзати підводні камені

Не компетентне керівництво, яке не планує наперед розвиток компанії, пошук проектів та розвиток девелоперів. В часи кризи просто пливе за течією.

Вишенькою на торті стали фінансові питання, так як з мене хотіли компенсувати фінансову шкоду яку завдав не є а інший співробітник.

Шкода, все починалося так обнадійливо, а закінчилося повним трешем.

Підтримали: Andrey Bisovetskiy

Павло, доброго вечора!
Дякую за зворотній звʼязок і ціную твою відкритість.

Розумію, що інколи стратегія компанії не корелюється з подальшими планами людей і доводиться прощатися.
Бажаю зустріти ту роботу, де ти зможеш розвиватися в тому напрямку, який подобається найбільше.

Дякую за ці 3 роки співпраці і сподіваюсь, що твій подальший карʼєрний шлях складеться найкращим чином!

Всім привіт) Вже протягом 8 років я працюю в компанії Elogic. Цей час був для мене дійсно особливим і в основному позитивним, тож хочу поділитися своїми враженнями та досвідом. Найціннішим аспектом в Elogic для мене є командний дух. Наша команда дійсно створює особливу атмосферу єдності, взаємодопомоги та спокою. Звісно, у роботі є трапляються труднощі, але завдяки підтримці та спільним зусиллям жодна задача не залишається невирішеною. А регулярні тімбілдінги, корпоративи чи просто перерви на обід або чай/каву на кухні роблять нас ще більш згуртованими та дружніми.
Команди на проектах формуються з урахуванням оптимальної структури, включаючи тех ліда та розробників різних рівнів. Це сприяє ефективності та навчанню всіх учасників команди. Більше того, у компанії діє система менторства, яка гарантує надання підтримки у будь-який момент.
Elogic створює умови для професійного росту а також активно підтримує навчання та сертифікацію своїх співробітників. Сертифікація, курси, уроки англійської — все це здійснюється за рахунок компанії.
Ще один фактор, який сприяє комфортним умовам праці — гнучкий графік роботи. Це сильно допомагає зберігати баланс між роботою та особистим життям.
Elogic — це справжній колектив, де можна досягти успіху як у сфері роботи, так і в особистому розвитку. Я дуже вдячна за цей досвід та можливість бути його частиною 🙂

Працюю у компанії вже рік і вирішив написати відгук. За цей складний рік побачив у компанії багато чого. Як хорошого, так і не дуже. Але хорошого — на порядок більше.
Найголовніша цінність — це люди. Неймовірний колектив, який працює у ритмі, якій неможливо описати. Командна робота тут на раніше не відомому мені рівні! Кожен може звернутись за допомогою до будь-якого колеги та отримати професійну відповідь. І все це ще просто атмосфера в офісі та власна ініціатива людей. Окрім цього система менторів побудована таким чином, що ти завжди у процесі та можеш розраховувати на підтримку від старших колег. А так, як офісів та людей багато, то постійна підтримка гарантована. Окремої поваги заслуговує система мотивації співробітників — тут немає класичної оплати спорту чи «плюшок», але є підтримка розвитку як професійного, так і особистісного. Також потужна програма нематеріальної мотивації — мерч, квитки на заходи, оплата навчання, компенсації всього, що тільки можна. Також тут постійно працює програма переглядів заробітної плати. Так що якщо гарно попрацював, то тобі буде не тільки дякую. Також система підтримки при сертифікації. Підготовка, навчання та оплата.
Також, це більше від себе, постійно працюю з с-level та керівниками відділів. Це команда людей, які чітко розуміють, що потрібно робити і як цього досягти. Тому складності у роботі не виникає.
Але й мінуси є. Інколи бувають задачі, які не стосуються моєї прямої діяльності. Таке буває, коли компанія зростає. Тому робота все ж не без викликів. Але коли таке трапляється, то всі намагаються допомогти, тому ти не плаваєш сам, а набуваєш експертність)

Працюю в компнії уже понад рік на посаді PM, і мені дуже подобається!
Компанія Elogic усіляко сприяє розвитку своїх працівників, оплачує навчальні курси, допомагає з сертифікаціями Magento, аби лише було бажання :)
За увесь період роботи я була свідком того як підтримка розробників-ментоірв допомагала Junior розробникам рости на очах, і за короткий період часу максимально прокачувати свої скіли. Що мене вразило найбліьше — це те що тут немає такого що ти «сам у полі воїн», будь-які труднощі долаються спільними зусиллями!
Жодного разу не було затримки зарплати, усі потреби у техніці та програмному забезпеченні також покриваються компанією. Дуже приємна та комфортна атмосфера, яка сприє особистому розвитку як внутрішньому (завдяки корпоративній культурі та колективу ) так і професійному (компанія спеціалізується на електронній комерці, а основна платформа — Magento). Буквально кожен колега з яким до цього часу мені пощастило працювати — надзвичайно вмотивовані, що в свою чергу запалює, і приносить задоволення від роботи.
Увесь колектив та офіс PMO працює на найвищому рівні!
Усім хто у роздумах або ж у пошуку роботи рекомендую спробувати сили у навчальних курсах (набір відкривається раз у кілька місяців).
Хто любить класну атмосферу, цікаві челенджі, та прагне особистого розвитку — welcome до нас ♥

Привіт, Dou) Працюю в компанії 6 місяців, прийшов спочатку на інтернатуру, де мав крутого ментора та підтримку з сторони теперішніх колег. Компанія зацікавлена у розвитку своїх робітників, тому є налагоджені процеси підвищення кваліфікації де ти відразу отримаєш фітбек від тех інтервювера та ПМ.
Працюю наразі на двох проектах. За цей час роботи встиг спробувати багато цікавих технологій та поглибитись у бізнес процеси проектів. А ще) Які у нас круті тімбілдінгі!!!!

Я не надавав вам свій номер телефону, тим паче не давав дозволу використовувати його для розсилок.

Компанія постійно завалює смс спамом з описом вакансій. Усе розумію, але існують більш кращі канали пошуку кандидатів.

Мені пощастило потрапити на курси в Elogic, не з першої спроби, але я наполегливо пробувала знову і знову, тому що я справді мріяла потрапити саме в цю компанію! Коли курс почався, я була у захваті і дуже щаслива з такого шансу, але почався карантин і все зупинилось. Та я не зупинилась! Через декілька місяців Elogic оголосили про стажування та набір інтернів з готовим проектом, який можна показати! Я, звичайно, подумала, що вимоги досить високі, але спробувала все одно і потрапила у програму! Далі були найцікавіші та найскладніші місяці у моєму навчанні, у освоєнні Magento! Але як казали всі ментори, у яких мені пощастило навчатись: «Старайся і в тебе все вийде»! Тож, коли через 2 місяці мені запропонували оффер, я не просто була щаслива, я була у неймовірному захваті! Моя мрії почали збуватись саме тут!!! Коли я потрапила на роботу в Elogic, для мене було приємним шоком сучасний трудовий процес, вільний графік, нова техніка, круті доброзичливі колеги, талановиті і лояльні керівники, шикарний офіс в центрі міста, безкоштовна смачнюща у світі кава, 100 видів чаю, солодощі та фрукти кожного дня, круті вечірки кожного місяця, грандіозні святкування великих подій кожного року!! Моя кар’єра стрімко розвивалася завдяки крутим проектах, на яких мені пощастило працювати і завдяки крутим розробникам на менеджерам, з якими пощастило на цих проектах працювати! Я ніколи не відмовлялась від складних задач і мені з радістю допомагали, якщо будо складно! Вже за декілька місяців моя зарплата суттєво збільшилась, адже у компанії чесний та прозорий процес перегляду. Якщо розробник хоче рости, його завжди вчасно оцінять і підтримають. На протязі мого першого року в Elogic я тричі отримала підвищення зарплати, виросла з рівня intern до middle, здала іспит і стала сертифікованим розробником Magento повністю зі сприяння та на рахунок компанії. Тож, щиро рекомендую кожному, хто шукає роботу, хоче навчатись, потрапити в IT чи просто круто прокачати свої вміння — мою улюблену компанію Elogic!!!

Я був в на наборі на «безкоштовні курси».
Три завдання — виконання на папері.
Запит в базу, умовний оператор, bubble sort реалізація.
1-й запиханий «викладач» 26-28 років запізнився на 15 хв.
2-й «викладач»- max 30 років, з 6 -ма (за його словами) роками досвіду професійної розробки (собаку з’їв і все бачив).
Фотки з фотографом і усміхненими лицями для інституту де проводився — «відбір».
Як заведено — хамське (по шумерськи) відношення після здачі тестового завдання і загальні питання, які нічого спільного з програмуванням на m2 не мають.
----
1. Якщо ти студент ВУЗ — не ведись на це шахрайство. За 2 місяці неможливо вивчити m2 dev, байдуже чи це be чи fe (хоча цей поділ умовний в 2022), навіть якщо ти геній з дитинства як казав про себе один убогий талант «по жизни математик». Як і будь яка програмна система — m2 має свої, іноді абсолюно нелогічні особливості, які треба тупо знати, або з’їсти на практиці. Боксера чи борца вольніка МС за 2 місяці не виконаєш. Це шлях — який проходять.

2. Серйозних сумнівів викликає якість послуг, що їх надає ця компанія, з таким підходом до кадрів.

Підтримали: Iryna Lisovenko

Доброго дня, Олег, дякуємо, що написали нам відгук. Як ми зрозуміли, ви проходили відбір на курси у м. Івано-Франківськ, прикро чути, що досвід відбору вам не сподобався, але приємно, що навіть розробники вашого (senior) рівня виявляють бажання вчитися далі навіть на курсах для новачків.
Приносимо вибачення за спізнення викладача (до речі, йому 34), ми зі своєї сторони намагаємося не допускати таких випадків, але викладач з Чернівців, не місцевий і не зміг правильно розрахувати час, практика це виправить)

Щодо хамського (по шумерськи) відношення, чи не могли б ви прояснити для нас, що саме сталося? Бо зі сторони викладача ми вже попросили пояснити ситуацію, однак, ніяких конфліктів на його погляд не було.

Щодо цілей курсу і кому він потрібен: за 3 місяці дійсно не можливо вивчити M2, але ми не ставимо таку ціль перед студентами, як ви написали, це шлях, яких потрібно пройти, тож курси — це своєрідний початок такого шляху. Питання на відборі до курсів не стосуються виключно програмування, адже нам потрібно розуміти мотивацію майбутніх студентів, чи співпадають наші цілі (оскільки це інвестиція з обох сторін), чи людина прийшла вчитися, а не шукати недоліки в курсах.

За майже 4 роки існування академії ми маємо величезну команду випускників, які з часом працюють на величезних міжнародних проектах, отримують Adobe сертифікацію, що, як ви знаєте, говорить про їх акредитацію та рівень знань. Звісно, після випуску з академії ніхто не стає senior за 3-6 місяців, лише особисті якості, наполегливість та когнітивні здібності допомагають людям рости професійно (як і в будь-якій іншій професії).

Щодо підходу до кадрів, прикро, що у вас склалась така думка, але курси — це не гарантія роботи в нашій компанії, а лише можливість навчитись, проявити себе і отримати можливість таки приєднатись до компанії в майбутньому, якщо таке бажання таки є.

З огляду на ваш коментар склалось враження, що ви вже досить знайомі з M2, можливо, курси для новачків — це просто не ваша історія і ваші очікування не співпали з тим, що ми пропонуємо на курсах? Якщо ж ви готові вже до справжнього інтерв’ю, а не відбору до курсів, то я щиро запрошую вас поспілкуватись на співбесіді, обіцяю, що це буде приємний досвід) Рада поспілкуватись особисто, якщо у вас виникне таке бажання.

Працюю уже 5 років і був свідком росту від групи девів в квартирі до офісу 600 кв.м. Зараз в компанії адекватна система оцінки роботи, є програма підтримки і розвитку. З кожним роком росте рівень проектів над якимим працює команда як і росте екпертиза у всіх аспектах повязаних з Magento.
Компенсація відповідає ринку, всі плюшки присутні. Новий офіс з хорошою системою вентиляції, регулярні корпоративні заходи.

Працюю в компанії 4 роки, на разі на позиції ПМ і ще жодного дня не пошкодувала.
Тут працюють прекрасні люди. Так, як і є представником менеджменту, то розумію, що багато процесів створюю і оптимізую сама. Мені подобається той рівень свободи і той же час підтримки, яку ми отримуємо.
Коли стало зрозуміло, що ми ростемо швидше, ніж можемо знайти нових Мадженто програмістів, то стартували академію — і вуаля, вже 2 роки академія випускає нових програмістів і кращі отримують роботу. Коли ми шукали ПМа і не могли знайти релевантний досвід — почали курси і на них вже знайшли нового кандидата. Дуже люблю такий підхід. Коли кожен член команди може повпливати на вектор розвитку і реалізуватись не лише, як найнятий працівник, але й впроваджувати нові ініціативи.
Починала, коли це була компанія до 20, зараз нас 70+ і офіси в трьох містах.
Стандартні зп вчасно, плюшки в офісі і корпоративи нікого не здивують. А от можливість росту всередині компанії, подорожі за кордон до клієнтів, участь в світових івентах і робота на проектах з всесвітньо відомими брендами — це я ціную понад усе.

Вакансії Elogic Commerce