28 липня 2020 13:25

Marta Zachkevych-Chayka, Senior Manual QA Engineer в Intellias

Працювала у Elitex більше року і протягом цього часу не можу пригадати жодного конфліктного моменту з керівництвом. Після роботи в багатьох компаніях, я дуже ретельно шукала ту атмосферу, в якій було би комфортно і приємно знаходитись, і було бажання працювати. я не помилилась, в Elitex саме так.
Вже з першого дня роботи я отримала естетичне задоволення від самого офісу і вигляду з вікна :) І посмішки... Тут завжди весело, є час пограти в настілні ігри, теніс, чи «оверкук»)) Є з ким поговорити на будь-які теми і «підкинути на вентилятор» (то я своїй команді пишу ;))
Була підтримка у різних ситуаціях на проекті, були і різні моменти, на які важко було вплинути, але підтримку і вболівання за команду я відчувала завжди. А все тому, що тут працюють професіонали, які люблять те, що вони роблять.
Атмосферу творять люди, а вони тут — мегакруті. Можу сказати, що це велика заслуга всіх, бо до співбесід кожен ставиться серйозно і підбираються люди, які мають спільні риси: професіоналізм, відповідальність, самомотивацію, почуття гумору, любов до хорошої музики і приємного проведення часу.
Люблю вас, мої Elitex-івці і маю надію, що ще повернусь у сім"ю :)