Edvantis

Львів, Берлін (Німеччина), Вроцлав (Польща)

4 відгуки

Edvantis бомбезна компанія! Особливо якщо ви лише на початку вашої кар’єри. Тут ніжно візьмуть за руку і проведуть тернисти шляхом початку роботи. Все розкажуть, покажуть, навчать, поможуть. Загалом є і дуже круті сіньйори і ліди в яких можна вчитись років з 10 і є талановиті молоді люди, з якими можна здружитись і довго та щасливо працювати) Сімейна, комфортна компанія. Рекомендую.

Як то кажуть, перший млинець — комом, але це не про Edvantis.

Це — перша IT-компанія, в якій мав можливість працювати.

Процеси налагоджені на ура: співбесіди, onboarding, комунікація з командою.

Потрапив на дуже гарний проект з сильною командою. Робоча техніка, умови, інші орг.питання — все це вирішувалось у декілька повідомлень, за що я дуже вдячний всьому персоналу.

Хоч і не пройшов випробувальний, але в цьому лише моя провина. Негативного сліду від роботи в компанії не залишилось, адже тут панує дружня атмосфера, де ти себе не відчуваєш зайвим.

Одним словом — дякую компанії за цінний досвід, чудові враження та непогану ЗП!

Усім, хто ще вагається, рекомендую сюди йти, не пошкодуєте ;)

Хм, чомусь тут тільки один відгук після 2010 року...

Edvantis — компанія, у якій я отримав перший успішний досвід роботи на Захід. (Перед тим програмував у декількох компаніях, які розробляли продукти для українського ринку.) В Edvantis працюють різні спеціалісти: від (тямущих) студентів і недавніх випускників до досвідчених Senior-ів. Дружня атмосфера. Керівництво, з яким перетинався (Мирослав Михальчук і Аня Цибко), — приємні люди. Залишив компанію після трохи більше як рік роботи через те, що після завершення мого проекту оплачувана частина бенчу (2 місяці у моєму випадку) закінчувалася, і не було іншого проекту. Стосовно недоліків роботи в Edvantis, не зміг знайти нічого суттєвого. Дякую за співпрацю!

Edvantis — це компанія, з якої почалася моя кар’єра в IT (Edvantis Bootcamp 2016). Викладачами Edvantis Bootcamp були досвідчені професіонали, які змогли якісно поєднати теоретичний матеріал із практичними завданнями. Перевагами Едвантіса є дружня атмосфера, різноманітні івенти, а також менеджмент проектів. Вдячний компанії за досвід, який я отримав.

Оцінка компанії: 90/100

Проголосувало 10 співробітників