Edvantis

Львів, Берлін (Німеччина), Вроцлав (Польща)

Вирішив написати відгуки для майбутніх стажорів, або працівників

Стажування тривало в один місяць, саме стажування було гуд, ментори попалися відмінні, грамотно подали матеріал, та й власне проблем у цьому плані ніяких не було, але трохи розчарований процесом найму в цілому.

Після проходження стажування та показу Demo програми 15 августа нам сказали, що найближчим часом дадуть відповідь. 18 августа 13:44 я задаю питання HR Yaryna Kapral коли буде відповідь з приводу результату, ігнор. 22 августа 18:32 надсилають сертифікат і кажуть що чекайте відповіді від рекрутера протягом тижня, ментор поговорить з проджект менеджерами і вони рішать, проходить тиждень, відповіді немає.

Я вже подумав, що може іншим прийшли, а у мене чи пошту невірну вказали чи щось у цьому роді, а HR на початку напевно просто не помітила листа, тому вирішив знову написати їм 30 августа 15:32, знову ловлю ігнор.

Вирішив также особисто написати ментору 30 августа 17:39, так як HR ігнорит вже тиждень +, ментор пише дослівно «Привіт, там проджект менеджери мали написати хто кому потрібний, а потім hr мали вам написати». В цілому на роль ментора попався досвідченний спеціалист, та нормальна людина.

Но я підкреслю слово «мали», це важливо, щоб зрозуміти дещо до кінця посту. А так стало ясно, що ти просто потрапив у непотрібний список.

У листі було зазначено, що відповідь прийде протягом тижня, лист надійшов 22 августа. Варто зауважити, що HR так і не відповів на 2 повідомлення відправлених 18 августа та 22 августа, а відповіді нема с 15 августа.

Сьогодні 2 августа 19:13, пройшло 18 днів

Відповідь так і не прийшла, та й не бачу сенсу більше чекати, за час стажування до мене не було жодних претензій, на здачі роботи теж ніхто нічого не сказав, хоча я використав купу технологій і чекав хоч якийсь фідбек, або причину чому мені відмовили в технічному плані, її не було

На мою думку це просто байдуже ставлення до стажорів, не буду говорити за інших, тому що не знаю їх ситуації, але особисто для мене основною метою цього літа було влаштуватися на роботу, думав раз тому, що до мене не було жодних претензій і відповіді про відмови, то мене швидше за все візьмуть, тому зупинив пошук роботи, чекав на відповідь від компанії, дочекався. Тепер я втратив цінний час, який міг витратити на пошук роботи, і впевнений, що не я один такий.

Тут насправді не їхня вина, судячи з досвіду можу сказати що це нормально коли HR тебе ігнорують або компанії граються с новими кадрами, просто не очікував що таке може статися під час стажування, коли ти начебто маєш бути важливим для компанії. Визнаю помилку, не передбачав, мав чекати якусь підставу.

У чому була проблема відсіяти на ранньому етапі, щоб не давати жодних надій людям? Адже ще на етапі презентації вони розуміли, кому відмовить, а кому дадуть шанс. І ось якщо зайде мова про те, що це не так, ми довго обирали кандидатів і так далі, то це очевидно буде брехня, тому що є ті, хто нічого не здав, але відмови не прийшло, це важливо, щоб зрозуміти дещо в наступної частини.

Так ось, найогидніше це те, що деяким людям дали відповідь мало не миттєво, а решту змусили чекати у відмові та ігнорувати. Моє припущення, що це знайомі знайомих у компанії і просто відразу все було зрозуміло, таке припущення я зробив, тому що в стажуванні беруть участь запрошені від менторів або програмістів, що працюють у цій же компанії, а про миттєву відповідь дізнався зі слів одного стажора.

Про слова іншого стажора це єдина частина за яку я не ручаюся, бо ніколи не варто вірити словам інших людей. Все вище сказане можу підтвердити, якщо доведеться. Дякую за потрачений час.

Як ви любите, коротку версію (для різних порталів) -

«Взяли на стажування, мовчки провели до кінця, ніякого фідбека протягом усього стажування, в кінці навіть важко було відправити повідомлення з відмовою і причиною, тупо закинули в ігнор.»

Висновок робіть самі, всім миру.

Привіт, Іван! Дякую за Ваш розгорнутий відгук. Процес відбору на проекти всередині компанії у нас ще триває, тому перепрошую за довгу відповідь. Ми намагаємося залучити максимальну кількість наших інтернів на проекти всередині компанії, тому не даємо остаточної відповіді до моменту, поки не будемо мати фінальної картини від проектів, скільки людей після кемпу вони готові взяти. Ваші зауваження приймемо до уваги на майбутнє.

Edvantis бомбезна компанія! Особливо якщо ви лише на початку вашої кар’єри. Тут ніжно візьмуть за руку і проведуть тернисти шляхом початку роботи. Все розкажуть, покажуть, навчать, поможуть. Загалом є і дуже круті сіньйори і ліди в яких можна вчитись років з 10 і є талановиті молоді люди, з якими можна здружитись і довго та щасливо працювати) Сімейна, комфортна компанія. Рекомендую.

Як то кажуть, перший млинець — комом, але це не про Edvantis.

Це — перша IT-компанія, в якій мав можливість працювати.

Процеси налагоджені на ура: співбесіди, onboarding, комунікація з командою.

Потрапив на дуже гарний проект з сильною командою. Робоча техніка, умови, інші орг.питання — все це вирішувалось у декілька повідомлень, за що я дуже вдячний всьому персоналу.

Хоч і не пройшов випробувальний, але в цьому лише моя провина. Негативного сліду від роботи в компанії не залишилось, адже тут панує дружня атмосфера, де ти себе не відчуваєш зайвим.

Одним словом — дякую компанії за цінний досвід, чудові враження та непогану ЗП!

Усім, хто ще вагається, рекомендую сюди йти, не пошкодуєте ;)

Хм, чомусь тут тільки один відгук після 2010 року...

Edvantis — компанія, у якій я отримав перший успішний досвід роботи на Захід. (Перед тим програмував у декількох компаніях, які розробляли продукти для українського ринку.) В Edvantis працюють різні спеціалісти: від (тямущих) студентів і недавніх випускників до досвідчених Senior-ів. Дружня атмосфера. Керівництво, з яким перетинався (Мирослав Михальчук і Аня Цибко), — приємні люди. Залишив компанію після трохи більше як рік роботи через те, що після завершення мого проекту оплачувана частина бенчу (2 місяці у моєму випадку) закінчувалася, і не було іншого проекту. Стосовно недоліків роботи в Edvantis, не зміг знайти нічого суттєвого. Дякую за співпрацю!

Edvantis — це компанія, з якої почалася моя кар’єра в IT (Edvantis Bootcamp 2016). Викладачами Edvantis Bootcamp були досвідчені професіонали, які змогли якісно поєднати теоретичний матеріал із практичними завданнями. Перевагами Едвантіса є дружня атмосфера, різноманітні івенти, а також менеджмент проектів. Вдячний компанії за досвід, який я отримав.

Оцінка компанії: 91/100

Проголосувало 11 співробітників