Працюю в цій компанії вже чотири роки. Є багато причин, чому я досі тут працюю і планую продовжувати і надалі. Мені імпонують цінності менеджменту, ставлення до людей саме як до людей, а не як до розмінного матеріалу, а також я ціную те, що тут справді кожного чують. Це компанія зі здоровою атмосферою і дуже гарними умовами.

Річарде, дякуємо за відгук!
Ми щиро радіємо, що ти є в нашій команді💙

Співпрацював з компанією Elitex близько трьох років. Це були прекрасні три роки! Залишися тільки приємні спогади. Зустрів тут дуже багато справді крутих людей, і всі вони майстри своєї справи, без перебільшень. Колектив дуже дружній, з багатьма і досі підтримую зв’язок.
Дуже гарно налаштовані процеси як рекрутингу так і розробки ПЗ. За час співпраці,
розвивався різносторонньо. Підтягнув софт і хард скіли. Компанія сприяла розвитку і пропонувала різні цікаві задачі та завжди надавала аргументований фідбек. Звісно, все ідеально не може бути, але менеджмент компанії робить все можливе, щоб подолати різні складнощі. Це приємно) Я дуже вдячний, Володі, що згуртував навколо себе стільки хороших, позитивних та цікавих людей, та і кожному, з ким мені пощастило познайомитися за ті три роки в компанії. Елітекс — це перш за все люди!, мабуть це і є неофіційне кредо компанії)
Ще з плюсів які дуже хотілось би підкреслити:

• активна участь компанії в благодійності;
  • регулярні (як правило кожного місяці) цікаві івенти. На них завжди можна було щось нове дізнатися, або просто гарно провести час з колегами;
  • локація, просто бомба! Центр Львова, вид на оперний театр. Часто любив перед тим як йти в офіс, зайти в мак на лате, або просто пройтися через центр міста, коли зранку місто ще практично безлюдне)
  • компанія турбується про свій колектив. Навіть в найтемніші часи, офіс зустрічав мене комфортом, теплом, і всіма необхідними умовами, та навіть більше!

З любов’ю та найтеплішими спогадами,
Петро!

Петро, дякуємо за такі теплі слова!
Нам приємно, що співпраця залишила по собі позитивні враження)

Дякуємо тобі за віддачу і чуйність, за лояльність і атмосферу яку ти робив!

Бажаємо тобі процвітання у всіх твоїх починаннях і будемо з радістю бачити знову в наших лавах💙

З компанією співпрацюю вже 4 роки. Рада бути маленькою її частинкою. Тут є дуже крутий колектив, які є професіоналами своєї справи і які створюють позитивну атмосферу. Чуюче керівництво, яке турбується про колектив і в найтяжчі моменти завжди тримають контакт з колегами, в якій частині країни чи світу не була б людина. Також є затишний офіс, атмосферні робочі будні. Співпраця з компанією — одне задоволення

Надю, дякуємо за теплі слова!
Цінуємо тебе, твою лояльність і внесок в команду. Тішимось, що наша співпраця приносить тобі позитивні емоції! Для нас це також задоволення :)

Попри те, що я прийняв інший оффер, хочу зазначити, що процес хайрінгу був максимально приємним, навіть одним із найкращих на моєму досвіді. Хочу подякувати рекрутеру Христині Скочиляс, яка супроводжувала весь процес і постійно тримала в курсі справ. Також на мене справив враження тех-лід Роман, який і проводив технічне інтерв’ю, яке, в свою чергу, було максимально змістовним, приємно було спілкуватися. Щодо фідбеку, то мені надали максимально повний і з описом кожної технології, за що теж дуже вдячний.

Богдане, дякуємо за відгук!

Радіємо, що у вас залишились позитивні враження від комунікації. Нам теж було приємно поспілкуватись)

Бажаємо успіху та карʼєрного зростання на новому місці. Сподіваємось, наші дороги ще перетнуться у майбутньому.

Чудова компанія з теплою атмосферою, професійними колегами і відкритою комунікацією. Надихаючий менеджмент і можливості зростання, турбота про корпоративну культуру, технічне оснащення, офіс з виглядом на Оперний театр — що ще потрібно для щасливої співпраці?

Дякуємо за фітбек💙
Щасливі мати в команді таких чудових людей!

Ми стараємось забезпечити команду усім необхідним для комфортної роботи, тож тішимось, коли це помічають)

Пропрацювала в компанії майже рік, і за цей час, залишилися лише приємні спогади про співпрацю. Проект був цікавий та складний, але завдяки чудово налагодженому робочому процесу, будь-які питання вирішувалися дуже швидко.
Тут є керівництво, яке завжди вислухає питання чи пропозицій; тепла і дружня атмосфера, в якій ти завжди почуваєшся комфортно, і багато класних професіоналів.
Було дуже сумно їти з компанії, але, можливо, у майбутньому ще буде можливість попрацювати знову у Elitex

Вікторіє, дякуємо за такі теплі слова💙

Тішимось, що наша співпраця залишила приємні емоції. Будемо раді знову бачити тебе частиною нашої команди у майбутньому, а поки бажаємо карʼєрних успіхів та натхнення до нових досягнень!

Хотел бы написать по поводу общения с рекрутером Khrystyna Skochylyas, которая предложила вакансию. Я заинтересовался так как стек был мой. В процессе общения она написала 5 этапов интервью, я в шутку ответил «а почему не 10» так как я считаю что 5 этапов — это реально много. После этого она предложила остаться на связи и прекратила общение. Хотя я сказал, что заинтересован в вакансии. Даже не созвонившись и не проверив енглиш Кристина решила что у меня он недостаточный. Меня это поведение возмутило, и я решил написать данный отзыв.

Михайле, вітаємо!

Нам дуже прикро, що у вас склалось неприємне враження від комунікації.

Під час письмового листування наші рекрутери не мають можливості визначити рівень розмовного володіння англійською та роблять висновки з особистої оцінки кандидата його рівня. В подальшому він підтведжується або ж спростовується на першому етапі співбесіди.
За вашими словами, ваш наявний рівень англійської не відповідав вимогам вакансії, тож було запропоновано залишатись на звʼязку на випадок більш підхожої вашим навичкам вакансії.

Дякуємо за ваш відгук та бажаємо вам успішної роботи на наступному проєкті.

Працюю в Elitex вже понад рік, прийшла в компанію під час пандемії, продовжую працювати під час повномасштабної війни... Не найпростіший час для всіх, а що вже говорити про рекрутинг?)
Попри всі зовнішні труднощі дуже вдячна компанії за комфортні умови праці та турботу! Безмежно подобається колектив та те, що потреби працівників оперативно вирішуються, а менеджмент і колеги завжди допомагають та підтримують.
Щодо специфіки роботи рекрутером, то дуже класно, що постійно заходять нові клієнти, з різноманітними проєктами та вакансіями; колеги завжди відкриті до пропозицій щодо покращення процесів на всіх рівнях :)

Іро, ми щасливі мати можливість працювати пліч-о-пліч з тобою весь цей час!
Дякуємо за теплі слова та твій commitment — мотивує розвивати команду та робити процеси компанії ще кращими💙

Только позитивные эмоции вызывает эта компания. Сотрудничество было удаленным,работал из Харькова. Но также была возможность познакомиться с коллективом лично. Много интересных людей и отличнейшая атмосфера. С удовольствием посотрудничал бы еще.

Запам’ятав Elitex як хорошу компанію з чудовими людьми. Весь процес найму мені сподобався, рекрутер постійно була готова відповісти на питання чи зідзвонитися аби проговорити якийсь незрозумілий для мене момент, оперативно надавала фідбеки по кожному з етапів. Важко пояснити словами, але тут в мене не виникало відчуття ніби я перебуваю на конвеєрі по найму людей. До речі, саме тому і обрав Elitex через таке відношення до кандидатів, хоча на той момент мав офери від інших великих компаній і ніразу не пошкодував про це.
Компанія надає дуже хорошу техніку, що для мене великий плюс, чудовий офіс в самісінькому центрі міста, але головне, що тут тебе не просто слухають, але й чують і намагаються допомогти.
На моєму проекті була велика кількість крутих інженерів, в яких було чому повчитися навіть якщо ти вже далеко не новачок.
Якщо ти зайшов почитати відгуки про компанію аби зрозуміти чи варто сюди йти працювати, то я можу порадити, що варто. Так, ну не ідеально, але дійсно добре.

Співпрацювала з Elitex близько двох років. Надійна та душевна компанія. Тут знайдете хороших друзів та професійних колег. Є цікаві та складні проекти. І що найбільше мені імпонувало впродовж всього часу, так це лояльне відношення до працівників. За час карантину 2020, не було скорочено жодного працівника чи зменшено жодної виплати. За це великий плюс керивництву. Бажаю компанії рости і розвиватись надалі таким темпами.

Працювала у Elitex більше року і протягом цього часу не можу пригадати жодного конфліктного моменту з керівництвом. Після роботи в багатьох компаніях, я дуже ретельно шукала ту атмосферу, в якій було би комфортно і приємно знаходитись, і було бажання працювати. я не помилилась, в Elitex саме так.
Вже з першого дня роботи я отримала естетичне задоволення від самого офісу і вигляду з вікна :) І посмішки... Тут завжди весело, є час пограти в настілні ігри, теніс, чи «оверкук»)) Є з ким поговорити на будь-які теми і «підкинути на вентилятор» (то я своїй команді пишу ;))
Була підтримка у різних ситуаціях на проекті, були і різні моменти, на які важко було вплинути, але підтримку і вболівання за команду я відчувала завжди. А все тому, що тут працюють професіонали, які люблять те, що вони роблять.
Атмосферу творять люди, а вони тут — мегакруті. Можу сказати, що це велика заслуга всіх, бо до співбесід кожен ставиться серйозно і підбираються люди, які мають спільні риси: професіоналізм, відповідальність, самомотивацію, почуття гумору, любов до хорошої музики і приємного проведення часу.
Люблю вас, мої Elitex-івці і маю надію, що ще повернусь у сім"ю :)

Працював у компанії майже 9 місяців, на жаль, через коронавірусну кризу проект, де мої послуги були потрібні, закрився, тому довелося прощатися, незважаючи на пропозицію посидіти на бенчі. Оскільки розробка на Java не є ключовою для цієї компанії, вирішив не ризикувати та прийняти офер від іншої компанії. Якби не це, досі б працював в Elitex )))) Маю зазначити, що досвід співпраці з Elitex абсолютно позитивний, мені подобалося все: офіс (і оформлення, і зручне розташування в центрі), колеги, ставлення керівництва, забезпечення технікою (найкраще робоче місце серед всіх, які я використовував до того). До речі, компанія одразу перейшла на віддалений режим після оголошення карантину, що свідчить про піклування про персонал. Так що можу рекомендувати цю компанію, і, можливо, колись у майбутньому співпраця відновиться ))))

Працюю у Elitex вже майже 2 роки, за той час офіс двічі розширювався. Гарне озташування з виглядом на Оперний, затишна атмосфера, простір, балкони. Люди у компанії чудові, керівництво розуміюче. У офісі завжди є якісь смаколики, проводяться техтоки, хакатон, happy thursday раз у місяць, перегляди фільмів. Вітається бажання саморозвитку і створюються умови для того. Також є можливість відвідувати заняття з англійської безкоштовно. Надають техніку для роботи яку забажаєте. Гнучкий графік роботи. Дуже комфортно почуваюсь у компанії :)

Почавши працювати в даній компанії, то зрозумів, що великим плюсом є її розташування.
Офіс реально дуже гарний і уже двічі розширювався, тому і сучасний.
Круто, що для роботи надаються iMac чи MacBook і взагалі з технікою і речами, які потрібні для роботи тут немає проблем.
Тут є як і довготривалі проекти, так і проекти в яких можна брати участь з нуля.
Компанія досить активно розвивається. Працює великий відсоток middle та senior розробників, що добре, бо є в кого повчитись і отримати хороший досвід. Ще на рахунок досвіду і розвитку, то є personal development plan’и, періодично проводяться техтоки, відвідини IT-подій і тп.
Щодо людей, то всі просто класні і от є таке відчуття, що ці люди зібрались, щоб робити щось реально прикольне і як свої власні стартапи/проекти і немає відчуття, що є над тобою керівництво, а ти підлеглий.
Пропарцювавши в даній компанії 2 роки, явних мінусів виділити не можу.

Я проработал в elitex больше года за это время я не могу вспомнить ни одного неприятного для меня момента. Очень позитивные ребята в коллективе, любые вопросы решались Володей быстро и в позитивном для меня ключе. Покидать компанию было тяжело. Я очень рад что они становятся крупнее, я желаю им дальнейших успехов.

Вакансії ELITEX