Elai Inc.

Барселона (Іспанія)

4 відгуки

Хочу написати не дуже позитивний відгук про процес рекрутингу. Проходила співбесіду, рекрутер Анна повідомила що надасть відповідь або в цей самий день або на наступний. Минуло більше трьох тижнів, зворотнього зв’язку я так і не отримала, хоча я сама їй після того писала. Відповідно склалось не дуже гарне враження про компанію та одразу помітно як рекрутери відносяться до своїх слів. Дуже шкода що так сталось, сподіваюсь цей відгук змотивує компанію краще працювати

Доброго дня, Марино!

Дякую, що звернули увагу на цю ситуацію.
Ми робимо все можливе для оптимізації та покращення досвіду комунікації з кандидатами.

З повагою,
Анна

Шел на вакансию Junior Machine Learning Engineer, основной продукт компании Elai text-2-video генерация, а это куча направлений в одном, поэтому был очень заинтересован.
Сначала пообщался с HR Аней, приятная девушка, рассказала про компанию, поспрашивала обо мне и дата техническое задание.
Я достаточно много за полтора года поиска подобной вакансии проходил технических заданий, даже где искали Senior DS, и тут мне показалось одно из самых сложных. И похоже правильно делали, а то сейчас на Junior вакансии огромный спрос, а так отсеяться.
Я решил техническое задание так как я хоть и Junior в DS и ML, уже более 15 лет в разработке. Потом было два технических собеседования с Вадимом и Алексеем. Приятные парни, в целом ничего особо сложного не спрашивали, я возможно что-то и не знал, уже не помню. Но хвалили и я думал, что высокая вероятность, что возьмут.
К сожалению не взяли (( Взяли у кого больше опыта.
Но это не конец истории )
Была у меня одна идея обхода отказа. Предложить свои услуги не как наёмного работника, а если у них есть какая-то задача, то сделать её и получить оплату. Если не сделаю, то ничего не получаю, как бы компания финансово не рискует. Но это при условии, что такие задачи есть. Написал это предложение Ани и она, спасибо ей, передала руководству, а у них такая задача нашлась )
В результате несколько недель делал эту задачу, отчитываясь перед Алексеем, и после первого этапа они сказали, что берут в штат )
Так что сработал мой способ обхода отказа, пользуйтесь )))

В компании пока работаю несколько недель, все нравится. Интересные задачи, общение каждый день.

Підтримали: Hanna Borysenko

Олексію, дуже дякуємо за відгук!

Завжди раді вмотивованим спеціалістам в команді 🙏

Подавався в Elai на вакансію Manual QA. На наступний день мені зателефонувала HR та за 2 дні ми пройшли всі етапи найму. Після останнього колу в цей же день отримав повідомлення, що мені готові дати оффер на який я з радістю погодився. Тобто все було вирішено за пару днів, без всяких «Ми Вам передзвонимо», за що дуже дякую Ані)
На разі я пройшов випробувальний термін і працюю в цій компанії. Чудовий колектив, де усі працюють як одне ціле і з одною метою — зробити найкращий продукт, щоб ним користувалися по всьому світу.

Підтримали: Oksana Tkachenko

Дякую за відгук, Олексію! 😊

10 серпня 2023 року відгукнувся на вакансію «Middle Full Stack Software Engineer — Node.js/React». HR Manager Hanna Borysenko попросила мене перейти в телеграм для подальшої комунікації по вакансії, де потім надіслала мені тестове завдання. Завданням було вирішити одну з 2 алгоритмічних задач. Для кожної з задач був наданий лише один набір вхідних даних, а сама задача мала не дуже розгорнутий опис — лише опис бажаного результату, без будь-яких уточнень та роз’яснення edge-case’ів. З метою уточнити завдання та те, як повинна себе поводити програма в такому чи інакшому випадку, я вирішив написати вище вказаній особі декілька уточнюючих запитань, а саме 4, на що отримав відповідь, що вона не може відповідати на запитання. На слова про те, що це запитання уточнюючі, а не консультаційні, отримав відповідь, що це усе ж таки запитання. Пояснивши в чому проблема, а саме в тому, що наданого набору даних для тестування функції недостатньо, не отримав ніякої відповіді. Прошу звернути на це увагу з боку керівництва компанії.

Доброго дня, Юрію.
Дякуємо за ваш відгук.

У тестові завдання на позиції рівня Middle і вище ми завжди закладаємо простір для оцінки не тільки технічних навичок кандидата, а й вміння знаходити та приймати рішення самостійно.

Як ми побачили з результатів виконаних тестових завдань іншими кандидатами, такого рівня наданих умов для виконання тестового було достатньо. Цьому свідчить висока конверсія кількості виконаних завдань та фідбек, який ми зібрали з інших кандидатів.

Ми дуже цінуємо ваш зворотний звʼязок та візьмемо ці тези до уваги.
Бажаємо вам успіху в пошуку роботи та впевнені, що ви знайдете відповідну можливість для розвитку своєї кар’єри.

З повагою,
Анна