Join Yalantis and get a $1000 sign-in bonus! React.js, React Native, Python, Java, DevOps, BА. Apply now!

ELEKS

Киев, Львов, Тернополь, Ивано-Франковск, Канада(Торонто), Польща(Ряшів), Америка(Чикаго), Німеччина(Берлін), ОАЕ(Аджман), Велика Британія(Лондон), Естонія(Таллін)

2 июня 2020 23:49

Victor Kmin, Middle Node.js developer с 2019 года

Працював в компанії рік часу на позиції Middle Back-End (Node.js).
В цілому дуже задоволений компанією.
Проекти є гірші, є кращі. Мені пощастило попасти на проект з дуже сильними технічно людьми, та дуже крутим РМом. Під час роботи навіть найменшого нарікання не було. Все дуже круто.

Порадував власний зал, величзна праковка для авто яка цілодобово охороняється, гора власних курсів та тренінгів, хороший колектив. Будь яке питання вирішується швидко за допомогою тікета на сапорт, що дуже радує.
Компанія видає ноутбуки HP ProBook G6, які в загальному працюють добре, але буває лагають (можливо через те, що вони на вінді ;-) ). Проблем отримати 2 монітора + ноутбук замість стандартного набору ноут + монітор проблем немає. І взагалі по технічних плюшках проблем немає. Все поміняють, поремонтують, донесуть. Треба тільки написати тікет.

По мінусах це те, що на кухнях лише 3 вида чаю (зелений, чорний і ще якийсь чорний). І на одному з поверхів реально погана кухня. Але її обіцяли поремонтувати (чого я так і не дочекався).

В загальному задоволений повністю. Хороша компанія з хорошими та розумними людьми.

3-е место в рейтинге работодателей «от 1500 специалистов»