Edunav Inc.

21...80 спеціалістів
Київ, Львів, Одеса

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работал в этой компании больше года. Очень дружный коллектив. Всегда помогут разобраться если возникли сложности. Очень лояльно относятся к работе из дома. Много раз спасало потому что дома двое детей. Отпуск 24 рабочих дня (не календарных) это круто. HR Самая крутая в мире! Меня релоцировали из Запорожья и очень во многом мне помогла именно HR! Да и вообще внутри компании до сих пор сохранились теплые семейные отношения

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.