Запам’ятав Elitex як хорошу компанію з чудовими людьми. Весь процес найму мені сподобався, рекрутер постійно була готова відповісти на питання чи зідзвонитися аби проговорити якийсь незрозумілий для мене момент, оперативно надавала фідбеки по кожному з етапів. Важко пояснити словами, але тут в мене не виникало відчуття ніби я перебуваю на конвеєрі по найму людей. До речі, саме тому і обрав Elitex через таке відношення до кандидатів, хоча на той момент мав офери від інших великих компаній і ніразу не пошкодував про це.
Компанія надає дуже хорошу техніку, що для мене великий плюс, чудовий офіс в самісінькому центрі міста, але головне, що тут тебе не просто слухають, але й чують і намагаються допомогти.
На моєму проекті була велика кількість крутих інженерів, в яких було чому повчитися навіть якщо ти вже далеко не новачок.
Якщо ти зайшов почитати відгуки про компанію аби зрозуміти чи варто сюди йти працювати, то я можу порадити, що варто. Так, ну не ідеально, але дійсно добре.

Співпрацювала з Elitex близько двох років. Надійна та душевна компанія. Тут знайдете хороших друзів та професійних колег. Є цікаві та складні проекти. І що найбільше мені імпонувало впродовж всього часу, так це лояльне відношення до працівників. За час карантину 2020, не було скорочено жодного працівника чи зменшено жодної виплати. За це великий плюс керивництву. Бажаю компанії рости і розвиватись надалі таким темпами.

Працювала у Elitex більше року і протягом цього часу не можу пригадати жодного конфліктного моменту з керівництвом. Після роботи в багатьох компаніях, я дуже ретельно шукала ту атмосферу, в якій було би комфортно і приємно знаходитись, і було бажання працювати. я не помилилась, в Elitex саме так.
Вже з першого дня роботи я отримала естетичне задоволення від самого офісу і вигляду з вікна :) І посмішки... Тут завжди весело, є час пограти в настілні ігри, теніс, чи «оверкук»)) Є з ким поговорити на будь-які теми і «підкинути на вентилятор» (то я своїй команді пишу ;))
Була підтримка у різних ситуаціях на проекті, були і різні моменти, на які важко було вплинути, але підтримку і вболівання за команду я відчувала завжди. А все тому, що тут працюють професіонали, які люблять те, що вони роблять.
Атмосферу творять люди, а вони тут — мегакруті. Можу сказати, що це велика заслуга всіх, бо до співбесід кожен ставиться серйозно і підбираються люди, які мають спільні риси: професіоналізм, відповідальність, самомотивацію, почуття гумору, любов до хорошої музики і приємного проведення часу.
Люблю вас, мої Elitex-івці і маю надію, що ще повернусь у сім"ю :)

Працював у компанії майже 9 місяців, на жаль, через коронавірусну кризу проект, де мої послуги були потрібні, закрився, тому довелося прощатися, незважаючи на пропозицію посидіти на бенчі. Оскільки розробка на Java не є ключовою для цієї компанії, вирішив не ризикувати та прийняти офер від іншої компанії. Якби не це, досі б працював в Elitex )))) Маю зазначити, що досвід співпраці з Elitex абсолютно позитивний, мені подобалося все: офіс (і оформлення, і зручне розташування в центрі), колеги, ставлення керівництва, забезпечення технікою (найкраще робоче місце серед всіх, які я використовував до того). До речі, компанія одразу перейшла на віддалений режим після оголошення карантину, що свідчить про піклування про персонал. Так що можу рекомендувати цю компанію, і, можливо, колись у майбутньому співпраця відновиться ))))

Працюю у Elitex вже майже 2 роки, за той час офіс двічі розширювався. Гарне озташування з виглядом на Оперний, затишна атмосфера, простір, балкони. Люди у компанії чудові, керівництво розуміюче. У офісі завжди є якісь смаколики, проводяться техтоки, хакатон, happy thursday раз у місяць, перегляди фільмів. Вітається бажання саморозвитку і створюються умови для того. Також є можливість відвідувати заняття з англійської безкоштовно. Надають техніку для роботи яку забажаєте. Гнучкий графік роботи. Дуже комфортно почуваюсь у компанії :)

Почавши працювати в даній компанії, то зрозумів, що великим плюсом є її розташування.
Офіс реально дуже гарний і уже двічі розширювався, тому і сучасний.
Круто, що для роботи надаються iMac чи MacBook і взагалі з технікою і речами, які потрібні для роботи тут немає проблем.
Тут є як і довготривалі проекти, так і проекти в яких можна брати участь з нуля.
Компанія досить активно розвивається. Працює великий відсоток middle та senior розробників, що добре, бо є в кого повчитись і отримати хороший досвід. Ще на рахунок досвіду і розвитку, то є personal development plan’и, періодично проводяться техтоки, відвідини IT-подій і тп.
Щодо людей, то всі просто класні і от є таке відчуття, що ці люди зібрались, щоб робити щось реально прикольне і як свої власні стартапи/проекти і немає відчуття, що є над тобою керівництво, а ти підлеглий.
Пропарцювавши в даній компанії 2 роки, явних мінусів виділити не можу.

Я проработал в elitex больше года за это время я не могу вспомнить ни одного неприятного для меня момента. Очень позитивные ребята в коллективе, любые вопросы решались Володей быстро и в позитивном для меня ключе. Покидать компанию было тяжело. Я очень рад что они становятся крупнее, я желаю им дальнейших успехов.