ELEKS

Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Берлін (Німеччина), Ряшів (Польща), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Спліт (Хорватія), Таллінн (Естонія), Торонто (Канада), Чикаго (США), Аргентина, ОАЕ (Аджман)

30 липня 2020 17:31

Vadym, UX/UI Designer в FAME³

Несколько HR писали часто предлагали вакансии. В итоге согласился. 2 дня изучали мою страничку Линкедина, изучали портфолио. В итоге написали что мой уровень английского «Немного будет препятствием», потому дальше не можем продолжить общение по вакансии. То есть кандидата отсеяли, ни разу даже не пообщавшись, даже по звонку обычному. Ничего. То есть работа с топ-компаниями в Штатах, более чем 5 лет — не показатель для Eleks. Спасибо что сэкономили наше общее время. Единственная компания на моей памяти, которая так поступила :))))

Вадиме, дякуємо за Ваш відгук!
Дуже прикро, що після взаємодії з нашою компанією у Вас залишився гіркий післясмак. Дійсно, у розмові з рекрутером Ви підтвердили свій рівень володіння англійською мовою — В1. Оскільки саме для данної вакансії у Product Design Office дуже критичне знання англійської мови на рівні не нижче В2, рекрутер надав Вам відмову.
Пропонуємо конструктивно вийти із цієї ситуації: організувати онлайн зустріч із викладачем нашої мовної школи і поспілкуватися англійською на довільні теми. На нашу думку, така оцінка буде більш об’єктивною.
Дуже сподіваємося, що у такий спосіб зможемо вирішити це прикре непорозуміння і розказати Вам більше про інші відкриті вакансії у Product Design Office, які зараз є в ELEKS.

Чекатимемо на Вашу відповідь, напишіть нам на [email protected]

Підтримали: Боженка Зварич