EGT Ukraine

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю более 1.5 лет в компании. Пилил сервисы с нуля (Java). Потом выходили в прод, что вдвойне приятно.

Плюсы:
Технологии: микросервисная архитектура, самые топовые технологии, последние версии фреймворков. Основные языки на бэкенде: Java и Go. Angular на фронтенде. Если хочешь прокачаться в микросервисной архитектуре (а тут их более 40) — тебе точно сюда.

Новое здание, заехали в сентябре 2019-го. Оупенспейс рассчитанный человек на 200, но на данный момент сотрудников около 60. Работаем за ноутами. Можешь взять себе мак, можешь что-то другое. Два монитора — без проблем.
В офисе есть спортивная комната с турниками и брусьями. Душевая.

На кухне всегда конфеты, печенье, часто фрукты. Кофе, чай. На первом этаже здания есть хорошая столовая.

Минусы
Спортивная комната большая. Но кроме турников и брусьев — там пока пусто. Все очень ждут, когда поставят скамью со штангой.
Возле офиса нет организованной парковки, машины кидают вдоль дороги.
Были уроки английского. Сейчас их нет. Может в будущем снова запустят.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.