ElifTech

Львів, Вінниця

Працюю в цій компнії більше 3-х років. І скажу, що й не хочеться шукати чогось іншого — тут класні люди, з якими хочеться працювати. Тут цікаві проекти ,де ти не будеш нудьгувати). Тут ти можеш себе реалізувати в різних цікавих напрямках і тебе почують та допоможуть в розвитку.

Работаю в этой компании уже год и решил наконец написать отзыв о компании. Работаю Golang разработчиком. За этот год в компании апнулся с middle to senior. Все сотрудники ElifTech — невероятно добрые и отзывчивые люди с которыми приятно работать и проводить время. Этот год в плане персонального опыта — это просто квантовый скачек. Те проекты, на которых я работал — это проекты, которые меняют наш мир, это новые прогрессивные технологии и сильнейшие команды разработчиков со всех уголков мира. Я не знаю как ElifTech находит такие проекты — но это просто талант, с такими вещами хочется работать! (никакого легаси PHP, которому 10 лет и его нужно переписать на Golang).
Хотелось бы еще добавить, что ElifTech — компания с flat структурой без бюрократии, всегда можно написать сотруднику компании с тем вопросом, который интересует — и Вам сразу же ответят.
Эта компания отлично подойдет людям, которые хотят расти, развиваться и становится лучшими специалистами в своем направлении!

Компанія дуже гарно підходить, як для початківців, так і для людей з досвідом. Мій персональний досвід був надзвичайно різностороннім, за три з половиною роки вдалось попрацювати та розширити свої компетенції у абсолютно різних напрямках, що дало змогу подивитись на бізнес під зовсім іншим кутом. Одне з найважливіших речей, які я ціную в компанії, це надання можливості робити свою роботу, без зайвої бюрокртаії, та відкрито висловлювати свою думку керівництву, яке дуже лояльно і в одночас бізнес-орієнтовано оцінює думки і ініціативи кожного працівника компанії. Робота в данній компанії це унікальний шанс для людей, які хочуть реалізувати свої думки і амбіції, і в одночас отримувати коректні і правильні фідбеки, та скерування. ElifTech — це в першу чергу про людей, тому можу рекомендувати компанію, як перше місце роботи, так і як нову можливість яку ви хочете відкрити для себе.

Моє перше місце роботи, де відпрацював три роки. Прийшов щирим trainee, виріс до мідла, побув ментором ElifTech IT School (вчив майбутніх джунів фронтенда), пішов в іншу компанію на senior позицію.

Мені в ElifTech подобалось. Пішов, бо відверто засидівся, і треба було змінити обстановку, спробувати, як воно ще буває. Ну і компенсацію запропонували суттєво більшу.

Але ElifTech в цілому рекомендую.

Мій досвід роботи та найму у цій компанії був достатньо дивний)
Я надіслала резюме, пройшла співбесіду, отримала офер, прийняла його, і на 2-му тижні роботи мене скоротили. Основна причина: наявність потрібних ресурсів у самій компанії через те додаткові ресурси вже не потрібні. Я відпрацювала ще 2 тижні та пішла.
Не закликаю вас туди не йти, оскільки компанія загалом класна, але рекомендую вам уточнити чи не станеться такого із вами!