ELEKS

Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Берлін (Німеччина), Ряшів (Польща), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Спліт (Хорватія), Таллінн (Естонія), Торонто (Канада), Чикаго (США), Аргентина, ОАЕ (Аджман)

9 квітня 2019 13:06

Володимир, Quality Engineer з 2017 року

Співпрацював із львівським офісом починаючи з серпня 2017 по листопад 2018 в ролі Test Automation Engineer.
Про компанію можу сказати лише з позитивної сторони: мінімум бюрократії, є пачка плюшок у вигляді власних івентів/курсів(лідершип був досить корисним) + компенсація повна або часткова по стороннім конференціям/воркшопам, решта стандартних плюшок по типу плаваючого графіку і т.д. Перша компанія при співпраці з якою в мене не виникло психологічного дискомфорту, все вирішувалось досить легко і безконфліктно.
Жодного разу не виникло проблем із оплатою чи некорректною поведінкою інших підрозділів.
Проект був не такий класний, як компанія. Якщо коротко:
— домен — фінанси(зі сторони замовника мало місце не бажання до кінця рокривати логіку або вимоги),
— аутстаффінг(частина команди була від сторони замовника)
— технології та архітектурні рішення були нав’язані зі сторони замовника, але знаходились на дуже високому рівні, тобто був і +, і -.
— якийсь період були обмеження стосовно робочих годин, клієнт хотів щоб більше була синхронізація по спільним робочим годинам

Особисто рекомендую компанію.