Ekreative

Львів, Черкаси, Віддалено

В компанії Ekreative працюю вже 4й рік і маю лише позитивний досвід із самого початку співпраці. Завжди відмічаю наскільки дружня та дбайливо підібрана команда людей працює зі мною. В компанії дійсно панує особлива атмосфера: тут по справжньому піклуються про всесторонній розвиток кожного, створення комфортних умов для плідної праці, приділяють увагу здоров’ю команди, як фізичному так і психологічному. В компанії високо цінуються сімейні цінності та дотримання work-life balance. Відмічу також швидку реакцію на індивідуальні потреби, їх намагаються задовільнити швидко і по максимуму — саме тому тут відчуваєш всебічну підтримку, допомогу і піклування. Водночас, особлива увага спрямована вдосконаленню професійних навичок, розвитку особистості та лідерства. Присутні механізми шерінгу експірієнсу, доступні безліч курсів для продовження вдосконалення скілів за різними напрямками. Все це є прекрасною базою для послідовного зростання кожного як спеціаліста, командного гравця та особистості. При цьому, компанія є активним і впливовим елементом суспільного й громадського життя адже змінює на краще світ навколо себе, спрямовує свої ресурси на реальну допомогу простим людям, які її потребують. Тому, Ekreative у мене асоціюється із чимось світлим, дружнім, водночас амбітним і прогресивним, що безперечно є позитивним явищем у світі ІТ, і мені приємно бути частиною цього явища.

Працюю в команді Ekreative з 2012 року. Пройшов з компанією довгий шлях від маленької команди до компанії у понад 150 людей. Ekreative дав дуже багато мені для розвитку як хард так і софт скілів. За цей час було безліч проектів і всі вони були по своєму цікаві. Компанія завжди турбується про своїх співробітників і ніколи не залишить сам на сам із проблемами якими б вони не були. В офісах компанії завди панує дружня атмосфера. Є все необхідне для продуктивної роботи і якісного відпочинку. Компанія постійно проводить освітні програми вкладаючи свої ресурси в розвиток як новачків, так і досвідчених працівників. Рекомендую компанію Ekreative як місце, де можна отримати цінний досвід, зростати різнопланово і насолоджуватись своєю роботою

За 11 місяців моєї роботи в Ekreative на посаді моушин дизайнера, я зібрав багато позитивного та продуктивного досвіду.

Що мені особливо подобається в цій компанії, так це їх підхід до відбору працівників. Вони не тільки звертають увагу на хард-навички, але й оцінюють софт-навички, що гарантує формування відповідального, дружнього та професійного колективу.

Я завжди отримую підтримку та можливості для професійного зростання в компанії. Вони регулярно організовують навчальні заходи, які націлені на постійне самовдосконалення та професійне зростання. Крім того, в нашій команді цінують творчий підхід до роботи та активно сприяють співпраці між колегами.

Я з радістю рекомендую Ekreative всім, хто цінує свій особистий та професійний розвиток і хоче працювати в стимулюючому та дружньому колективі. Тут ви знайдете багато можливостей для професійного зростання та підтримку у вашій кар’єрі.

Поділюсь і власними враженнями про роботу в Ekreative. Працюю тут уже 2 роки і з першого ж дня відчув себе, як вдома.

В першу чергу хочу відмітити гарне ставлення до працівників. Тут дійсно намагаються дбати про потреби і комфорт кожного.
При відборі на роботу, дивляться не лише на хард скілли, а і на софт. Завдяки цьому, незалежно від конкретного проекту ти можеш бути впевненим, що колектив буде адекватний, дружній і професійний.

Робочі процеси також вже добре налагоджені, що дозволяє легко вливатись новим людям. Якщо людина зацікавлена у розвитку, фірма також допомагає у цьому. Є різні бенефіти, розписувати довго не буду, але з цим теж все ок.
Однозначно можу рекомендувати EK всім, хто зацікавлений у власному розвитку і хорошому колективі

Зважаючи на те, що це мій перший досвід роботи в IT, я б хотів поділитися своїми враженнями про компанію Ekreative. Почавши з інтернатури на позиції автоматизатора тестування і згодом перекваліфікувавшись на девопса, я отримав велику кількість цінних знань і досвіду.

Весь персонал Ekreative дуже доброзичливий і сприяючий. Колеги завжди готові допомогти та відповісти на мої запитання. Вони створюють сприятливу атмосферу, де я почуваю себе комфортно і маю можливість розвиватися.

Під час роботи я отримав велику кількість практичного досвіду в області автоматизації тестування. Мені було надано можливість працювати над реальними проектами та співпрацювати з досвідченими фахівцями, що допомогло мені розширити свої знання та вміння. Окремо треба згадати менторську програму, яка дуже стимулює розвиток.
Крім того, компанія надала можливість перекваліфікації на роль, яка більше піходить за інтересами, для мене це стала роль девопса, отримання підтримки та доступу до необхідних ресурсів стало можливим ефективно пристосуватися до нової області.

Я також ціную корпоративну культуру Ekreative, яка стимулює творчість та інновації. Компанія активно пропагує саморозвиток та надає можливості для постійного професійного зростання. Я отримав підтримку та заохочення в подальшому вдосконаленні своїх навичок і вивченні нових технологій.

Загалом, мій досвід роботи в компанії Ekreative є дуже цінним для мого професійного розвитку. Я вдячний всім колегам за їхню підтримку та надані можливості. Рекомендую компанію Ekreative як місце, де можна отримати цінний досвід та зростати як спеціаліст.

Працюю в команді Ekreative ще з 2011 року. Пройшов з нею крутий та довгий шлях від маленької команди сімейного типу до компанії у понад 150 людей. Ekreative дав дуже багато мені у житті, і я багато віддав компанії. Однозначно можу рекомендувати компанію Ekreative як місце роботи, на якому ви знайдете потрібні вам виклики та можливості для розвитку. Команда працює над великими проєктами, а також успішно створила та розвиває власні продукти. Великий фокус направлений на навчання співробітників, підтримку у розвитку та менторську програму. Окремо потрібно відзначити орієнтованість компанії на своїх людей, на якісний відбір на турботу про них. Ми разом пройшли багато випробувань, від covid до війни, і завжди команда надає допомогу і підтримку своїм людям, нікого не залишали сам на сам з особистою бідою чи проблемою. Компанія Ekreative може стати для вас чимось більше ніж просто робочим місцем, це команда цікавих та крутих особистостей, з якими просто приємно знаходитися разом, спілкуватися, навчатися та розвиватися. Я беру участь в інтерв’ю та відборі кандидатів в компанію Ekreative і завжди звертаю увагу на людські якості на рівні з хард скілами. Команда має свою культуру, створена відповідну атмосферу, в якій немає місця неадекватності. Також хорошій атмосфері сприяють комфортні офіси, які забезпечені всім необхідним для робочого колективу. Я точно бачу як компанія Ekreative росте, як кількісно, так і якісно. І це організований, контрольований ріст команди, це не кількість заради кількості. Збільшення команди це точно нові виклики, тому Ekreative планово готує цей ріст, через впровадження відповідних процесів та навчання співробітників. Безумовно треба відзначити всіх лідерів команди Ekreative, які ведуть команду і розвивають компанію. Я збудував дуже хороші відносини з компанією та отримав багато друзів. Радий поділитися своїм досвідом співпраці з компанією Ekreative.

Я працюю в Ekreative з січня 2022 року на позиції QA і хочу поділитись приємними враженнями від роботи.
Одне з перших речей, які мені сподобалися у Ekreative, це чудове ставлення до працівників. Всі відносяться до своєї роботи з великою відповідальністю, професіоналізмом, налаштовані дружелюбно та підтримують у будь-який момент.

Компанія зацікавлена у розвитку своїх фахівців, про це свідчить менторство та розробка індивідуальних планів розвитку, що структуризує навчання. Проект дає можливість застосовувати теоритичні навички на практиці, що дуже важливо.

Загалом, я дуже задоволений, що приєднався до Ekreative)

Я працюю в Ekreative вже досить довгий час і з радістю можу сказати, що ця компанія є чудовим місцем для розвитку кар’єри та реалізації своїх ідей. Команда професіоналів з величезним досвідом в галузі завжди готова допомогти та надати підтримку у вирішенні будь-яких завдань.

Крім того, Ekreative проводить різноманітні івенти та освітні ініціативи, що допомагає не лише підтримати розвиток працівників, а й підтримати місцеву спільноту технологічного сектору.

Я дуже задоволений своїм досвідом роботи в Ekreative, до якої я приєднався рік тому. Компанія має дуже професійний підхід до своєї роботи і прагне досягти високих результатів в усьому, що вона робить. Крім того, колектив тут дуже дружній і співпраця між колегами взаємна і відкрита.

Компанія також вкладає значні зусилля у розвиток своїх працівників, надаючи можливості для професійного зростання та розвитку. Я отримав безліч можливостей для навчання улюбленої технології та розширення своїх знань та навичок.

Загалом, я дуже задоволений своїм вибором приєднатися до Ekreative і раджу її розглянути для всіх, хто цінує професійний підхід, співпрацю та розвиток.

Приєднався до Ekreative у вересні 2021. Головне, що мене вразило, що компанія до останнього намагається зберегти своїх співробітників, незважаючи на різні виклики, які останнім часом все частіше і частіше виникають у світі та в країні. Дуже комфортні умови праці, компанія постійно слідкує за тим, щоб у співробітників була up-to-date техніка та програмне забезпечення. Зустрів тут дуже гарний,дружній та душевний колектив. Ekreative — це компанія, яка постійно зростає та розвивається і хочеться самому професійно розвиватися та зростати разом з EK.

Привіт! Зараз спробую в невеличких по об’єму, але справді великих за змістом, рядках поділитися з вами моїм досвідом співпраці з великою командою. Командою, яка не тільки робить великий вклад в професійний розвиток кожного, а ще й дає змогу розвиватися як особистість.

До команди Ekreative приєднався 4 роки назад. З перших днів знайомства з’явилося відчуття того, що до тебе прислухаються. А коли ще й відчувається прояв турботи, тоді взагалі стає ще приємніше і комфортніше працювати з такими людьми. Невеличкий досвід в IT мав, тому більш-менш розумів (як мені тоді здавалося), що я хотів на той момент. Але насправді розуміння прийшло саме з початком перших проектів в команді. Коли з’явилося більше практики, коли відчулася офісна атмосфера та коли з’явилося досить багато можливостей комунікації та обміну досвідом. Ось уже п’ятий рік, а відчуваю постійний ріст, корисні зміни та водночас стабільність — як в собі, завдяки команді, так і в самій команді.

Якщо про Ekreative сказати коротко — то це дійсно команда вмотивованих та професійних людей, які знають, чому вони тут і що потрібно робити, щоб відчувати постійний прогрес. А якщо зараз згадати і проаналізувати всі процеси в команді з перших днів знайомства і до сьогодні, то можна сказати наступне. В перші дні знайомства тут не відчувається ніякого тиску, все проходить злагоджено, є достатньо часу для того, щоб звикнути і почувати себе комфортно. Взагалі в офісі відчувається домашня атмосфера. Досить добре зберігається баланс і продумані комфортні умови, як для праці, так і для відпочинку. Завжди знайдеться людина, яка має бажання поділитися досвідом. Працює програма менторства, що дуже допомагає підняти свій рівень знань. Також розвивається окремий навчальний напрямок, завдяки якому є можливість ділитися знаннями та давати змогу новачкам ставати спеціалістами. Є умови для розвитку як професійних, так і особистісних навичок. Для цього організовуються різні заходи та продумуються корисні додаткові «плюшки». Класно те, що від проекта до проекта змінюються задачки і є можливість розвивати свої навики на практиці. Також, на мою думку, одне з основних умов росту команди як в професійному так і на рівні взаємовідносин, є збирання відгуків. Ось тому хочу підкреслити, що процеси не стоять на одному місці і, в тому числі, завдяки їм. Адже збираються відгуки після кожного, навіть невеличкого заходу. Тебе завжди вислухають, твоя точка зору є важливою. І це справді відчувається. Тут діє так званий двохсторонній відгук — ти вказуєш на пунктики, які тобі хотілося б покращити в команді, а тобі показують пунктики, які команда очікує і хотіла б бачити від тебе. І це дійсно працює.

Як підсумок, можна сказати, що з кожним роком все більше і більше укріплюється думка, яка ще сформувалая як перше враження — тут дійсно виростають професіонали, тут дійсно піклуються насамперед про людей, а потім про продукти, тут дійсно домашня та дружня атмосфера. І можна перечислити ще дуже багато, але краще відчути це, працюючи на якомусь із Ekreative проектів. Всього найкращого!

Співпрацюю з Ekreative уже більше року,.
Ще на етапі співбесід відчув, що це саме та атмосфера, яку шукав. Що і підтвердила подальша робота з компанією. Комфортні умови праці, сучасна техніка і якась неймовірна кількість технічно дуже крутих людей. Всі умови для росту як спеціаліста.
Рекомендую

Приєднався до команди Ekreative більше 4-ох років тому на позицію Android developer. Незважаючи на те, що в той момент в мене взагалі не було ніякого досвіду, з перших днів робота була комфортною та відносно легкою через менторів, до яких мене закріпили.
За цей час команда виросла як кількісно так і якісно. Відкрилося кілька нових офісів в Черкасах та офіс у Львові.
Мені вдалося змінити основну технологію, при цьому компанія в цьому мене заохочувала та понесла всі «збитки» від періоду мого навчання та адаптації.
Проводиться багато освітніх програм, в результаті яких мотивовані молоді спеціалісти можуть отримати свою першу роботу. А нам, досить цікаво та корисно брати участь в таких програмах як викладачі.
Якщо потрапив в Ekreative то вже точно не виникне бажання звідси піти, про що свідчить велика кількість людей, які співпрацюють з компанією вже багато-багато років.

В команду Ekreative я пришла около 7 лет назад. Начинала свою работу как manual QA с небольшим опытом работы в других компаниях. Компания Ekreative покорила меня домашней, дружеской и профессиональной атмосферой. На протяжении всех лет моей работы, я получила как много разностороннего опыта, так и возможность найти то направление, которое мне очень нравится. Я рада, что могу быть частью такой большой, дружной семьи. Семья в которой тебе комфортно не только приходить и работать, но в которой можно развиваться и рости. Мне нравится что компания не стоит на месте, каждый год есть новые вызовы, цели к которым идет компания и ты как ее неотъемлемая часть.
Комфортные офисы, все необходимое для работы. Вкусняшки, плюшки, тим таймы и все необходимое для активного профессионального роста и работы.

Приєднався до Ekreative більше 6 років тому і можу сказати що кожен рік був непростим і цікавим, бо всі розвиваються — і я, і компанія, відповідно рівень викликів постійно змінюється. Проводяться різноманітні івенти, шерінг досвідом, є внутрішні безкоштовні курси для новачків. Також слід відмітити, що останні 2 роки працюю з дому, але кожен раз коли відвідую офіси відчуваю привітність і теплу атмосферу.

Почав тут свій шлях в IT. Починав джуном після курсів GeekHub. За ці 6 років компанія виросла як масштабно так і якісно, розширилася з одного офісу в Черкасах до багатьох офісів в різних містах України. Є простір для розвитку, гарні проекти, до моїх думок та пропозицій дослуховуються. Тут цінують ініциативу та продуктове мислення, а не просто «закриття тасок». Компанія забезпечує зручним робочим місцем, потужними та актуальними девайсами.

Почав свій шлях до ІТ з Ekreative. Пройшов навчання на Winter Internsip, де мене познайомили із ментором, який мені завжди допомагав. Комфортні та затишні офіси, дружня атмосфера, цікаві івенти. Компанія намагається дати найкращі умови не тільки для роботи, а і для життя. Постійний розвиток та мотивація, підтримка. Зараз працюю на одному із проектів :)

Ekreative — це компанія, де я відчуваю себе частиною великої та дружньої команди.
Тут є всі можливості для розвитку та росту. Твоя ініціатива вітається і заохочується.
Атмосфера в компанії дуже дружня, а люди з якими ти співпрацюєш не просто роблять свою справу, їм подобається те чим вони займаються.
Рада бути частиною Ekreative team уже рік. 🙌

Спочатку я прийшов в компанію Ekreative, як інтерн. Кожен працівник є привітним. Атмосфери активної роботи мотивує. Компанія допомагає розвивати як soft skills так і hard skills. В офісі затишно, нічого не перешкоджає роботі. Команда дуже дружня і це надає більше впевненості.

Працюю в Ekreative більше року. Це компанія яка постійно розвивається, підтримує тебе, а саме головне, що завжди готова допомогти в усьому. І мені дуже допомогла.
Проекти цікаві, команди великі, колектив дуже дружній.
Радий бути частиною такої дружньої команди.

Ekreative — це компанія, де ти відчуваєш що тебе чують і розуміють. Це компанія, яка приймає твою ініціативу і захочоує її. Це про людей, про турботу, про ріст, про прогнення рухатись вперед. Мені неодмінно пощастило як і з цікавим проектом та його дружньою командою, так і з самим місцем роботи.
Світ змінюють команди — і це точно про Ekreative;)

Працюю в Ekreative з травня 2018 року. Компанія забезбечує всим необхідним для роботи. В офісах дуже затишно, і вони постійно модернізуються, є можливість працювати віддалено. За цей час компанія весь час зростала, кожен рік ставить перед собою нові цілі. Має свої внутрішні курси за різними напрямками, що допомагають розпочати кар’єру в IT, проводить багато різноманітних івентів. Зростати тут буде комфортно, як новачку так і спеціалісту з досвідом. В колективі панує тепла і дружня атмосфера.

Работаю в Ek с Февраля 2018-го, проходил стажировку от универа, после — заключил рабочее соглашение. Компания дарит ценный опыт, проводит интересные ивенты и лояльно относиться к студентам. За несколько лет хорошо видно как процессы налаживаются и развиваются

Працюю в Ekreative декілька місяців. Коли прийшла на співбесіду, одразу зрозуміла, що хочу працювати саме тут. Це все завдяки особливій атмосфері, яка панує в колективі, завдяки достойним умовам і, головне, людям, які не просто роблять свою роботу, а яким подобається те, чим вони займаються і які об’єднані спільною ідеєю створити якісний продукт. Рада бути частиною команди!
Найбільше мені подобається, що компанія підтримує бажання розвиватися, ще і заохочує це. В моєму випадку, працюючи в Customer Support, я навчаюся тестуванню, маючи для цього необхідні матеріали, ментора і можливість відразу практикувати вивчене. Це тільки початок мого шляху в IT, а вже дуже мотивує рухатися далі! Дякую!

Знаходжусь у Львівському офісі! Дуже достойна компанія з прекрасними умовами, де все створено для комфорту та з турботою про працівників. Чудова корпоративна культура, хороший колектив, всі відкриті і раді допомогти завжди. Щирість, турбота, ввічливість, розвиток, постійне навчання — це все про Ekreative! Все прозоро та по-чесному, оплата завжди вчасна. Працювати тут — одне задоволення:)

Одна из наиболее известных компаний в Черкассах, которая не только постоянно растет и развивается сама но и делает значительный вклад в развитие IT движения в городе, проводя различные ивенты, образовательные курсы и т.д. Для многих это становиться первыми шагами в их карьере.
Очень классно, что существуют рабочие механизмы по професиональному развитию сотрудников, а учиться тут есть у кого.

Работаю в Ekreative больше 9ти лет.
За эти годы компания выросла из небольшой «семейной» фирмочки (12 человека), до крупной команды (160 человек).
Проекты стали на много крупее и серьезнее.
Но, самое главное — это команда, которая за эти годы выросла не только количественно, а и качественно. В команде есть очень много опытных профессионалов. А так как команда очень человекоориентированная — атмосфера очень комфортная и безопасная.

Свій шлях в IT індустрії починав cаме з Ekreative, прийшовши на навчальний курс lektorium, після чого отримав шанс доєднатися до компанії та пропрацював тут близько двох років.
Ekreative надає все необхідне для комфортної та продуктивної роботи, а в офісах працювати дуже приємно. На момент написання відгуку компаніє надає можливість працювати як з офісу, так і з дому. Менеджмент налаштований добре, а менеджери та керівництво готові відповісти на всі питання та піти назустріч. Особливо хочу відмітити дружню та позитивну атмосферу в команді, а також різноманіття цікавих івентів. За час роботи завжди отримував адекватні та розгорнуті фідбеки стосовно своєї роботи. Співпрацювати було комфортно та приємно, рекомендую.
P.S. Дякую всім, з ким мав змогу попрацювати та товаришувати, а також всім, хто допомагав на моєму шляху навчання та роботи.

Ігоре, дякуємо за приємні моменти та плідну співпрацю протягом цих років. Завжди будемо раді бачити тебе знову. Бажаємо успіхів та розвитку!

Работал в eKreative с 2015 по 2017 год. Собственно, именно эта компания дала мне старт в сфере IT. Так, как я сам Android разработчик, могу сказать что в eKreative довольно сильный мобильный департмент с очень развитыми knowledge sharing процессами. Много интересных мобильных проектов с возможностью дальнейшей ротации. Компания компенсировала поездки на конференции, проводила тимбилдинги, хакатоны и другие ивенты.
Как я могу судить со стороны, за последние несколько лет компания сильно выросла, открыла новые офисы, и за этим очень приятно наблюдать.

Важливо, з чого і як починається твій шлях в новій компанії, в новому товаристві. Тому, мені хотілося би поділитися позитивним досвідом проходження співбесіди в EKreative. Від самого початку спілкування і на кожному його етапі — захоплює атмосфера позитиву, доброзичливості та відчуття, що ця компанія цінує своїх працівників, дійсно прагне створити комфортні умови для праці, піклується про баланс між роботою та відпочинком. Приємний початок — проходження співбесід — у мене продовжився приємною, цікавою та активною роботою у чудовій команді. Як то кажуть, чого і вам бажаю!

Льоша, дякуємо тобі за відгук! Дуже раді що ти тепер частина eKreative і тепер ми разом з тобою підтримуємо таку атмосферу ;)

Довелось працювати з командою eKreative більше 2-х років. Можу сказати, що отримав тут багатьох друзів. Проекти були цікавими, але мені ще й поталанило працювати на флагманському проекті — kidslox. Тут варто було думати над нестандартними рішеннями, що дуже допомагає потім в кар‘єрному зростанні.
Також часто відчувалась сімейна атмосфера, з грою в настолки на обіді або частими тімбілдінгами.
Для людей, які тільки починають шлях в ІТ — раджу компанію, тут можна багато чому навчитись. Але і якщо ви вже скіловий розробник, то для вас теж знайдуться цікаві проекти на різні рівні складності.

Начинал работу в IT c eKreative, проработав в компании более двух с половиной лет. Компания предоставляет все необходимое оборудование для работы и имеет комфортный офис, в котором приятно работать. Руководство и менеджмент очень отзывчивые. В компании всегда дружная, веселая атмосфера, много разных ивентов и тимбилдингов. При необходимости всегда можно обсудить возникшие технические или рабочие вопросы с коллегами и менеджментом.
Я всегда получал конструктивный фидбек относительно моей работы и соответствующее вознаграждение.
Никогда не было задержек с выплатой вознаграждений.

Починав свій шлях IT в eKreative, спочатку був на стажуванні, потім на випробувальному терміні і потім працював білше 2х років на позиції React Native developer.

Перший час у мене був ментор, який підказував, перевіряв код, говорив як правельно потрібно. Це досить хороша практика так як коли починаєш, то багато чого не знаєш, тому це було дуже корисно і продуктивно.

За весь час в eKreative було багато класних івентів та подій, HR department завжди щось придумовували класне та коли було щось потрібно ци якась проблема, то як найшвидше вирішували це.

Це був безцінний час та досвід в оточенні хороших професіоналів та хороших людей!

Віталік, дякуємо за відгук!
Досвід співпраці з тобою був класним, і ми раді що змогли підтримати тебе на шляху становлення в IT!

Работал по контракту в команде eKreative более 3х лет. У меня всегда была техническая и моральная поддержка, и все необходимое для труда. Руководство действительно вдохновляло достигать вершин, и дальше вдохновляет по сей день. Я до сих пор рекомендую eKreative своим друзьям и родственникам, как начинающим так и опытным специалистам.

Очень вдохновляющим считаю наличие конкретных целей у команды и в первую очередь — у лидера. Не было абстрактного развития, но фигурировала конкретная цель на каждый год — это очень круто! Такое мало где можно найти. Я приходил на работу с мечтой и целью, а не просто «отработать часы».

Всегда выплаты по контракту были во время, ни разу не пришло с опозданием за 40+ месяцев. Ни разу, ни на день.

Даже когда я начал свое личное дело — мне всячески помогли, советом и делом.

Начинала работу в IT с eKreative сначало как стажер и продолжила потом фронтендером. Очень отзывчивое руководство и менеджмент, всегда можно обсудить все возникающие вопросы без проблем. Достаточно свободная атмосфера для общения с коллегами по вопросам разработки. В плане условий работы комфортно. С проблемой один на один не оставят)

eKreative був моєю першою роботою, де я пропрацював 3 роки. Керівництво завжди було відкрите і лояльне до моїх потреб, винагорода була зажди вчасно і без затримок.
Особливо дуже любив діскуссії за обіднім столом.

Працюю в Ekreative більше двох років. Найважливіше для компанії — це люди! І це дуже надихає.
Команда доброзичлива, весела і компетентна. Співпраця із Ekreative — це цікаві проекти та класний відпочинок. Work hard — Play hard!!!

Відносно недавно завершила свою співпрацю з Ekreative, і маю сказати, це був переважно позитивний досвід. Мені дуже пощастило з безпосереднім менеджментом і колегами на проектах — хороші спеціалісти і приємні люди. Визнанням результатів моєї праці, підтримкою та комунікацією я була повністю задоволена.

Очень достойная компания, с правильными ценностями. Мне понравились условия работы, атмосфера, отношение и коллектив.

Працюю в компанії eKreative уже більше 2 місяців. Це компанія в якій хочеться працювати та розвиватись. Вічливість, старанність, повага, мотивація, розвиток, зручно, родина, № 1 — саме такі асоціації у мене з eKreative.

Пропрацював в eKreative три місяці і планую туди повернутися.
Був дуже приємно здивований дружнім колективом і абсолютно неофіційною, майже домашньою атмосферою. Професіоналізм людей, з якими я працював, не викликає сумнівів. Мінусів я просто не знайшов.

Підтримали: Ekreative OfficialKateryna Pohlazova

Я пропрацювала в цій компанії більше року. За весь час жодного разу не доводилось залишатись позанормово працювати, менеджер з яким працювала (Валерія Яковенко — талановита персона і просто красива дівчина), вела процес дуже професійно. В дедлайни вписувались спокійно, нею була розроблена тех. документація чітко, вона точно розуміла тонкощі проекту і розрізняла що є важливим. Працювати з нею — саме задоволення для розробника.

Продолжение истории с Екреативом.
Сегодня узнали, что бухгалтер компании мягко говоря недобросовестно вела отчёты. Теперь будем платить штрафы за незданные отчёты. А директор бренда Екреатив — Виктор Евпак, так сладко рассказывал о том что у «компании» есть квалифицированный бухгалтер, и он всеми занимается....
В общем бухгалтерия — отстой. Деньги бухгалтеру платили а толку ноль. Теперь вот разруливаем. Всем советуем чётко следить за своими отчётами, и лучше нанять своего бухгалтера, а не «канторного».

Мнение нескольких не довольных людей ни в коей мере не характеризует положение вещей, eKreative и Виктора Евпака в целом. Всегда бывают люди чем-то не довольные, но тем не менее, можно вести себя по-людски и сохранять достоинство, вместо того, чтобы поносить всех и вся.

Виктор Евпак. Управляющий команды eKreative. Зарплат у нас нет — есть вознаграждения за услуги по гражданскому контракту.

Ребята решили уйти в начале договорного срока — за это в контракте есть штраф. Мы решили уменьшить этот штраф в 3 раза за то, что они ещё проработали 1 месяц. Ребята очень сильно подвели команду — много долгосрочных серьёзных проектов было завязано на них — команда понесла потери и поэтому штраф очень даже милосердный. Этот месяц они работали так, как будто они уже знают, что им нечего терять и что они уходят — хамили, материли — последнюю неделю вообще был завал — надо было посрывать других девов и в овертайм вытягивать их таски. Просто сплошной facepalm. Пусть говорят что хотят — ребята очень нестабильные — один из них это уже третий раз уходит от нас :) Те, кто знает нас лично, и знают нашу роботу — поймут что эти посты — бред. Они больше не достойны моего времени чтобы устраивать батлы тут. Больше я писать по этому поводу не буду.

Підтримали: Aristotel PaskalovKirill Husiatyn

Не оплатили работу. Месяц работал по совести и как оказалось бесплатно. Крайне не советую уважающим себя людям работать на организатора бренда «eKreative» (компании нет, есть разработчики-предприниматели, связанные с организатором по договору, который и держит схему).
Ищите работу за которую платят :)

Не выплатили денег за работу в течении месяца, и не собираются платить, прикрываясь статьями договора.
Шантажировали статьёй из договора о выплате штрафа при разрыве договора.
Организатор «компании» много обещает но мало что делает.
Уровень менеджеров на уровне простых переводчиков.
Общий уровень программистов не соответствует заявленному.

Вакансії Ekreative