Edvantis Software

Львов, Берлин (Германия), Вроцлав (Польша)

Хм, чомусь тут тільки один відгук після 2010 року...

Edvantis — компанія, у якій я отримав перший успішний досвід роботи на Захід. (Перед тим програмував у декількох компаніях, які розробляли продукти для українського ринку.) В Edvantis працюють різні спеціалісти: від (тямущих) студентів і недавніх випускників до досвідчених Senior-ів. Дружня атмосфера. Керівництво, з яким перетинався (Мирослав Михальчук і Аня Цибко), — приємні люди. Залишив компанію після трохи більше як рік роботи через те, що після завершення мого проекту оплачувана частина бенчу (2 місяці у моєму випадку) закінчувалася, і не було іншого проекту. Стосовно недоліків роботи в Edvantis, не зміг знайти нічого суттєвого. Дякую за співпрацю!

Поддержали: Oleksiy YachmenevLoza Andriy

Edvantis — це компанія, з якої почалася моя кар’єра в IT (Edvantis Bootcamp 2016). Викладачами Edvantis Bootcamp були досвідчені професіонали, які змогли якісно поєднати теоретичний матеріал із практичними завданнями. Перевагами Едвантіса є дружня атмосфера, різноманітні івенти, а також менеджмент проектів. Вдячний компанії за досвід, який я отримав.