Edvantis

Львів, Берлін (Німеччина), Ряшів (Польща), Нью-Йорк (США)

Якщо коротко,
то я в захваті від Edvantis 🤩 і неймовірно вдячний компанії за за той період коли я був членом компанії. 🙏🫶
Якщо детальніше,
то прийшов я в Edvantis на тимчасовий проект в червні ʼ23. Але за рахунок великого рівня кастомер сатісфекшн проект, який зайшов в компанію на 3 місяці тривав РІК. І клієнт повернеться тільки сюди, коли будуть ресурси на новий виток розвитку продукту.
Компанія з великою повагою ставиться до своїх працівників.
В Едвантісі відчуваєш себе гідним членом гідної української компанії 🇺🇦
Одне те, що коли під час війни скасовані державні свята, але компанія все одно залишає їх за працівниками говорить про те як компанія лояльна до своєї команди.
Дуже активну участь компанія приймає у підтримці ЗСУ: захист та підтримка мобілізованих працівників, закупка дронів, волонтерство... 🪖
Проводяться мовні курси високої якості 🇬🇧🇩🇪
Регулярно приходять онлайн зустрічі керівництва компанії з усіма працівниками, де керівництво звітує про поточний стан компанії і плани розвитку і рисутній відкритий діалог на рівних між керівниками та робітниками.
Для комфортної роботи працівників тут і якісний офіс у Львові, і парк якісний парк робочої техніки, і періодичні тім білдинги.
Словом, конкуренти, підглядайте за Edvantis, робіть так само і буде вам щастя! 😅
ПС. Галя, Юра, Назар, Роксоляна, Соломія, Люся, красно дякую вам за той шлях, який ми пройшли пліч-о-пліч 🤗
Сподіваюся, наші шляхи ще перетнуться і ми створимо нові круті проекти!

Підтримали: Iryna Kohut

Працював в Edvantis приблизно рік на позиціі Junior Front-end developer. Прийшов в команію зеленим треніком з інтернатури і дякуючи підтримці менторів та HR`ів дуже прокачав як хард так і софт скіли. Підтримка була в будь-який час та по будь-яким питанням. Гарне ставлення до співробітників — це те що визначає Edavantis. З ними було не страшно працювати в блекаут і під обстрілами. На скрутнй час блекаута навіть відкрили офіс у Києві. Що стосовно хард скіл прокачки то завдяки підтримці дізнався і набув практики з тестуванням, використанням тайпскрипту, покращив знання зі стилізаціі матерал і стайлові компонентиКруті ментори дуже допомогли з онбордінгом і налаштуванням потрібного оточення. Окремо відзначу технічне забезпечення) Я був у захваті) В цілому залишилися дуже гарні враження і сподівання що в майбутньому наші шляхи знов перетнуться!)

Підтримали: Mariana HuminilovychIryna Kohut

Працюю в Edvantis майже рік на позиції Project Coordinator. Прийшла у компанію джуном та впевнено можу сказати, що значно зросла у своїх навичках завдяки компанії та людям,що мене оточують. Edvantis допомагає та стимулює розвиватися, бо надає конкурентну заробітню плату у часи війни, має класний соціальний пакет, завдяки якому можна вивчати не тільки англійську, а й німецьку мову і проводить купу цікавих активностей для співробітників, і що особливо приємно- зберігає державні вихідні) Незважаючи на те,що я працюю в Києві, а головний офіс компанії знаходиться у Львові, я вже неодноразово відвідувала різні компанійські заходи у Львові, а саму дорогу компенсував Edvantis. Того точно можу сказати, що відношення до співробітників в Edvantis на дуже високому рівні. Якщо ж розповідати детально про сам досвід роботи, то на своїх проєктах співпрацюю із досвідченими лідами та крутим Program manager, тому робочий процес проходить і цікаво і корисно) Якщо чесно, то Edvantis вже порадила всім своїм знайомим, того однозначно і вам рекомендую. Компанія крута)

Працюю в Edvantis вже понад п’ять років, і кожен день я вдячний за можливість бути частиною цієї динамічної та інноваційної команди. Зв’язок, який я відчуваю з компанією, вражає мене. Навіть зараз, коли я виконую свої обов’язки у Збройних Силах України, Edvantis продовжує надавати мені підтримку, показуючи, що це не просто місце роботи, а справжня родина. Ця підтримка допомагає мені відчувати себе впевнено як у військовій службі, так і в робочих завданнях. Велике спасибі Edvantis за те, що ви відділяєте час та зусилля, щоб забезпечити нас, співробітників, у всіх сферах життя. Також хочу подякувати HR відділу за підтримку, а особливо Галині Юрченко. Це свідчить про вашу велику відданість та глибоке розуміння того, що означає підтримка команди. Разом ми здатні досягати неймовірних висот і в роботі, і в службі для країни. Гордий за те, що вибрав Edvantis!

Працював тут понад 2 роки як Full Stack розробник, потрапив на шикарний проєкт де були і мікросервіси і старі і нові технології. Мав змогу зробити мобільну апку на Flutter з нуля до реліза. На жаль, в замовника почались проблеми із фінансуванням. Якщо будуть класні проєкти то з радістю буду співпрацювати із Edvantis в майбутньому. Компанію рекомендую.

Всім привіт! Вже майже 3 місяці працюю в компанії Edvantis. Зараз завершую випробувальний термін на посаді feed engineer. Це моя перша робота у IT компанії і хочу поділитися своїми першими враженнями. Отож, працюю я на цікавому проекті, на час стажування мені призначили ментора, який завжди допомагав і допомагає, так само як і решта нашої команди. Оскільки я новенька, то питань завжди чимало ніхто жодного разу не залишив мене сам на сам вирішувати питання. Всі дуже привітні, веселі, цікаві та доброзичливі. У перший же день забезпечили всім порібним для роботи. Такі процеси як співбесіди, onboarding, комунікація з командою теж на високому рівні, менеджери професійні. Офіси красиві, комфортні та затишні тут приємно знаходитися та працювати, атмосфера дружня. Подобається, що компанія підтримує своїх працівників, які пішли на фронт, а також постійно проводить збори коштів спрямовані на допомогу нашим військовим. Ще дуже приємно, коли говорю друзям чи знайомим, що працюю в компанії Edvantis, у відповідь чути, що це хороша компанія :) Рада, що сюди потрапила і сподваюся на плідну та цікаву співпрацю!

Працював тут майже 2 роки, залишати компанію було наче залишати другий дім. Мав 4 проекти, які завершились майже на одному подиху. Робочі процеси вибудувані на хорошому рівні, менеджери дуже професійні, колеги — практично друзі. Я дуже радий, що сюди потрапив і дуже сумуватиму за Edvantis.

Edvantis бомбезна компанія! Особливо якщо ви лише на початку вашої кар’єри. Тут ніжно візьмуть за руку і проведуть тернисти шляхом початку роботи. Все розкажуть, покажуть, навчать, поможуть. Загалом є і дуже круті сіньйори і ліди в яких можна вчитись років з 10 і є талановиті молоді люди, з якими можна здружитись і довго та щасливо працювати) Сімейна, комфортна компанія. Рекомендую.

Як то кажуть, перший млинець — комом, але це не про Edvantis.

Це — перша IT-компанія, в якій мав можливість працювати.

Процеси налагоджені на ура: співбесіди, onboarding, комунікація з командою.

Потрапив на дуже гарний проект з сильною командою. Робоча техніка, умови, інші орг.питання — все це вирішувалось у декілька повідомлень, за що я дуже вдячний всьому персоналу.

Хоч і не пройшов випробувальний, але в цьому лише моя провина. Негативного сліду від роботи в компанії не залишилось, адже тут панує дружня атмосфера, де ти себе не відчуваєш зайвим.

Одним словом — дякую компанії за цінний досвід, чудові враження та непогану ЗП!

Усім, хто ще вагається, рекомендую сюди йти, не пошкодуєте ;)

Хм, чомусь тут тільки один відгук після 2010 року...

Edvantis — компанія, у якій я отримав перший успішний досвід роботи на Захід. (Перед тим програмував у декількох компаніях, які розробляли продукти для українського ринку.) В Edvantis працюють різні спеціалісти: від (тямущих) студентів і недавніх випускників до досвідчених Senior-ів. Дружня атмосфера. Керівництво, з яким перетинався (Мирослав Михальчук і Аня Цибко), — приємні люди. Залишив компанію після трохи більше як рік роботи через те, що після завершення мого проекту оплачувана частина бенчу (2 місяці у моєму випадку) закінчувалася, і не було іншого проекту. Стосовно недоліків роботи в Edvantis, не зміг знайти нічого суттєвого. Дякую за співпрацю!

Edvantis — це компанія, з якої почалася моя кар’єра в IT (Edvantis Bootcamp 2016). Викладачами Edvantis Bootcamp були досвідчені професіонали, які змогли якісно поєднати теоретичний матеріал із практичними завданнями. Перевагами Едвантіса є дружня атмосфера, різноманітні івенти, а також менеджмент проектів. Вдячний компанії за досвід, який я отримав.

Вакансії Edvantis