ELEKS

Киев, Львов, Тернополь, Ивано-Франковск, Жешув (Польша)

Компанія яка сприяє особистому та професійному розвитку своїх працівників. Не зважаючи на свої розміри зберігає командний дух та має унікальне ком’юніті, якого змінивши компанію мені дуже не вистачало. Засновники та топ менеджент дуже приємні та професійні люди, які ведуть Елекс в правильному напрямку.
Я не знаю про всі проекти, та мені з проектом дуже пощастило, і в плані технологій, і особливо пощастило з командою та менеджментом. Дуже шкодувала коли звільнилася, й дуже радію що повернулася.

Працював в компанії рік часу на позиції Middle Back-End (Node.js).
В цілому дуже задоволений компанією.
Проекти є гірші, є кращі. Мені пощастило попасти на проект з дуже сильними технічно людьми, та дуже крутим РМом. Під час роботи навіть найменшого нарікання не було. Все дуже круто.

Порадував власний зал, величзна праковка для авто яка цілодобово охороняється, гора власних курсів та тренінгів, хороший колектив. Будь яке питання вирішується швидко за допомогою тікета на сапорт, що дуже радує.
Компанія видає ноутбуки HP ProBook G6, які в загальному працюють добре, але буває лагають (можливо через те, що вони на вінді ;-) ). Проблем отримати 2 монітора + ноутбук замість стандартного набору ноут + монітор проблем немає. І взагалі по технічних плюшках проблем немає. Все поміняють, поремонтують, донесуть. Треба тільки написати тікет.

По мінусах це те, що на кухнях лише 3 вида чаю (зелений, чорний і ще якийсь чорний). І на одному з поверхів реально погана кухня. Але її обіцяли поремонтувати (чого я так і не дочекався).

В загальному задоволений повністю. Хороша компанія з хорошими та розумними людьми.

Співпрацював із львівським офісом починаючи з серпня 2017 по листопад 2018 в ролі Test Automation Engineer.
Про компанію можу сказати лише з позитивної сторони: мінімум бюрократії, є пачка плюшок у вигляді власних івентів/курсів(лідершип був досить корисним) + компенсація повна або часткова по стороннім конференціям/воркшопам, решта стандартних плюшок по типу плаваючого графіку і т.д. Перша компанія при співпраці з якою в мене не виникло психологічного дискомфорту, все вирішувалось досить легко і безконфліктно.
Жодного разу не виникло проблем із оплатою чи некорректною поведінкою інших підрозділів.
Проект був не такий класний, як компанія. Якщо коротко:
— домен — фінанси(зі сторони замовника мало місце не бажання до кінця рокривати логіку або вимоги),
— аутстаффінг(частина команди була від сторони замовника)
— технології та архітектурні рішення були нав’язані зі сторони замовника, але знаходились на дуже високому рівні, тобто був і +, і -.
— якийсь період були обмеження стосовно робочих годин, клієнт хотів щоб більше була синхронізація по спільним робочим годинам

Особисто рекомендую компанію.