ELEKS

Киев, Львов, Тернополь, Ивано-Франковск, Жешув (Польша)

ELEKS — це компанія, в якій я мав нагоду працювати майже 13 років. Компанія, яка дала змогу пройти цікавий шлях особистого розвитку від QA інженера до Chief Strategy Officer і з якою пов’язані переважно тільки приємні спогади.
За ці 10+ років ELEKS почав асоціюватися з декількома особливостями, які притаманні цій компанії. Зокрема, будучи вже давно не малою компанією, яка досягла успіху на етапі розвитку, ELEKS залишається компанією з підприємницьким духом, що зазвичай притаманно лише малим компаніям. Тут немає проблеми швидко організувати і реалізувати щось на перший погляд неймовірне і невирішуване.
Ще одне, не менш критичне — це мала дистанція влади. Побалакати про життя з СЕО або піти з ним пообідати в бістро неподалік офісу — взагалі не проблема, 100 раз сам так робив :). Відкритість і доступність менеджменту на всіх рівнях робить таку компанію, як ELEKS: ефективною, гнучкою і компанією, яка не стоїть на місці, а постійно розвивається.
І нарешті, ELEKS — це компанія з сильною корпоративною культурою, яку створюють люди, які є тут від старту компанії і люди, які сюди приходять і розділяють цю культуру. Культура ELEKS — це, як відбиток пальця або ж один з основних унікальних диференціаторів. Маючи в компанії людей з такою сильною культурою, можна досягнути ефективного росту на всіх ланках організації і як наслідок — постійний і ефективний ріст бізнесу.

Це був дійсно мега позитивний і приємний досвід.
Успіхів, ELEKS! Keep going!

Несколько HR писали часто предлагали вакансии. В итоге согласился. 2 дня изучали мою страничку Линкедина, изучали портфолио. В итоге написали что мой уровень английского «Немного будет препятствием», потому дальше не можем продолжить общение по вакансии. То есть кандидата отсеяли, ни разу даже не пообщавшись, даже по звонку обычному. Ничего. То есть работа с топ-компаниями в Штатах, более чем 5 лет — не показатель для Eleks. Спасибо что сэкономили наше общее время. Единственная компания на моей памяти, которая так поступила :))))

Вадиме, дякуємо за Ваш відгук!
Дуже прикро, що після взаємодії з нашою компанією у Вас залишився гіркий післясмак. Дійсно, у розмові з рекрутером Ви підтвердили свій рівень володіння англійською мовою — В1. Оскільки саме для данної вакансії у Product Design Office дуже критичне знання англійської мови на рівні не нижче В2, рекрутер надав Вам відмову.
Пропонуємо конструктивно вийти із цієї ситуації: організувати онлайн зустріч із викладачем нашої мовної школи і поспілкуватися англійською на довільні теми. На нашу думку, така оцінка буде більш об’єктивною.
Дуже сподіваємося, що у такий спосіб зможемо вирішити це прикре непорозуміння і розказати Вам більше про інші відкриті вакансії у Product Design Office, які зараз є в ELEKS.

Чекатимемо на Вашу відповідь, напишіть нам на employeerelations@eleks.com

Компанія яка сприяє особистому та професійному розвитку своїх працівників. Не зважаючи на свої розміри зберігає командний дух та має унікальне ком’юніті, якого змінивши компанію мені дуже не вистачало. Засновники та топ менеджент дуже приємні та професійні люди, які ведуть Елекс в правильному напрямку.
Я не знаю про всі проекти, та мені з проектом дуже пощастило, і в плані технологій, і особливо пощастило з командою та менеджментом. Дуже шкодувала коли звільнилася, й дуже радію що повернулася.

Працював в компанії рік часу на позиції Middle Back-End (Node.js).
В цілому дуже задоволений компанією.
Проекти є гірші, є кращі. Мені пощастило попасти на проект з дуже сильними технічно людьми, та дуже крутим РМом. Під час роботи навіть найменшого нарікання не було. Все дуже круто.

Порадував власний зал, величзна праковка для авто яка цілодобово охороняється, гора власних курсів та тренінгів, хороший колектив. Будь яке питання вирішується швидко за допомогою тікета на сапорт, що дуже радує.
Компанія видає ноутбуки HP ProBook G6, які в загальному працюють добре, але буває лагають (можливо через те, що вони на вінді ;-) ). Проблем отримати 2 монітора + ноутбук замість стандартного набору ноут + монітор проблем немає. І взагалі по технічних плюшках проблем немає. Все поміняють, поремонтують, донесуть. Треба тільки написати тікет.

По мінусах це те, що на кухнях лише 3 вида чаю (зелений, чорний і ще якийсь чорний). І на одному з поверхів реально погана кухня. Але її обіцяли поремонтувати (чого я так і не дочекався).

В загальному задоволений повністю. Хороша компанія з хорошими та розумними людьми.

Співпрацював із львівським офісом починаючи з серпня 2017 по листопад 2018 в ролі Test Automation Engineer.
Про компанію можу сказати лише з позитивної сторони: мінімум бюрократії, є пачка плюшок у вигляді власних івентів/курсів(лідершип був досить корисним) + компенсація повна або часткова по стороннім конференціям/воркшопам, решта стандартних плюшок по типу плаваючого графіку і т.д. Перша компанія при співпраці з якою в мене не виникло психологічного дискомфорту, все вирішувалось досить легко і безконфліктно.
Жодного разу не виникло проблем із оплатою чи некорректною поведінкою інших підрозділів.
Проект був не такий класний, як компанія. Якщо коротко:
— домен — фінанси(зі сторони замовника мало місце не бажання до кінця рокривати логіку або вимоги),
— аутстаффінг(частина команди була від сторони замовника)
— технології та архітектурні рішення були нав’язані зі сторони замовника, але знаходились на дуже високому рівні, тобто був і +, і -.
— якийсь період були обмеження стосовно робочих годин, клієнт хотів щоб більше була синхронізація по спільним робочим годинам

Особисто рекомендую компанію.