ECO and Tech

28 червня 2021 17:06

Alexander Levinson, Software developer в Implex.dev

Я пропрацював в компанії приблизно півтора року на позиції ведучого розробника (.Net) на одному з проектів. Незважаючи на те, що клієнт на цьому проекті був доволі складний, це був чи не найцікавіший досвід в моїй кар’єрі. Керівництво компанії дуже гнучке та розумне в усьому, що стосується постановок завдань, графіка роботи, використання тих чи інших технологій/фреймворків/підходів. Все, що добре працює і дозволяє вписатися в термін, може і повинно використовуватися. Всі питання, які виникають в процесі роботи, обговорюються вирішуються таким чином, щоб врахувати, наскільки можливо, інтереси кожного та всі нюанси кожної задачі чи ситуації. Це мотивує працювати в повну силу та шукати найкращі способи впоратися з тими чи іншими викликами. Винагородження виплачується точно і в оговорений термін.
Єдина причина з якої я пішов з проекта — це те, що клієнту з часом стало вже занадто складно поратися навіть з виключно бізнесовою частиною постановок завдань. Тому мені стало не вистачати суто технічних викликів, і я став відчувати недозавантаженість. Я особисто не дуже люблю занадто глибоко занурюватися в бізнес. Бізнес анализ не є моєю найсильнішою стороною, мені більше подобається суто технічне проектування та розробка.
Не виключаю, що якщо в майбутньому з’явиться така нагода, я можу знов почати (продовжити) працювати з цією командою. Це був той рідкий випадок, коли співпраця виявилася одночасно досить комфортною (принаймні для мене) і плідною. В будь якому разі, я вдячний компанії за співпрацю і бажаю усіляких успіхів. Це команда, з якою легко и цікаво працювати.