1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компания о которой у меня остались очень приятные и светлые воспоминания. Работа на которую я ходил как на праздник:) Сплоченный и дружный коллектив, веселое руководство компании, отсутствие какого либо давления и тотального контроля. Все эти факторы создают очень уютные условия для продуктивной работы, дают стимул развиться и приносить пользу. Все сотрудники являются профессионалами своего дела от которых можно получить драгоценный опыт. Есть тимбилдинги и соц пакет. Также EigenMethod — это хорошая позиция для старта в IT. Очень рекомендую.

Підтримали: Vitaliy Kovalev

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.