ELearnDev/CFI

до 20 спеціалістів
Варшава (Польща)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Чудова компанія. За місяці роботи що працював в команді CFI важко згадати хоча б один негативний момент. Віддмінний work/life balance, кваліфікована команда (розробники Senior рівня та вище), та менеджмент. Одна з кращих компаній в яких довелось працювати.

ОСТОРОЖНО МОШЕННИК !!! Работает мошенник, некий Alex Lisogurskiy, откликнулся на вакансию WordPress Developer после чего предложил тестовую работу для предварительной оценки знаний, как результат это была реальная работа которую выполнил ему бесплатно. После передачи результата просто игнор на сообщения не отвечает. Будьте бдительны и не попадайте как я на подобных персонажей, проверяйте компанию ее описание соц сети отзывы и т. д. тут просто мыльный пузырь.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.