Elit-Web

Київ, Херсон

31 відгук

Працюю в компанії протягом останніх трьох років. Перебуваючи на посаді linkbuilder, я отримала неймовірний досвід та знання, які сприяли моєму професійному розвитку.

Однією з найпривабливіших рис роботи у компанії Elit-Web є її сприятлива атмосфера. Також хочу відзначити професійність і дружелюбність колег. Наша команда працює як одне ціле, допомагаючи один одному досягати спільних цілей.

Усім привіт. Працюю в компанії приблизно пів року.
Компанія надає дуже професійні послуги, високої якості, вам точно не буде соромно за продукт який ви створюєте разом.

Колектив — Я вже більше 5 років займаюсь проєктним менеджментом, але можу точно сказати, що в цьому колективі дуже комфортно працювати і корисно. Все йде від керівництва, та правильно вибудованих бізнес процесів.

Всі працюють на результат, а не займаються роботою, аби робити роботу, як це буває в багатьох, навіть самих топових компаніях, тому що правильно вситроїні бізнес процесси, там механізми взаємодії в команді.

І основне, в цій компанії окрім гарної ЗП (яке завжди видається вчасно) є багато можливостей зростати як професіонал в своєму напрямку, а також є можливість навчатись новим скілам, та і взагалі отримувати життєвий опит.

Протягом останніх дев’яти місяців я працюю в компанії Elit-Web і не можу утриматися від висловлення своїх вражень. Це не просто фірма з інтернет-маркетингу, але і справжня спільнота, де кожен цінує і підтримує один одного. Я задоволена можливістю бути частиною цієї команди, де я можу займатися тим, що мені подобається і приносити вигоду нашим клієнтам. Моя посада, а саме linkbuilder, є захопливою та цікавою. Тут я постійно розвиваю нові методи пошуку та розміщення якісних посилань, які піднімають рейтинг сайтів наших клієнтів.
Я рекомендую Elit-Web всім, хто шукає професійну допомогу в інтернет-маркетингу та хоче працювати в дружньому колективі. Elit-Web — це найкращий вибір!

Я працюю в Elit-Web досить давно і дуже задоволений моїм карʼєрним шляхом . Тут цінується кожен співробітник, надаються чудові умови для розвитку, а атмосфера у колективі підтримує ефективну роботу. Я пишаюся тим, що беру участь у розвитку цієї компанії.

У компанії працюю вже 3 роки, дуже щаслива що є можливості рости і розвіватися разом з компанією.
Дуже вдячна компанії за мотивацію і кар’єрний ріст )

Працюю в Elit-Web майже рік. Компанія надає гарні можливості для зросту та самореализації. Із задоволенням рекомендую всім молодим та амбітним спеціалістам спробувати себе саме в нашій компанії

Працюю в Elit-Web 4 роки і побувала на кількох посадах. Я рада, що компанія надає можливість спробувати себе в різних напрямках роботи та розвиватися! Серед переваг — дружній колектив, який підтримує, керівництво, яке мотивує і найголовніше — високий рівень заробітної плати та гнучкий графік роботи.

На посаді SEO-спеціаліста з вересня 2023 р. З першого дня за мною був закріплений наставник, який допомагав вирішувати всі поточні питання та адаптуватися на посаді.

Працювати в Elit-web максимально комфортно. Із головних переваг можу виділити — дружній професійний колектив, цікаві проекти, гнучкий графік роботи.

Працюю на посаді графічного дизайнера вже рік і можу чітко сказати, що задоволена своєю роботою в компанії. Тут я знайшла все, що хотіла від роботи: цікаві проєкти, які дозволяють мені використовувати свої навички та розвиватися; можливість кар’єрного зростання, яка дає мені стимул працювати й досягати нових вершин. Також не можу не відмітити нашу команду, з якою я завжди можу порадитися та отримати допомогу.

Працюю в Elit-web з 2015 року, компанія мені вже рідна. Довіряю керівництву та колегам повністю, відповідне хороше ставлення і до мене. Рада бути тут, рада отримувати досвід та знання і віддавати найкраще, що вмію!

Компанія Elit-web — це місце де ви точно зможете стрибнути вище своєї голови і досягти успіху в справі яку ти робиш! І це не було б можливим, якщо б поруч не було такої сильної команди, де кожний на підхваті і на вайбі спільних цілей. Приємно бути частиною команди яка кожен день працює задля досягнення цілей наших клієнтів і робить це з кафом. В нашій компанії цінують людський ресурс, це відчувається як в грошовому коефіцієнті, який з кожним півріччям зростає; так і в самому відношенні до кожного співробітника. Вже 3-й рік летимо разом з Elit-web до космічних цілей))

Я в компанії більше 4 років, і я в цілому задоволена своєю роботою. Elit-Web пропонує хороші можливості для кар’єрного зростання і навчання. Однак, я думаю, що компанія може поліпшити соціальну культуру. Ми усі зосереджені на роботі, знаходимось далеко один від одного і останнім часом не відчуваємо єдності колективу.
Я б хотіла, щоб компанія більше фокусувалася на командній роботі і приділяла увагу згуртованості.

Працюю в компанії вже більше 4х місяців на посаді РМ. З першого дня мені сподобалося ставлення до працівників. Кофаундер Ігор Валовий завжди на звязку і готовий підказати/допомогти по актуальних питаннях. На перший період за мною закріпили ментора, який допоміг освоїтися в команді, а також допомагав вирішувати критичні питання, які я ще сам не міг вирішити. Його підтримка надавала впевненості.
Колектив, мабуть як і у всіх ІТ компаніях — позитивний, веселий, якщо потрібна підказка/допомога з цим проблем не має.
Ставлення до клієнтів:
В компанії так створені КРІ, що працівниками важливо, щоб клієнт залишався на довго, тому команда завжди робить все, щоб дати результат. Тому слово клієнтоорієнтованість це про Elit-Web.
З мінусів — не має офісу у Львові))

Працюю в компанії Elit-Web майже 2 роки. Крута команда спеціалістів, цікаві задачі та кар’єрний зріст, приємно що компанія дає можливість молодим спеціалістам без досвіду почати свій шлях та прокачати скіли )

Для мене, як для креативної людини важливо, що в компанії Elit-Web я маю можливість реалізувати свої творчі ідеї, співпрацювати з класними клієнтами та навчатися новому від колег. Компанія дбає про своїх працівників, надає комфортні умови роботи та постійно мотивує до самовдосконалення.

Хочу подякувати Elit-Web за можливість працювати над складними та цікавими проектами. Тут я постійно вирішую нетривіальні задачі та вчусь новому. Компанія підтримує професійний розвиток своїх спеціалістів, надаючи можливості для навчання, і це не може не радувати.

Elit-Web це сильна та класна команда! Подобаються ритми, темпи і напрямки розвитку компанії. Компанія з великим досвідом, але завжди шукає нові цікаві шляхи удосконалення, що не може не мотивувати і пишатися :)

Працюю в Elit-Web трохи більше року на посаді Lead Generator і перш за все хочу відмітити мій колектив — всі дуже позитивні, привітні і завжди готові допомогти. Рада працювати в такій сильній, енергійній команді, яка надихає на нові звершення. Окрема подяка керівництву, яке вміє організувати всі робочі процеси та надати курси, додатковий матеріал для навчання та оперативно вирішити всі питання.

Дякую за можливість отримання нового досвіду, удосконалення навичок та досвіду роботи в цікавих проектах!

Працювати в Elit Web — це моя мрія, яка збулася. Я завжди хотіла працювати у сфері SMM. Коли я прийшла на співбесіду в Elit Web, мене приємно здивували їхнє ставлення до кандидатів, їхня готовність навчати та допомагати. За час своєї роботи я отримала багато корисних навичок, попрацювала з різними клієнтами, побачила результати своєї роботи. Я дуже вдячна Elit Web за таку можливість!

Підтримали: Anastasiia Tsinkevych

Дуже приємно працювати у справжній команді професіоналів та дружелюбній атмосфері. Тільки найприємніші враження, топчик)

Працюю в компанії вже бозна-скільки років, і за весь цей час тільки позитивне враження.

Для дизайнерів є усі необхідні платні ресурси. Є крутий брендбук по якому приємно працювати. Хлопці добре розбираються в SEO та маркетингу.

В компанії майже три роки, але враження ніби з першого дня. Є можливість постійно розвиватись, втілювати свої знання та досвід. І дуже приємно, що мій вклад дійсно цінують, а не просто працюєш і добре. 10з10ти))

Я PR-менеджер в Elit-Web. Дуже рада бути частиною цього колективу. Тут я займаюся різними процесами, починаючи від впізнаваності компанії, закінчуючи роботою з клієнтами. Компанія ставиться до своїх працівників з повагою, враховує їх побажання та пропонує гнучкий графік роботи. Що ще треба для щастя?))

Я працюю в компанії більше 2-х років і можу сказати з досвіду роботи в ніші діджітал просування (досвід роботи більше 6 років), що Elit-Web це стабільна компанія, яка гнучко адаптується під середовище без шкоди якості послуг та комфорту співробітників.
Не дивлячись на важкий час починаючи з 24.02.22, компанія ні на секунду не зупинила роботи, керівництво допомагало кожному співробітнику (чи то допомога з переїздом, чи відгул) — як наслідок ми наростили кількість клієнтів та мінімально втратили тих, хто вирішив призупинити бізнес.
Не багато агенцій, можуть впевнено гарантувати якість послуг, що надаються, і вкладати у своїх співробітників кошти, час і приділяти увагу кожному — а Elit-Web може і підтверджує свої гарантії.

Працюю в компанії понад 7 років. Що мені подобається це її культура, цінності та принципи, сприятливе середовище для розвитку та співпраці. Я прийшов без досвіду, але мене всьому навчили, показали і це стала моя родина.
Які є переваги:
1. Команда професіоналів (які стали друзями)
2. Керівництво, завжди допоможе
3. Кар’єра, тут можна зростати, існують програми навчання та підвищення кваліфікації.
4. Конкурнетна зарплата

Підтримали: Аліна Кривкіна

Працюю в компанії понад 6 років. Бачив як йшов розвиток і можу сказати, що на сьогодні Еліт-Веб дуже комфортне місце для роботи співробітників. Завжди є зворотний зв’язок від керівництва, можливість вирішити всі питання і домовитися про індивідуальні умови. Кар’єрне та професійне зростання, відмінний колектив.

Підтримали: Аліна Кривкіна

Класна агенція: велика компанія, яка в деяких питаннях все ще мала: мінімум бюрократії, ти можеш завжди аргументувати свою думку і тебе почують, класна мотивація (для менеджерів), гнучкий графік роботи, можливість відвідувати курси по іншим напрямам за хорошою ціною.
Процеси в компанії побудовані грамотно та чітко, мінімум непотрібної звітності та чіткі цілі. Дуже задоволена тим що знайшла саме цю агенцію!

Підтримали: Аліна Кривкіна

В компанії працюю більше 5 років — за цей час виріс від джуна з нульовими знаннями до спеціаліста в своїй справі. В робочому процесі подобається структурованість задач і дедлайнів, хороший колектив і достойний рівень заробітної плати

Працюю в Еліт-Веб з 2018го, починала з відділу продажів і клієнтського сервісу. Коли зрозуміла, що продавати не подобається, змінила напрям на фронтенд, керівники підтримали мене і запропонували перейти до відділу доопрацювання сайтів. Тепер вже другий рік займаюсь справою до душі, при цьому не довелося змінювати колектив і звичний офіс :)
+ минулий досвід і розуміння внутрішніх процесів взаємодії з нашими клієнтами допомагає результативніше вирішувати задачі по проектам.

Работаю здесь уже полгода, агентство нравится все больше и больше. Дружный коллектив, всегда можно посоветоваться с более опытными коллегами. Удобный рабочий график, можно приходить с 8:00 до 11:00. Постоянные внутренние мероприятия поднимают настроение и улучшают рабочую атмосферу. Работой полностью доволен.