FieldBee

21...80 спеціалістів
Київ, Глівіце (Польща), Amstelveen (Netherlands)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

💛 FieldBee family: Productive and pleasant working environment.

In this company, we all employees are like one big family 💛. Initiative and responsibility are always welcome and you can solve problems of any level and help in different departments. I advise this company to those who want to grow up, surround themselves with those people who improve the world and themselves every day.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.