Join Yalantis and get a $1000 sign-in bonus! React.js, React Native, Python, Java, DevOps, BА. Apply now!

ELEKS

Киев, Львов, Тернополь, Ивано-Франковск, Канада(Торонто), Польща(Ряшів), Америка(Чикаго), Німеччина(Берлін), ОАЕ(Аджман), Велика Британія(Лондон), Естонія(Таллін)

9 апреля 2019 13:06

Володимир, Quality Engineer с 2017 года

Співпрацював із львівським офісом починаючи з серпня 2017 по листопад 2018 в ролі Test Automation Engineer.
Про компанію можу сказати лише з позитивної сторони: мінімум бюрократії, є пачка плюшок у вигляді власних івентів/курсів(лідершип був досить корисним) + компенсація повна або часткова по стороннім конференціям/воркшопам, решта стандартних плюшок по типу плаваючого графіку і т.д. Перша компанія при співпраці з якою в мене не виникло психологічного дискомфорту, все вирішувалось досить легко і безконфліктно.
Жодного разу не виникло проблем із оплатою чи некорректною поведінкою інших підрозділів.
Проект був не такий класний, як компанія. Якщо коротко:
— домен — фінанси(зі сторони замовника мало місце не бажання до кінця рокривати логіку або вимоги),
— аутстаффінг(частина команди була від сторони замовника)
— технології та архітектурні рішення були нав’язані зі сторони замовника, але знаходились на дуже високому рівні, тобто був і +, і -.
— якийсь період були обмеження стосовно робочих годин, клієнт хотів щоб більше була синхронізація по спільним робочим годинам

Особисто рекомендую компанію.

3-е место в рейтинге работодателей «от 1500 специалистов»